PEREFOTOGRAAFIA

Avastage, kuidas Canon PowerShot PX-ist viimast võtta

See mitmekülgne väike kaamera on pungil funktsioone, millest võivad kasu lõigata kõik pereliikmed – alates kodukontori täiustamisest kuni sotsiaalmeediakanalitesse videote loomiseni.
Rulataja keset hüpet helesinise taeva taustal. Canon PowerShot PX on kinnitatud statiivile temast paremal.

Canon PowerShot PX on justkui isiklik fotograaf ja videograaf. Olenemata, kas võõrustate pidu või kasutate seda veebikaamerana, jäädvustab kompaktne PTZ (panoraamimine, kallutamine, suumimine) kaamera hetked automaatselt. Pange see lihtsalt tasasele pinnale või kinnitage statiivile, lülitage sisse ja kui kaamera tuvastab näo, hakkab see nutikalt iseseisvalt fotosid ja videoid jäädvustama. Kaamera töötab akutoitel ning selle objektiiv katab ulatusliku panoraamimise, kallutamise ja suumimise vahemiku.

Nii saate ise vabalt hetke nautida – rääkimata sellest, et saate ise tegevusest osa võtta – surveta tegutseda fotograafi- või filmitegijana. Pole ka vajadust tundide viisi fotosid ja videoid läbi vaadata, et sobivad leida. Kogu PowerShot PX-i mälukaardi sisu kuvatakse teie nutitelefonis, Mini PTZ Cami rakenduses Connect, nii et saate käsitsi oma lemmikud valida, et neid edastada ja sotsiaalmeedias jagada. See on ka piisavalt nutikas, et teile parimaid pilte ja klippe soovitada, säästes nii teie aega ja vaeva.

Allolevast videost leiate lisateavet Canon PowerShot PX-i seadistamise ja kasutamise kohta.

A still showing an illustrated Canon camera on an orange background next to text that reads: PowerShot PX.

Canon PowerShot PX pakub aga palju enamat kui lihtsalt mugavust, peate lihtsalt selle tugevusi tundma õppima.

Siin on mõned võimalused, kuidas teie ja teie lähedased saavad selle nutika kaamera erioskustest viimast võtta ning näpunäiteid selle kasutamiseks erinevates olukordades.

1. Perekondlikud koosviibimised ja sündmused: jäädvustage siiraid hetki

Istuv vanem naine ulatab kingituse elevil noorele lapsele. Canon PowerShot PX on nende kõrval laual, jäädvustades naeratavad inimesed.

Canon PowerShot PX on väike ja diskreetne, mille tõttu sobib suurepäraselt siirate perekondlike hetkede jäädvustamiseks, mis on sageli mõjusamad kui lavastatud grupifotod.

Canon PowerShot PX on asetatud abilauale, et jäädvustada nelja aiapeol söövat inimest.

Canon PowerShot PX töötab akutoitega, nii et kui ilm on kuiv, saate selle väljas üles seada. Kõige paremini toimib see varjulises kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Plaanite pidu? Canon PowerShot PX sobib suurepäraselt seltskondlike ürituste ja perekondlike koosviibimiste dokumenteerimiseks. Selfi-pulk jääb kasutajast vaid poole meetri kaugusele, kuid PowerShot Px-i saab paigutada kaugemale, et jäädvustada kogu tegevuspaik.

Seadke PowerShot PX enne külaliste saabumist üles, paigutades selle silmade kõrgusele tasasele stabiilsele pinnale, vaatega inimeste kogunemiskohale ja veendudes, et paik oleks hästi valgustatud ning miski ei takistaks panoraamimist.

Seejärel võite kaamera sinnapaika jätta ning see teeb töö teie eest ära. Kaamera kasutab näotuvastustehnoloogiat, et saavutada panoraamimise, kallutamise ja suumimise abil parimad kompositsioonid, veenduda, et kõik külalised jääksid kaadrisse, ning moonutusi korrigeerida.

Soovite veidi paremat kontrolli? Mini PTZ Cami rakendus Connect võimaldab seadistada kaamera nägusid prioriseerima, valides näiteks inimese, kelle jaoks pidu korraldatakse, ning seejärel pilte subjekti järgi sorteerida.

Ja mäluruumi pärast ei ole vaja muretseda. Kui kaamera micro SD-kaart saab täis, on sellel piltide automaatse kustutamise valik, mis võimaldab jäädvustamist jätkata. Vanimad pildid kustutatakse esimesena, kuid teie lemmikud jäävad puutumata.

2. Sisuloomine: jäädvustage lõbusaid tegevusi

Ema naeratab tütrele, kui viimane ahjust kooki välja võtab. Esiplaanil on udustatud hetke jäädvustav Canon PowerShot PX.

Mini PTZ Cami rakendus Connect võimaldab nutitelefoni abil eemalt jäädvustada. Saate soovitud kompositsiooni saavutamiseks kaamerat panoraamimiseks nihutada, kallutada ja sellega suumida ning seejärel video või foto jäädvustamiseks salvestus- või päästikunuppu vajutada.

Kui olete lootustandev pagar, kunstnik või muu loovisik, kes otsib paremaid võimalusi meisterlike saavutuste jäädvustamiseks, on Canon PowerShot PX just teile.

Tänu autonoomsetele jäädvustamisvõtetele on see suurepärane kaamerast kaaslane teie jäädvustamiseks, kui käed on hõivatud või mustad – kui olete randmeteni koogitainas või kasutate pintsleid ja paletti, viimane, mille pärast sel hetkel muretseda tahate, on kaamera käsitlemine. Häälkäsklustega olete teie režissöör: öelge lihtsalt: „Hello, Pixie,“ et kaamera üles äratada ning seejärel „Start recording“, et videot salvestada või „Take a picture“, et pilti teha, seejärel öelge: „Stop“, et automaatrežiim* peatada.

3. Tegevuse filmimine: hakake sotsiaalmeediastaariks

Statiivile kinnitatud PowerShot PX, et filmida teismelist poissi rulal.

Jälgimise abistamise funktsioon, mis on saadaval püsivara uuendamisel, sobib täiuslikult liikumise filmimiseks – näiteks rulahüpped ja -trikid.

Väike koer ajab taga palli hoidvat poissi. PowerShot PX kaamera on esiplaanil statiivile kinnitatud.

Käivitage Mini PTZ Cami rakenduses Connect jälgimise abistamine. Kõik teie videod on kohe telefonis vaatamiseks valmis, nii et saate valida oma lemmikud, redigeerida ja otse sotsiaalmeediasse üles laadida.

Innukatele sotsiaalmeediastaaridele, kes soovivad videod võimalikult kiiresti veebi üles laadida, võib Canon PowerShot PX olla lahendus kiire edu saavutamiseks sellistes sotsiaalmeediakanalites nagu YouTube.

Kaamera automaatrežiimi kasutamisel võivad selle panoraamimine, kallutamine ja suumimine teie klippidele pilkupüüdvaid efekte lisada. Sõltuvalt tingimustest teostab kaamera automaatselt lainurk-panoraamimist, mitmik-panoraamimist (skannides kõrvuti seisvaid inimesi – suurepärane lahendus paari sõbraga) või lihtsaid sisse-välja suumimisi ja kaadrissevõtmisi (liikudes, et tuua kaadrisse inimesi väljastpoolt vaadet).

Kui jäädvustate eemalt, lisab püsivarauuendus, mille saate alla laadida Mini PTZ Cami rakenduse Connect abil, jälgimise abistamise funktsiooni, mis võimaldab jäädvustada liikuvaid subjekte isegi, kui nad ei ole näoga kaamera poole. Alustage filmimist rakenduse jäädvustamise kuvalt või määrake jäädvustamisfunktsioon kaamera juhtmeta andmeside nupule.

PowerShot PX-i väiksus ja kergus võimaldab paigutada selle peaaegu kõikjale. Kaaluge parima nurga saavutamiseks statiivi kasutamist. Kaamera põhja all on standardne kinnitus, nii et saate kinnitada selle ideaalsesse asendisse ning oma hüpete ja trikkidega turvaliselt pihta hakata, teades, et kaamera on stabiilne ja kogu tegevus jääb kaadrisse.

4. Kodust töötamine: uuendage veebikaamerat

Valge Canon PowerShot PX asetatud väikesele raamatuvirnale puidust laual.

Kui kasutate Canon PowerShot PX-i juhtmevaba veebikaamerana, püsite kaadris isegi ruumis ringi liikudes. See töötab akuga, kuid pikematel koosolekutel soovime kasutada ühilduvat USB-C PD laadijat/toiteallikat.

Fikseeritud veebikaamerad, mis nõuavad, et istuksite kogu koosoleku vältel liikumatult, on (pigem igav) standard, kuid lisades kodust töötamise varustusse Canon PowerShot PX-i, toote virtuaalsetesse koosolekutesse ja veebiesitlustesse dünaamilisi uusi dimensioone. PowerShot PX toimib juhtmevabalt Wi-Fi-ga ja Canoni juhtmevaba veebikaamera liidesega kaamerale Mini PTZ Cam (saadaval tasuta Windows 10 arvutitel) ning kasutab jälgimist, et teid kodukontoris liikumisel saata. Selle vastleitud vabadusega hakkavad teie laua külge aheldatud kolleegid teid peagi kadestama.

Nii et kui plaanite pidu sõprade ja pereliikmetega, soovite salvestada dünaamilisi videoklippe sotsiaalkanalitesse või lihtsalt koosolekuid elavdada, teeb väike, aga nutikas Canon PowerShot PX kõik raske töö teie eest ära.Autor: Sam Kielsden

Seotud tooted

Seotud artiklid