GO BEYOND THE REDLINE
alt text goes here

GO BEYOND THE REDLINE

Osta kampaaniatoode ja vii fotograafia uuele tasemele. Registreerige oma toode kampaania ajal ja saate tagasimakse kuni 400 eurot.

Registreerige toode

Jälgige oma taotlust

PUSH YOUR PHOTOGRAPHY FURTHER

Osta Canoni Redline Challenge kampaaniatoode ja tõsta oma fotograafiat veelgi. Võite saada kuni 400 euro suuruse raha tagasi. Kampaaniaperiood 1.4.-30.6.2021

Saada taotlus

Rakenduvad tingimused

Kampaaniatooted

KKK

MAKSED

K: Millal raha tagasi makstakse?

Proovime teha pangaülekande 28 päeva jooksul pärast kehtiva tagasimakse taotluse ja ostu tõendavate kviitungite kättesaamist. Pärast taotluse kinnitamist saadame teile kinnitava e-kirja, kus anname teada, et rohkem dokumente saatma ei pea ja et teie taotlus töödeldakse 28 päeva jooksul. Pöörame teie tähelepanu sellele, et siin saate taotluse jälgijaga kontrollida oma taotluse olekut mis tahes ajal. Selleks on vaja ainult teie taotluse viitenumbrit (leiate selle kinnitava e-kirja ülaosast, mis saadeti teile pärast taotluse esitamist).

K: Kuidas saan teada, et minu taotlusega läheb aega vale või puuduva teabe tõttu?

Selleks on kaks valikut. 
  1. Võite kontrollida oma taotluse olekut siin, sisestades oma taotluse viitenumbri (leiate selle kinnitava e-kirja ülaosast, mis saadeti teile pärast taotluse esitamist).
  2. Kui soovite saada lisateavet või kui teil on probleeme oma taotlusega, siis klõpsake siia ja kasutage oma personaliseeritud sisselogimisandmeid, mille me teile pärast taotluse saamist e-kirja teel saatsime. 

K: Millisel kujul kajastub tagasimakse minu pangakontol?

Tagasimakseid teostavad meie arvete teenusepakkujad ja maksed tunneb ära selgituse „Canon“ järgi. Otsige oma pangakontolt seda selgitust.

K: Miks võtab pank minult ülekandetasusid?

Me kanname üle täpse tagasimaksmisele kuuluva summa kohalikus valuutas nagu reklaamitud ja üritame kasutada kohalikke pankasid, et vältida lisanduvaid tasusid. Samas ei vastuta Canon mis tahes kaasnevate pangakulude eest ja sellistel juhtudel peate pöörduma oma panga poole.

K: Kuidas saan teada, millal tagasimakse tehakse?

Kui teie taotlus on edukalt kinnitatud, alustame tagasimakse tegemise protsessi ja saadame teile e-kirja, milles teavitame tagasimakse teostamisest. Oma taotluse olekut saate kontrollida kiiresti siin, sisestades oma taotluse viitenumbri.

K: Maksin ostetud toote eest krediitkaardiga, miks ei võiks tagasimakset teha lihtsa tagasimaksena samale krediitkaardile?

Canon saab teha tagasimakseid ainult pangaülekandega oma kontolt teie isiklikule kontole, mille andmed te registreerimise ajal sisestasite.

K: Kas pean maksma makse või saan nõuda tagasimakse eest käibemaksu tagasi?

Teie vastutate ainuisikuliselt mis tahes seadusega määratud maksude tasumise eest ja Canon ei saa anda nõu maksutagastuse menetluste kohta. Pöörduge oma kohaliku maksuhalduri poole.


TAGASIMAKSE PROTSESS

K: Millises vormingus ostutõendit võib tagasimakse taotluse esitamisel üles laadida ja kas sellel on suurusepiiranguid?

Võite üles laadida ainult JPG-, TIF- ja PDF-faile ning need ei tohiks olla suuremad kui 4 MB.
Lisateabe saamiseks vaadake meie dokumentide üleslaadimise videot, mille leiate kampaaniale registreerumise vormist.
Pöörame teie tähelepanu sellele, et te ei saa tagasimakset taotleda tavaposti kaudu. See kampaania kehtib ainult veebis.

K: Mida peaksin tegema oma andmete uuendamiseks, kui mu registreeritud konto andmed on muutunud pärast seda, kui ma need kampaania jaoks registreerisin?

Saate oma pangaandmeid uuendada siin, logides sisse teile e-kirjaga saadetud sisselogimisandmetega.
Pange tähele, et kui uuendate oma pangaandmeid natuke enne makse tähtaja saabumist, siis peaksite viivitamatult ühendust võtma Sales Promotioniga, kirjutades neile e-posti aadressil cashback@claim-lookup.com või helistades numbril +44 (0) 800 044 3251.

K: Tellisin Canoni toote kampaaniaperioodil, aga toode ei saabu või müüja ei tarni seda enne kampaania tähtaja möödumist – kas saan siiski esitada taotluse kampaanias osalemiseks?

Jah, palun hoidke alles tellimuse kinnitus (mille kuupäev peab jääma kampaaniaperioodi) ja laadige see taotlust esitades koos arvega üles. Pärast viimast lubatud ostukuupäeva on ühe kuu pikkune tähtajapikendus, seega peaksite saama oma dokumendid esitada.

K: Ma ei teadnud sellest kampaaniast midagi ja ostsin oma toote paar nädalat enne/pärast kampaania algus-/lõppkuupäeva. Kas Canon saaks mulle vastu tulla ja teha mulle tagasimakse selle ostu eest?

Kahjuks saab taotluse esitada kampaania raames ainult siis, kui toode on ostetud kampaania tingimustes sätestatud perioodil.

K: Mida peetakse kehtivaks ostutõendiks?

Poes: Canon vajab maksmist tõendava ostutšeki koopiat, millel on märgitud ostukuupäev, toote nimi ja edasimüüja. Veebis: Canon vajab teie ostukviitungi koopiat (mitte tellimuse kinnitust ega saadetisetõendit). Kviitungil peab olema märgitud ostukuupäev, toote nimi ja edasimüüja.

K: Milliste tehingute/toodete puhul see raha tagastamise kampaania ei kehti?

Kokkuvõtteks ei kehti kampaania järgmistele toodetele.
1. Tooted, mis ei kuulu kampaania alla (kõikide kampaania alla kuuluvate toodete loendi leiate siit)
2. Tooted, mis on ostetud väljaspool kampaania perioodi või territooriumit.
3. Kasutatud, remonditud, taastatud või võltstooted ning tooted, mis rikuvad mingil viisil Canoni kontserni kuuluvate ettevõtete intellektuaalse omandi õigusi (kaasa arvatud, kuid mitte ainult paralleel- või nn hallid tooted, mis on Canoni originaaltooted, mida müüakse allahindlusega väljaspool selleks mõeldud turgu). Lisateabe saamiseks klõpsake siia.
4. Väljastpoolt Euroopa Liitu ostetud tooted.
5. Amazonist või eBay kolmandast osapoolest edasimüüjatelt ostetud tooted.
Kõik tooted, millele kampaania ei kehti, on toodud välja kampaania tingimustes.

K: Mida tähendab internetipõhises taotlusvormis „makseviis”?

Selle all on mõeldud seda, kuidas te toote eest algselt maksite.

K: Kus on toote seerianumber?

Seerianumbri leidmiseks klõpsake sellel lingil ja seal näidatakse teile, kus paikneb teie toote/toodete seerianumber. Ärge ajage seerianumbrit sassi EAN-/vöötkoodiga. Seerianumber asub toote korpuse all.


TÕRKEOTSING

K: Miks ma ei saa taotluse jälgimiseks kliendi portaali sisse logida?

Sellel võib olla mitu põhjust. 

  • Kasutage sisselogimisandmeid, mis saadeti teile e-kirjaga pärast taotluse esitamist. Kui te ei saanud e-kirja, kontrollige rämpsposti kausta. 
  • Sisselogimisandmed on tõstutundlikud, seega veenduge, et sisestaksite need korrektselt (suur-/väiketähte õigesti kasutades). 
  • Kui unustasite oma parooli, saate oma parooli lähtestada siin.

K: Millised edasimüüjad osalevad selles kampaanias? Kust ma saan kaamera osta?

Külastage siin meie jaotist kust osta.