Canon Log for EOS 5D Mark IV
alt text goes here

Canon Log mudeli EOS 5D Mark IV jaoks

Suurepärane video, mis on loodud lihtsa värvigradatsiooni jaoks. Eriti laia dünaamilise vahemiku ja väikese müratasemega.

Mis on Canon Log?

Logaritmiline toonikõver, mis pakub eriti laia dünaamilist vahemikku ja laienenud säriulatust, et tagada lihtne värvigradatsioon.

Laiendage dünaamilist vahemikku maksimaalseks paindlikkuseks

Säilitage detailid nii rohke valgusega kui ka varjulistes alades. Canon Log pakub 12-astmelist dünaamilist vahemikku ISO 400 juures, saavutades loomulikud tulemused suure kontrastsusega oludes.

Extend dynamic range for maximum flexibility

Materjal, mis ärkab ellu järeltöötluse ajal

Canon Logi materjal on salvestatud viisil, mis tagab lihtsa värvigradatsiooni. Müra on vähendatud, eriti varjulistes alades ja kohtades, kus on küllastust suurendatud. Värvid näevad välja loomulikud ja nahatoonid on täpsed.

Footage that comes alive in post-production

Jätkuvus kaamerate vahel

Canon Logi materjal on sarnane videotega, mis on jäädvustatud Cinema EOS kaameratega, nagu EOS C300 Mark II, tehes mudelist EOS 5D Mark IV suurepärase B-kaamera. Logi materjali on kergem sobitada ka kaameratega, mis ei ole Canoni mudelid.

Continuity between cameras
Make the grade

Saavutage soovitud tulemused

Kasutage Canon Logi, kui jäädvustate mitme kaameraga, et pildimaterjal sujuvalt ühendada.

Vaata videot

Canon Log ja 4K – täiuslikud partnerid

Mudeliga EOS 5D Mark IV on võimalik kasutada Canon Logi ja teisi video tegemise loomingulisi funktsioone, nagu kahepikslilist CMOS-automaatteravustamist, kõrget kaadrisagedust kuni 120p ja suurepärast 4K eraldusvõimet.

Canon Log and 4K – the perfect partnership

Pildiotsija abifunktsioon

Jäädvustage Canon Logiga ja kasutage pildiotsija abifunktsiooni, et kaamera LCD-ekraanilt eelvaadata, kuidas teie materjal võib pärast järeltöötlust välja näha.

View Assist

Kuidas pildistada Canon Logi kasutades mudeliga EOS 5D Mark IV?

Canon Logi komplektiga ei tööta järgmised funktsioonid: pildistiil, automaatne valgusoptimeerija, heleduse prioriteetsus, aegluubis videod ja HDR-videod. 


Kui pildistate Canon Logiga, siis võib subjekti automaatteravustamine nõrgas valguses või väikese kontrastiga oludes olla keerulisem kui tavalise pildistamise ajal. 

Kui Canon Log on seadistatud, võivad videotele ilmuda horisontaalsed triibud olenevalt subjekti või pildistamise tingimustest. Enne tegelikku filmimist on soovitatav teha mõned katsetused ja neid kontrollida. Pange tähele, et müra võib muutuda suuremaks, eriti siis kui rakendate video värvigradatsiooni ajal suurt kontrasti. 

Kui Canon Log on seadistatud, võib juhtuda, et taeva või valgete seinte värvigradatsiooni ei edastada korrektselt. Ilmneda võivad ebaühtlased värvid, ebaregulaarne säri või müra. 


Videoid saab jäädvustada arvutiga, kuhu on paigaldatud EOS Utility tarkvara. Siiski ei saa EOS Utility tarkvara kasutada Canon Logi seadistamiseks. Canon Logi seadistamiseks kasutage kaamerat.

Kas olete valmis kasutama Canon Logi?

Canon Logi saab lisada mudelile EOS 5D Mark IV kohalikus Canoni teeninduskeskuses tasulise uuendusena.

Vaadake täpsemalt

Seotud sisu