Canon see capture more hero

EOS R

Nähtavust ja jäädvustamist täiustav sensor

Tehnoloogilisi uuendusi täis väike ja stiilne EOS R võimaldab teil toota vapustava kvaliteediga fotosid ja videoid. Sisseehitatud tipptasemel Canoni funktsioonid nagu kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine, DP RAW, DIGIC 8 ja Canon Log aitavad teil oma loomingulist nägemust realiseerida.

Konkurentsitu kvaliteet

EOS R on varustatud Canoni 30,3-megapikslilise CMOS-sensoriga. See tagab suure ISO-valgustundlikkuse ja eraldusvõime ning laia dünaamilise vahemiku. EOS Rega saate toota suure eraldusvõimega pilte ning nautida konkurentsitut kvaliteeti ja väljasügavust. Lisaks saate jäädvustada rikkalike detailide ja vähese müraga videoid tänu vapustavale ISO-valgustundlikkusele 40 000.

EOS R pakub ka kahepikslilist RAW-funktsiooni, mida esimest korda kasutati mudelil EOS 5D Mark IV. Tarkvara Canon Digital Photo Professional abil saate täpselt seadistada teravust, muuta vaatenurka ja esiplaanil olevat taustahägu, et saavutada järeltöötluses paremad tulemused.

Canon unrivalled quality sensor

Teile võib meeldida ka
Related article enjoy the world EOS

EOS R

Jätkake EOS-maailma nautimist koos spetsiaalsete lisatarvikutega

Canon related article perfect blend

EOS R

Täiuslik segu mugavast käsitsemisest ja suurepärasest disainist

Related connect upload

EOS R

Ühenduge, laadige üles ja jagage kõikjal, kus olete

Canon unrivalled quality sensor

Kiire sarivõte

Fotoajakirjanikele, reisi- ja pulmafotograafidele, kes soovivad jäädvustada spontaanset või kiiret tegevust, pakub EOS R välkkiiret 8 kaadrit/s sarivõtet. Kaameras on kasutusel Canoni kogemus kiire andmelugemistehnoloogia valdkonnas ja DIGIC 8 protsessor, et saavutada tasakaal kõrge piksliarvu ja paindlikkuse vahel. EOS R pakub suurt puhvrit ja kiiret kirjutamiskiirust USH-II SD-kaardile, mistõttu ei pea te kaamera järel ootama.

Fast continuous shooting

Looge filmikunstilisi kassahitte

Canoni kõige uuenduslikum videokaamera väljaspool Cinema EOS seeriat pakub naudingut ka kassahitte tootvatele filmiloojatele. EOS Re 10-bitine UHD 4K videoväljund läbi HDMI tagab detailirohke ja tihendamata videomaterjali. Lisaks võite dünaamilise vahemiku laiendamiseks kasutada Canon Logi funktsiooni, mis tagab maksimaalse paindlikkuse järeltöötluse gradatsiooni juures.

Teile võib huvi pakkuda ka