Stay connected

Alati ühendatud

Sujuv
integratsioon

EOS 5D Mark IV sisseehitatud Wi-Fi ja lähiväljaside võimaldavad luua ühenduse nutitelefoniga, tahvel- või sülearvutiga või otse teie pilvsalvestusteenusega. See on suurepärane viis saata pilte klientidele ja postitada neid suhtlusmeedias. FTP/FTPSi tugi sobib hästi Wi-Fi-ühendusega ruumides, kui on vajalik täiendav turvalisus.

Wi-Fi GPS and NFC on EOS 5D Mark IV

Ühendage ja
jäädvustage eemalt

EOS 5D Mark IV võimaldab juhtmevaba pildistamist nutiseadmest, milles on installitud rakendus Canon Camera Connect (iOS või Android). Paigutage kaamera sinna, kuhu ise ronida ei julge, või juhtige mitmesuguseid võttefunktsioone, näiteks puuteteravustamist – see on ideaalne lahendus näiteks filmiprojekti teravustajale.

Using tablet remote with the EOS 5D Mark IV

Kärpimine ja suuruse muutmine

EOS 5D Mark IV järelvaates kasutatavad kärpimis- ja formaadimuutmisfunktsioonid võimaldavad kasutajal kompositsiooni jäädvustamise järel parandada, et valmistada pildid ette koheseks jagamiseks sisseehitatud Wi-Fi vahendusel. Just nagu EOS-1D X Mark II puhul, saab fotograaf kärpida pildi oma nägemusele vastavaks ning kiiresti toimetajale või fototoimetusse saata.

Crop and resize image with EOS 5D Mark IV

Laiendage oma
Wi-Fi ulatust

Seade WFT-E7 laiendab kaamera traadita ühenduse paindlikkust, pakkudes fotograafidele võimalust edastada pilte juhtmevabalt kaamerast arvutisse suurema vahemaa tagant ning pakub ka täiustatud eemalt jäädvustamise ja meediaserveri funktsioone.

Wi-Fi transmitter WFT-E7 for EOS 5D Mark IV
Connect around the world with 5D Mark IV

Ühenduses maailmaga

Sisseehitatud GPS lisab kõigile piltidele asukohatempli ning hoiab EOS 5D Mark IV sisemist kella täpsena. Seejuures on GPS-kiip eriti energiasäästlik, et pildistamine võiks kaua kesta. GPS-andmed aitavad pildialbumeid korrastada ja häid pildistamiskohti uuesti leida.

Ärge unustage kunagi andmeid

Fotoajakirjanikud peavad jäädvustama kõik detailid ja see hõlmab ka olulist kirjalikku teavet. Laadige kaamerasse EOS 5D Mark IV üles metaandmete malle, mis sisaldavad isiklikke andmeid ja lisaks võtete üksikasju. See teave lisatakse kõigi piltide IPTC-metaandmeväljadele.

Share date via IPTC with EOS 5D Mark IV

Kiire ja töökindel
andmeedastus

USB 3.0 ühenduvus võimaldab failide kiiret edastamist Windowsi ja Mac-arvutitesse – ideaalne kaabliühendusega stuudioseanssides.

USB connectivity with EOS 5D Mark IV

Paindlikud
jäädvustamisvõimalused

EOS 5D Mark IV pakub SD- ja CF-kaardi pesa, kuhu sobivad UDMA 7 kaardid kirjutuskiirusega kuni 167 MB sekundis.

EOS 5D Mark IV dual card slots

Avastage muud eelised