Canon PowerShot PX

Kompaktsed ja digitaalsed

Canon PowerShot PX

Jäädvustage automaatselt olulisi hetki oma elus. See nutikas kompaktne kaamera loob ja salvestab intelligentselt fotosid ja videoid, et teil oleks võimalik hetke nautida.

Saadaval uus püsivara, mis hõlmab täiustatud jälgimise abistamise funktsiooni ning mitmeid teisi kasulikke funktsioone. Laadige alla toe lehelt.

Vaadake, milleks PowerShot PX kaamera võimeline on

Eimear on oma noore perega PowerShot PX kaamerat proovinud. Vaadake, kuidas kaamera pilte ja videoid teeb ning võimaldab Eimearil ka salvestustes kaasa lüüa.
Canon PowerShot PX

TEHNOLOOGIA

Jäädvustage hetki. Nautige hetke

Lubage PowerShot PX kaameral oma panoraamimise ja kallutamise objektiiviga inimesi ja hetki piltidele ja videotele jäädvustada nautides samal ajal hetke, milles viibite.

Canon PowerShot PX

Pildilt ei puudu keegi, isegi mitte teie

 • Pildistatud nutitelefoniga

  Kui pildistad oma perekonda, on keegi pildilt puudu – fotograaf. Kui see keegi olete teie, kas oleks võimalik teid ka pilti kaasata?

 • Pildistatud PowerShot PX-ga

  Nautige aega oma perekonna seltsis ja tehke palju pilte PowerShot PX abil. Pildid tehakse automaatselt, et saaksite nautida hetke, milles viibite.

Lihtne kaasaskantav disain

Võite PowerShot PX igale poole kaasa võtta tänu USB-C laadimisele ja sisseehitatud WiFile, mille abil saate selle oma nutiseadmega ühendada. Soovite veelgi paremat juhtimist? Lihtsalt küsige, see reageerib ka häälkäsklustele. Öelge lihtsalt: „Hello Pixie, take a picture“ – ja ongi kõik, teie käed on vabad! Neli häälkäsklust, millega saate kasulikke funktsioone juhtida, näiteks videot salvestada või inimesi leida, keda jäädvustada.****

Canon PowerShot PX

Naeratused. Naermine. Kõigi teie lähedaste näoilmed.

Parimad fotod pole sellised, kus poseeritakse naeratusega, kuigi need on alati populaarsed. PowerShot PX jäädvustab väga palju erinevaid välimusi ja hindamatuid hetki, mida te ise ei pruugi tabada.
Canon PowerShot PX

RAKENDUS

Töötab sujuvalt nutitelefoni rakendusega.

Lubage Connect rakendusel, mis on mõeldud Mini PTZ Camile, teile parimaid pilte ja videoid soovitada. See teeb teie eest keerulise töö ära, sorteerides välja head ja mitte nii õnnestunud pildid ja videod, et teie ei peaks seda ise tegema.
Canon PowerShot PX

OMADUS

Kasutage seda juhtmevaba veebikaamerana

PowerShot PX sobib ka suurepäraselt veebikaamerana kasutamiseks koos Mini PTZ Cami juhtmevaba veebikaamera liidesega, mis muudab kasutamise lihtsamaks.


*Saadaval ainult Windows 10 arvutitele

Canon PowerShot PX
Photographer looking down view finder

Canoni eesmärk on 2050. aastaks äritegevusest tulenev CO2 netoheide nulli viia.

Saavutame selle, kui parandame CO2 heite indeksi näitu toote eluea kohta 3% võrra aastas. Sellest kinni pidades vähendaksime 2008. aastaga võrreldes 2030. aastaks heitkoguseid ligikaudu 50%. See on kooskõlas Pariisi kokkuleppes nõutud vähendamise tasemega.

Jätkame eesmärkide läbivaatamisi pikaajalises perspektiivis, et kontrollida oma panust vähese CO2-heitega ühiskonna loomisesse.

Tehnilised andmed

 • Panoraamimise ja kallutamise suumobjektiiv

  340˚ panoraamimine ja 110˚ kallutamine 19–57 mm (samaväärne) suumobjektiiv jälgib tegevusi ning loob suurepäraseid pilte ja videoid

 • Salvestage 11,7 megapiksliseid pilte ja 60p täis-HD videoid

  Suurepärase kvaliteediga sisu, mida hindate kõrgelt veel aastaid

 • Sisseehitatud Wi-Fi

  Ühendub mis tahes kodu WiFi võrgu ja nutiseadmega

 • USB-C laadimine

  Probleemivaba laadimine, kus iganes te ka olete

 • Subjekti tuvastamine

  Seadke mõned näod prioriteediks

 • Hääljuhitav

  Nende hetkede jaoks, kui soovite kontrollida, kuna pilti teha. Sobib suurepäraselt grupipiltide tegemiseks

 • Ühendatud teie digitaalse elustiiliga

  WiFi ja Bluetooth® muudavad ühendamise nutitelefoni ja tahvelarvutiga lihtsaks. Meie rakendus näitab kõiki pilte ja videoid ja liigitab need kategooriatesse

Canon PowerShot PX
Canon PowerShot PX

Karbi sisu

PowerShot PX kaameraga pildistamisega alustamine on lihtne. Teil tõenäoliselt on juba olemas ühilduv laadija***, seega aidake meil keskkonda hoida.

 • PowerShot PX

 • Liidesekaabel

 • Kasutusjuhend

  *Põhikomplekti kuuluvad (pole saadaval kõikides riikides): laadija voolutoiteks ja laadimiseks ning 16 GB Micro-SD mälukaart.

Seotud artiklid

Lugege, kuidas PowerShot PX aitab teil teha pilte ja videoid selliselt, et kogu pere saaks samal ajal koos head aega nautida.

 • PEREFOTOGRAAFIA

  Imelihtne hetkede jäädvustamine

  Jäädvustage hõlpsasti kõik igapäevahetked Canon PowerShot PX-iga.

 • PORTREEFOTOGRAAFIA

  Grupiportree pildistamine

  Neli Canoni suursaadikut jagavad nõuandeid hämmastavate grupivõtete kohta.

 • OSTUJUHEND

  Canoni jõulukingituste juhend

  Leidke pühadehooajal pereliikmetele ja sõpradele täiuslikud kingitused.

 • Seotud tooted

  1. * Sõna Bluetooth® ja sellega seotud logod on ettevõtte Bluetooth SIG, Inc. kaubamärgid, mida Canon Inc. kasutab litsentsi alusel. Muud kaubamärgid ja ärinimed kuuluvad nende omanikele.
  2. ** Vajalik on nutiseade, kus on Bluetoothi versioon 4.0 (või uuem). Samuti peab nutitelefonis olema kasutusel operatsioonisüsteem iOS 8.4 (või uuem) või Android 5.0 (või uuem).
  3. *** Vajalik on USB-C vähemalt 5 V / 1,5 A laadimiseks, 9 V / 2 A pidevaks toiteks pildistamise ajal.
  4. **** Häälkäsklused ei ole saadaval kõikides keeltes. 4 häälkäsklust on kasutusel täpse sõnastusega.