Kristalne selgus

EOS 5D Mark IV esmaklassiline pildisensor jäädvustab iga kaadri uskumatult detailselt ja ainukordselt. Võimalus filmida suure eraldusvõimega 4K1 või täis-HD kvaliteediga kaadrisagedustel, mille hulgas on ka 60p aegluubis video, täiustab digipeegelkaamerate kinematograafia maailma veelgi.

Capture the moment

Jäädvustage hetk

Vaata videot

Jäädvustage ideaalne
foto iga kaadriga

Kaameralt EOS-1D X Mark II üle võetud funktsioon võimaldab EOS 5D Mark IV kasutajatel salvestada 4K videoklipi kaadreid 8,8-megapiksliste JPEG-piltidena otse mälukaardile.

4K Screengrab Music Promo

Suur kaadrisagedus

Suuremad kaadrisagedused pakuvad uusi ja põnevaid võimalusi publiku kaasa haaramiseks. Uskumatu HD-video kaadrisagedusel 120 kaadrit/s jäädvustab ka kõige kiirema subjekti suurepäraste detailidega.

Shooting high frame rate with EOS 5D Mark IV

Suure kaadrisagedusega video

Vaata videot

Sama teravad pildid nagu proffidel

EOS 5D Mark IV kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine on üks olulisemaid täiustusi võrreldes EOS 5D Mark III-ga. Teravustamisüleminekud toimivad sujuvalt kõigil lahutustel 4K-st täis-HD-ni – lihtsalt puudutage LCD-pildiotsijal punkte, mida soovite teravustada, ning ülejäänu teeb kaamera automaatselt.

Shooting movies professionally with EOS 5D Mark IV

Canon Log Gamma

Lisage Canon Log mudelile EOS 5D Mark IV, et saavutada lai dünaamiline vahemik, laienenud säriulatus ja vabadus järeltöötlemises.

Vaadake lisaks

EOS 5D Mark IV

Säilitage HDR-video iga detail

Normaalseid ja alasäritatud kaadreid vaheldades säilitab HDR-videorežiim kaadri heledaimate piirkondade detailsuse – suure dünaamilise ulatusega video on nüüd kõigile kättesaadav.

Shooting high dynamic range movies with 5D Mark IV

HDR võimaldab seda

Vaata videot

Võtke aeg maha, et jäädvustada midagi suurejoonelist

EOS 5D Mark IV taimerpildistamisfunktsioonid võimaldavad salvestada muljetavaldavalt selgeid timelapse-videoid. Kuni 3600 täis-HD kaadrist koosneva video esitusaeg on ligikaudu 2 minutit – just piisavalt, et märgata senimärkamatut.

Shooting timelapse on beach with EOS 5D Mark IV

Filmige aegluubis

Vaata videot

Mikrofon
ja kõrvaklapid,
HDMI-väljund

Mikrofoni ja kõrvaklappide pistikupesad võimaldavad salvestada videotele kvaliteetset heliriba ja kasutada monitorkuulareid. HDMI-väljund edastab tihendamata heliriba ja täis-HD pilti välisesse salvestusseadmesse või videomonitori.

Shooting HDMI out with EOS 5D Mark IV

Mitmesuunaline
stereomikrofon DM-E1

Välise mikrofoni DM-E1 ühendamine kaameraga EOS 5D Mark IV aitab salvestada videotele täiusliku heliriba ning helitausta monitoorida. HDMI-väljund edastab tihendamata heliriba ja täis-HD pilti välisesse salvestusseadmesse või videomonitori.

Vaadake lisaks

EOS 5D Mark IV with DM-E1 microphone

Allmärkused

Avastage muud eelised