Women in pink dresses taken with EOS 5D Mark IV

Erinevus on detailides

Jäädvustage üksikasju.
Jäädvustage kõike

30,4-megapiksliline CMOS-sensor toodab detailseid minimaalse müraga pilte ka keerulistes valgusoludes, näiteks ereda päikesevalguse ja tumedate varjude korral. Tänu suuremale eraldusvõimele ei lähe ükski detail kaotsi ja saate järeltöötluses valida parima kadreeringu, tegemata järeleandmisi kvaliteedis.

Black and white child in light with EOS 5D Mark IV

Ülevaatamine ja täiustamine

Kõik mudeli EOS 5D Mark IV sensori 30 miljonit pikslit koosnevad kahest fotodioodist, mida võib kasutada üheskoos või eraldiseisvalt. See tehnoloogia võimaldab luua kahepikslilisi RAW-faile (Dual Pixel Raw, DPRAW), mis koosnevad kahest veidi erineva vaatenurga all tehtud pildist. DPRAW-faile tarkvaras Digital Photo Professional töödeldes saab fotograaf pilte soovitud alale järelteravustada.

Vaadake lisaks

Erakordselt nõrgas
valguses jäädvustamine

Kõik ISO-seaded pakuvad senisest paremaid tulemusi nõrgas valguses. Digitaalmüra on oluliselt vähem ja saadaval on ISO-väärtused kuni 32 000 (laiendatav kuni väärtuseni ISO 102 400). Võite olla esmaklassilises pildikvaliteedis kindel ka rasketes valgustingimustes.

Pigeons in low light with Canon EOS 5D Mark IV

Järgmise taseme
pilditöötlus

Sisseehitatud aberratsiooniparandus kompenseerib objektiivi optilisi efekte (difraktsiooni-, moonutus- ja kromaatilist aberratsiooni) – tulemuseks on nähtavalt parem pildikvaliteet.

Menu options for lens corrections on EOS 5D Mark IV

Digitaalne objektiivi optimeerija

Digitaalne objektiivi optimeerija lisab veel ühe parandustaseme, mis kompenseerib teisi optilisi efekte, sh kaamera optilise madalpääsfiltri mõju. Tulemuseks on optimeeritud töökiirus ja uskumatult hea pildikvaliteet.

Selgus, kontrastsus ja värviküllus

5D Mark IV pakub automaatse valge tasakaalu (Auto White Balance , AWB) seadeid, mis võimaldavad kompenseerida mitmesugust tüüpi tehisvalgust. „Ambience Priority“ (Ambientsuse prioriteet) püüab stseeni meeleolu jäädvustamiseks säilitada tehisvalguse sooje toone. „White Priority“ (Valge prioriteet) eemaldab enamiku hõõglampide soojadest toonidest ja püüab võimaluse korral luua neutraalse värvigammaga pildi.

Kõik detailid
hoolikalt jäädvustatud

Pildistiil „Fine Detail“ (Peened detailid) on lisatud kaamerasse 5D Mark IV, et maksimeerida 30,4-megapikslilise sensori jäädvustatava pildi detailsust. See seade prioriseerib toonide gradatsiooni ja toob esile peened detailid. 

Peente detailide pildistiilil on kolm seadistatavat teravdusparameetrit, mis sarnanevad Adobe Photoshopi ja Canoni DPP tarkvaras kasutatava filtriga Unsharp Mask (Teravdamismask).

Fine Detail picture style with EOS 5D Mark IV

Avastage muud eelised