hero

EOS R

EOS R – uus standard loomingulises fotograafias

Uuenduslik ja tipptasemel funktsioonidega Canon EOS R pakub erakordselt kiiret 0,05-sekundilist automaatteravustamist1. Ükskõik, kas jäädvustate portree-, maastiku-, tänava-, reisi- või pulmafotosid või -videoid, aitab EOS R-i täiustatud tehnoloogia teil oma jutuvestmist avardada ning luua täiesti uuel tasemel pilte.

Kiire suhtlus

Canoni insenerid lisasid EF-objektiivi kinnitusele ainulaadse 12-kontaktilise konnektori, et võimaldada ühendust EOS R süsteemiga. See uuendus aitab jõuliselt parandada suhtlust kaamera ja objektiivi vahel, muutes mudeli EOS R kiireks ja tõhusaks.

RF-objektiivikinnitus on väga lai ja pakub madalat väljasügavust kinnitusest sensorini. Disain võimaldab objektiivi sensorile lähemale asetada, tagades kiirema, eredama ja kvaliteetsema optika ning ületamatu jõudluse.

High speed communication

Kiire nõelterav fookus

EOS R on varustatud täiskaadrilise 30,3-megapikslilise kahepikslilise CMOS-automaatteravustamissensori, täiustatud faasi tuvastamise süsteemi ja võimalusega valida 5655 automaatteravustamise taseme vahel2, tagades kompromissitu teravuse. See süsteem rakendab suurt osa sensori pikslitest (80% horisontaalsetest ja 100% vertikaalsetest), mille tulemuseks on ülikiire automaatteravustamine fotosid jäädvustades ning sujuv teravuse jälgimine videote puhul.

Fast pin sharp focusing

Tõeliselt vaikne kaamera

On olukordi, kus täielik diskreetsus on ülioluline ja kaamera päästiku heli võib teie subjekti häirida, rikkudes suurepärase võimaluse. See kehtib nii mitteametliku pulmafotograafia kui ka loodusfotograafia lähivõtete puhul.

EOS R on esimene Canoni kaamera, mis pakub täiesti vaikset võtterežiimi. Nii saate jäädvustada oma subjekte häirimata. Koos muudetava nurgaga ekraaniga teeb vaikne võtterežiim võimalikuks varjatud hetkede jäädvustamise.

Suurepärased pildid otse teie kaamerast

Mitmed mudeli EOS R suurepärased funktsioonid on võimalikud tänu võimsale DIGIC 8 protsessorile. Selle põhiomadused hõlmavad paremat suhtlust kaamera ja objektiivi vahel, kiiremat automaatteravustamist ning parima kvaliteediga fotode loomist otse kaamerast.

Mudeli EOS R ülikiire töötlemiskiirus ja -võimsus tähendavad, et kaamera digitaalne objektiivi optimeerija töötab kogu aeg, mõjutamata üldist jõudlust. Nii on tagatud optimaalne kvaliteet ja aberratsioonivabad kujutised.

Teile võib meeldida ka
See capture more

EOS R

Nähtavust ja jäädvustamist täiustav sensor

Related article enjoy the world EOS

EOS R

Jätkake EOS-maailma nautimist koos spetsiaalsete lisatarvikutega

Canon related article perfect blend

EOS R

Täiuslik segu mugavast käsitsemisest ja suurepärasest disainist

Direct from camera
Direct from camera

Profitasemel filmitootmine

EOS R pakub samal tasemel 4K videot nagu kaamera EOS 5D Mark IV, lisaks on sel väiksem müra ja suurem ISO-valgustundlikkus.

Tänu mudeli EOS R CMOS-sensori ja DIGIC 8 protsessori kombinatsioonile saate HDMI kaudu jäädvustada värvi- ja detailirohket 10-bitist 4K videoväljundit. See profitasemel videoväljund annab teile maksimaalsed töötlemisvõimalused, sh 4K aegluubis jäädvustamine ja 4K video kaadrite eraldamine. EOS R on varustatud nii kõrvaklappide pesa kui ka mikrofoni minipistikuga.

1 Alates 13. veebruarist 2019, vahetatavate objektiividega peeglita digikaamerate seas, millel on 35 mm täiskaadrilisele kaamerale sarnane pildisensor pilditasandil kontrasti ja faasierinevuse tuvastamise automaatteravustamise tehnoloogiaga. Automaatteravustamise kiirus on mõõdetud kooskõlas CIPA suunistega (erineb olenevalt jäädvustamise tingimustest ja kasutatud objektiivist). Kasutatud sisemist mõõtmismeetodit. Mõõtmise tingimused: EV12 (ümbritseva keskkonna temperatuur / ISO 100), käsitsi režiim, RF-objektiiv 24-105mm F4L IS USM (fookuskaugusega 24 mm) järgmiste sätetega: päästiku käivitamine päästikunupuga, 1-punktiline automaatteravustamine (keskmine automaatteravustamispunkt), ühe võtte automaatteravustamine

2 Väikesel alal, kasutades 1-punktilist automaatteravustamise režiimi.

Teile võib huvi pakkuda ka