Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM

EF-S 60mm f/2.8 Macro USM

EF-S 60 mm f/2,8 Macro USM on esimene tõeline makroobjektiiv EF-S-seerias. Dünaamiline, kompaktne ja kiire teravustamisega objektiiv pakub dramaatilisi üksikasju, mis lähevad inimsilmast kaugemale.

Kasulikud omadused

  • Umbes 96 mm fookuskaugus (35 mm formaadis)
  • Kompaktne ja kerge
  • Kõrge nurgast-nurgani eraldusvõime, kontrast ja pildikvaliteet
  • Kiire automaatteravustamine ja peaaegu vaikne USM
  • Pidev käsitsi teravustamise korrigeerimine
  • Super Spectra vääristus

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM üksikasjadega

Lähedalt


Objektiiv EF-S 60 mm f/2,8 Macro USM suudab teravustada elusuuruses kujutisi pildisensorile, pakkudes EF-S objektiivide seerias tõelist makrojõudlust. 35 mm puhul on efektiivne fookuskaugus ligikaudu 96 mm ning lähivõtted hingematvad. Minimaalne teravustamiskaugus on vaid 20 cm, lastes teid subjektidele väga lähedale ning täites kaadri ülitäpsete detailidega.

Miniatuurne maailm


EF-S 60 mm f/2,8 Macro USM töötab koos EF-S-kinnitusega EOS-kaameratega, et saaksite avastada uut ja põnevat fotograafilist dimensiooni. Loodusfotograafid vaimustuvad võimalusest jäädvustada keerulisi ülipeeneid detaile. Tänu võimalusele edastada sensori kujutisi sama suurelt kui subjekt ise, viite oma publiku võrratusse miniatuursesse maailma.

Taustahägusus


Portreefotograafid naudivad laia avaga töötamist, mis kitsendab teravussügavust ja loob kauni taustahägu, rõhutades dramaatiliselt subjekte.

Kerge pagasiga reisimine


EF-S 60 mm f/2,8 Macro USM lisab teie komplektile mitmekülgsust, aga mitte suurt kaalu. Selle peaaegu vaikne Ultra Sonic mootor tagab ülikiire ja täpse automaatteravustamise pideva käsitsi korrigeerimisega.

Eraldusvõime ja kvaliteet


Üle 60 aasta optika konstrueerimist on andnud tulemuseks objektiiv, mis saavutab suurepärase pildikvaliteedi standardi. Canoni läätsetehnoloogia ühendab endas kõrget nurgast-nurgani eraldusvõimet, heledust, kontrasti ja tasakaalustatud värviedastust kõikidelt fookuskaugustelt.

Digitaalseks loodud


Spetsiaalselt digifotograafia jaoks disainitud objektiivil on erikujuga läätseelemendid ja Super Spectra vääristus, et kaamera sensorilt peegelduvate valguspimestuste ja pettekujutiste teket vähendada. Eksklusiivne valikuline päikesevarjuk vähendab valguspimestuste tekkimist veelgi.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products