Digipeegelkaamerate objektiivid

Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Äärmiselt paindlik Nano USM tehnoloogiaga suumobjektiiv, mis sobib ideaalselt kiire tegevuse jäädvustamiseks ja videote filmimiseks.

EF-S 18-135mm lainurk-suumobjektiiv uuendusliku Nano USM tehnoloogiaga

Mitmekülgne EF-S objektiiv, mis sobib nii fotode kui ka videote jäädvustamiseks
Nautige suurepärast mitmekülgsust ning pakkige seljakotti kindlasti objektiiv, mis pakub tänu uuele Nano USM tehnoloogiale fotosid ja videoid jäädvustades kvaliteetset jõudlust. Objektiivi EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM kiirus ja sujuv teravustamine aitavad saavutada suurepäraseid võtteid ning selle vaikne mootor tagab, et video helisid ei sega teravustamismüra.

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM on hea objektiiv järgmistes valdkondades:

 • Maastik

  Jäädvustage igal pool laiuvaid maastikke – koidikust ehani. Alates mäenõlvadest ja merevaadetest kuni linnavaadete ja linnamaastikeni.

 • Portree

  Täiuslik sõprade ja pereliikmete näoilmete jäädvustamiseks, ideaalne pulmadeks, üritusteks ja pidudeks.

 • Reisile

  Reisifotograafia ei ole vaid maailmaränduritele – proovige julgelt. Vaatamisväärsused, logelemispäevad ja spontaansed lühipuhkused on kõik mälestused, mida väärtustada.

 • Välisport

  Looge illusioon, nagu viibiksite otse tegevuse keskel. Jäädvustage võtteid täiuslikust servist, võimatuna näivatest väravatest ja rõõmsatest tähistamistest.

Suure jõudlusega kompaktne objektiiv silmapaistvate fotode ja videote tegemiseks

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM on hea objektiiv fotode ja videote tegemiseks ning sellel on jäädvustamisspetsiifilised pildi stabiliseerimise režiimid, mis tagavad stabiilsed tulemused. Nano USM tehnoloogia abil on teravustamine videoid jäädvustades kiire, sujuv ja vaikne.

Kompaktne ja kerge disain teevad sellest täiusliku objektiivi reisile kaasa võtmiseks, tegemata kompromisse kvaliteedis ning pakkudes teile suurepäraseid värve ja kontraste. UD- ja asfäärilised läätseelemendid vähendavad nii videoid kui ka fotosid jäädvustades värviaberatsioone objektiivi terves laias fookuse vahemikus.

Nano USM tehnoloogia – sujuv, kiire ja vaikne

Ärge magage ühtegi hetke maha

Objektiivi EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM Nano USM tehnoloogia võimaldab teil teravustada subjekti erakordselt kiiresti. Koos mitmekülgse fookuse vahemikuga laseb see teil jäädvustada dramaatilisi maastikke, ilusaid portreesid ja kiirelt liikuvat tegevust.

Canon Camera
Canon Camera

Professionaalse kvaliteediga videote tegemine on nüüd lihtne

Nano USM teravustamistehnoloogia tagab, et teie videod näevad loomulikud välja ning automaatteravustamine on subjekte jälgides erakordselt sujuv. Aga võite ka mis tahes ajal juhtimise üle võtta, kasutades tundlikku käsitsi teravustamise rõngast.

Vaadake, kuidas Nano USM tehnoloogia toimib

Nano USM komponendi sees on elastne metallkorpus, keraamiline pingeelement ja ajam. Keraamilise elemendi pinge kasutamine ja reguleerimine juhib ajami suunda ja kiirust. Tulemuseks on teravustamissüsteem, mis pakub sujuvat teravustamist ja kiiruse juhtimist.

Püsige tegevuse keskel stabiilsena

Nõelteravate fotode jäädvustamine on nüüd tänu 4-astmelisele optilisele pildistabilisaatorile lihtne. See kompenseerib kaamera värisemist, et saavutada kvaliteetsed tulemused nõrgas valguses või suumi kasutades, ja spetsiaalne panoraamimisrežiim lülitub automaatselt sisse, kui te liikuvat subjekti jälgite.

Dünaamiline pildistabilisaator tagab, et videomaterjal on stabiilne, kui jäädvustate kaamerat käes hoides, täissuumi juures või liikumise pealt.

Canon Camera

Erakordselt mitmekülgne terves fookuse vahemikus

Tänu objektiivi EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM laiale fookuse vahemikule saab sellega mugavalt jäädvustada mitmeid erinevaid subjekte. Kõige lühema fookuskauguse juures saate jäädvustada laiuvaid maastikke. Kõige pikema fookuskauguse juures saate tänu telefotofunktsioonidele ja kiirele automaatteravustamisele tegevusele lähemale minna. 4-astmeline optiline pildistabilisaator hoiab teie pildid maksimaalse suumi juures, nõrgas valguses või video jäädvustamisel teravate ja stabiilsetena.

Minge lähemale detaile kaotamata, kasutades objektiivi EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM

Professionaalse kvaliteediga videote loomine on nüüd tänu võimendatud suumi adapterile PZ-E1 lihtne

Objektiivi EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM uus võimendatud suumi adapter kinnitub hõlpsasti EF-S objektiivi elektriühenduste alla, võimaldades suumi kasutada lihtsa käepideme kaudu (või Wi-Fi kaudu, kui kasutatakse koos ühilduva EOS kaameraga) – saavutades pidevalt täpse ja sujuva suumi juhtimise professionaalse välimusega videote loomiseks.

See lisatarvik on lihtsasti kasutatav ja kerge, olles täiuslik ükskõik kus professionaalse kvaliteediga videote filmimiseks – jälgige tegevust, jäädvustage dokumentaalstiilis materjali või suumige loomingulise efekti loomiseks.

Hoidke distantsi, olles tegevuse keskel

Võimendatud suumi adapter PZ-E1 muudab objektiivi EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM veelgi mitmekülgsemaks, võimaldades teil suumi kaugjuhtida. 

Kasutage oma objektiiviga EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM koos võimendatud suumi adapterit PZ-E1 ja ühilduvat Wi-Fi ühendusega EOS kaamerat ning saate suumi juhtmevabalt oma nutiseadme ja Canoni rakenduse Camera Connect** kaudu juhtida.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Seotud lisatarvikud

 • Objektiivi lisatarvik

  Lens Hood EW-73B

  Ei lase juhuslikul valgusel objektiivi siseneda ja soovimatutel helkidel fotosid mõjutada.

 • Objektiivi lisatarvik

  Objektiivi pehme kott LP1116

  Protective soft case for selected EF lenses.
 • Objektiivi lisatarvik

  PL-C B 67 mm ringikujuline polariseeriv filter

  Polariseeriv filter objektiividele, mille filtrikeerme diameeter on 67 mm.
 • Objektiivi lisatarvik

  67 mm objektiivi kaitsefilter

  Kaitseb eesmist läätseelementi mustuse ja kahjustuste eest. Sobib objektiividele, mille filtrikeere on 67 mm.
 • Teile võib meeldida ka …

  Meie objektiiviekspertide valitud neli alternatiivset objektiivi lisaks objektiivile EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM.

  1. * Canon on testinud näidisväärtustega, tegelik kiirus oleneb kaamera mudelist ja jäädvustamistingimustest. Testitud, teravustades lõpmatusest minimaalse teravustamise vahemaani.

   **Täpsemat teavet vaadake toote tehnilistest andmetest.