Grizzly bear waiting for fish at waterfall

Tehniline täpsus on loomulik

Kiirem kui silmapilgutus

Laiendatud 61-punktiline automaatteravustamissüsteem hoiab ka vilkaimaid subjekte fookuses. Kaamera EOS 5D X Mark IV 61 automaatteravustamispunkti1 jagunevad laiemale alale – 8 protsenti suurem vertikaalne ulatus keskalas ja 24 protsenti suurem vertikaalne ulatus perifeerses alas. See annab subjektide kadreerimisel suurema valikuvabaduse.

Viewfinder focus area of Canon EOS 5D Mark IV

Kiire, pidev
teravustamine, isegi
nõrgas valguses

Tänu ülitundlikule automaatteravustamissensorile on mudeli EOS 5D Mark IV puhul teravustamine tagatud ka nõrgas valguses kuni EV-32. Kahepikslilise CMOS-automaatteravustamisega pildistamisel režiimis Live View (Reaalajas vaade) on automaatteravustamine võimalik kuni EV-43.

Suurepärane automaatteravustamise täpsus,
ka pikkade objektiividega

Loodus- ja spordifotograafid peavad subjektidest lähivõtete saamiseks sageli kasutama pikendusega superteleobjektiive. Tänu maksimaalselt 61 punktile ja 21 risttüüpi automaatteravustamispunktile väärtusel f/81 on täpne teravustamine tehtud palju lihtsamaks.

Bear in viewfinder captured with EOS 5D Mark IV

150k särimõõtmissensor

Kaameras EOS 5D Mark IV on kasutusel 150 000 piksli suurune ülitäpne RGB+IR särimõõtmissensor. Koos kaamera automaatteravustamissüsteemiga aitab sensor tuvastada ja jälgida värvilisi subjekte ning rakendada näotuvastust.

150k pixel metering sensor in EOS 5D Mark IV

Jälgige subjekte
veelgi suurema täpsusega

EOS 5D Mark IV automaatteravustamissüsteem EOS iTR parandab subjektide jälgimist oluliselt. Saate jälgimist kohandada olenevalt sellest, kas teravustate ja jälgite nägu või mõnda teist tüüpi subjekti.

Valige teravustamisviis,
mis on
teie subjekti jaoks sobiv.

Canoni nutikas automaatteravustamissüsteemis AF III on kasutusel automaatteravustamisalgoritm, mis parandab jälgimise tundlikkust kaadrites, kus subjektid võivad ootamatult liikuda.

Saate valida kuue olukorrapõhise automaatteravustamisrežiimi hulgast subjekti jaoks sobivaima, näiteks tundliku jälgimise, kiirendamise/aeglustumise jälgimise või automaatteravustamispunktide automaatse vahetamise režiimi.

AF case study settings on the Canon EOS 5D Mark IV

Kunstlikud valgusallikad ei ole probleem

EOS 5D Mark IV tuvastab valgusallika väreluse sageduse ja kohandab pildistamise ajastust nii, et värelusefekti vähendamiseks jäädvustatakse kujutis eredaima valgusega hetkel. Funktsioon toimib 100 ja 120 Hz väreluse sageduse korral ning sisaldab täiustatud algoritmi väreleva valguse eksliku tuvastamise vältimiseks.

Automaatteravustamispunkti valik

Mudeli EOS 5D Mark IV tagaküljelt leiate uue automaatteravustamisala valikunupu, millega on lihtne automaatteravustamispunkte vahetada kaamerat silma juurest eemaldamata.

EOS 5D Mark IV AF selection

Allmärkused

Avastage muud eelised