Vanuatu volcano lava captured on EOS 5D Mark IV

Profitaseme koostekvaliteet

Protsessor
kiirema töö saavutamiseks

Mudeli EOS 5D Mark IV südameks on kiire DIGIC 6+ protsessor, mis käitab kõiki kaamera funktsioone, sh sensori toorandmetest kvaliteetsete, detailsete, minimaalse müraga ning täpsete värvide ja nahatoonidega pildifailide loomist

DIGIC 6+ processor found on Canon EOS 5D Mark IV

Jäädvustage iga
hetk, kaader
kaadri haaval

Algusest peale töökiirust silmas pidades projekteeritud EOS 5D Mark IV suudab teha täieliku automaatteravustamise ja -säriga sarivõtteid kaadrisagedusega 7 kaadrit/s1, jäädvustades ühe vajutusega kuni 21 RAW-pilti või piiramatul arvul JPEG-pilte2. Alati järgmiseks ülesvõtteks valmis. Režiimis Live View (Reaalajas vaade) on võimalik teha pideva automaatteravustamisega sarivõtteid kuni 4,3 kaadrit/s. Alati järgmiseks ülesvõtteks valmis.

Terav ja täpne
puutetundlik vedelkristallekraan

Kõrglahutusega 3,2-tolline intuitiivse kasutajaliidesega LCD-ekraan muudab mudeli EOS 5D Mark IV kasutamise tõeliselt nauditavaks. Menüükäske saab anda puudutusega ja pilte saab lehitseda pühkimisliigutusega. Neli värvitoonivalikut võimaldavad kohandada ekraani valgusoludele.

LCD touchscreen with EOS 5D Mark IV

Pildistage hääletult,
jäädes märkamatuks

Mudeli EOS 5D Mark IV vaikses võtterežiimis liigub katik ülivaikselt. Tänu erilisele helisummutustehnoloogiale jääb kaamera ka vaikseimas keskkonnas märkamatuks.

Peegeldusvibratsiooni juhtimissüsteem

Kaamera värisemisest või peegli liikumisest põhjustatud vibratsioon võib pilti hägustada. Canoni väljatöötatud peeglivibratsiooni kompenseerimissüsteem minimeerib hägu ja peeglimüra, et saaksite diskreetselt kvaliteetseid pilte teha.

Mirror vibration control system in EOS 5D Mark IV

Peegeldusvibratsiooni juhtimissüsteem

Vaata videot

Vaadake, looge kompositsioon ja
jäädvustage täielikus selguses

Nutikas pildiotsija Intelligent Viewfinder II kuvab võtteteavet, näiteks kaheteljelist elektroonilist loodi, ja pakub peaaegu sajaprotsendilist valgusküllast vaadet stseenile. Hõlpsaks ja täpseks kadreerimiseks paigutatud võtteteabega kuva saab iga fotograafi vajadustele kohandada.

Viewfinder of the Canon EOS 5D Mark IV

Kohandatav
kiirjuhtimisekraan

Iga fotograafi tööstiil on ainulaadne. Seetõttu lisasid Canoni insenerid kaamerale võimaluse kohandatava kiirjuhtimisekraani ikoonide tüüpi, suurust ja asukohta kiiresti ja lihtsalt muuta. Nii leiate lemmikseaded alati hõlpsasti üles.

Custom Quick control screen on EOS 5D Mark IV

Vastupidavus ja
töökindlus

Tänu mudeli EOS 5D Mark IV ilmastikukindlale3 ja vastupidavale magneesiumisulamist korpusele võite pildistamist julgelt jätkata ka taeva tumenedes. Eelmisest mudelist EOS 5D Mark III kergem EOS 5D Mark IV pakub sama töökindlust pikema akukestvusega.

EOS 5D Mark IV magnesium alloy body

Parandage oma
jäädvustamisvõimet

Akusalv-käepide BG-E20 parandab mudeli EOS 5D Mark IV käsitsetavust ja kahekordistab akude kogumahutavust, võimaldades teil kauem töötada. Ühtlasi on sellel teravustamiseks ja särimõõtmiseks vertikaalsed juhtnupud.

EOS 5D Mark IV Battery Grip BG-E20

Allmärkused

1. Kui säriaeg on kuni 1/500 s maksimaalne ava (olenevalt objektiivist), täis laetud aku LP-E6N ja temperatuur 23 °C / 73 °F. Järgmiste funktsioonide aktiveerimisel maksimaalne võttesagedus väheneb: värelustõrje, kahepiksliline RAW, digitaalne objektiivi optimeerija

2. EV-3, ühe keskse automaatteravustamispunktiga teravustamine, f/2.8, ühe võtte automaatteravustamine, 23 °C / 73 °F, ISO 100

3. Akusahtli kate, klemmikatted ja muud avatavad osad tuleb õigesti sulgeda, et tagada tolmu- ja lekkekindlus. Siiski ei saa nende meetmetega täielikult tagada, et kaamera sisse ei satu üldse tolmu ega veepiiskasid.

Avastage muud eelised