Canon PowerShot ZOOM

Canon PowerShot ZOOM võrreldes …

… nutitelefonide, kompaktkaamerate ja binoklitega.
CANON POWERSHOT ZOOM

PowerShot ZOOM on Canoni uus kaamera, mis peidab endas pikka ja võimast objektiivi, võimaldades teil võrreldes nutitelefoniga oma lemmiksubjekte detailirohkemalt ja lähemalt jäädvustada.

PowerShot ZOOM-i kompaktne suurus peidab endas 100 mm, 400 mm ja 800 mm¹ suumivalikut, pakkudes ainulaadset kasutuskogemust. See mahub peopessa ja seda on mugavam käes hoida kui nutitelefoni. Lisaks saab sellega kaugel asuvatest subjektidest jäädvustada detailirohket ja rikkalikku pilti ning täis-HD videoid. Tänu suurepärasele Wi-Fi ja Bluetoothi ühendusele, mugavale USB-C laadimisele, võimsale pildistabilisaatorile ja muljetavaldavale 10 kaadrit/s sarivõttekiirusele on see ideaalne pereseikluste, spordisündmuste ja aiaelu jäädvustamiseks, võimaldades neil nautida täisautomaatset tööd.

PowerShot ZOOM-iga jäädvustatud pildid

PowerShot ZOOM-iga jäädvustatud pildid

PowerShot ZOOM-iga jäädvustatud pildid

Pika objektiivi võimsus taskusse mahtuvas korpuses

PowerShot ZOOM on peopesasuurune teleskoop, millega saab jäädvustada fotosid ja täis-HD videoid, kasutades kolmeastmelist suumi, mis koosneb kahest optilisest fookuskaugusest (100 mm või 400 mm) ja kahekordsest digitaalsest konverterist, mis viib teid ka 800 mm kaugusele. Saate koheselt lülituda ühelt suumilt teisele, mis võimaldab teil vaadata kaugel asuvaid objekte ilma selleta, et peaksite oma silma ülipuhtalt pildinäidikult eemaldama. Võrreldes telefonidega saab pildinäidikut kasutada ka ereda päikesevalguse korral, kuna sel ei teki valgushelke.

Seega järgmine kord, kui soovite jäädvustada kaugel asuvat tegevust, siis jätke oma telefon taskusse. Kui lähedalt saab ka nutitelefonidega häid pilte teha, on kaugematel asuvate objektide pildistamisega teised lood. Mõned nutitelefonid reklaamivad küll pika suumi võimekust, kuid nende õhukese disaini tõttu kasutatakse seal alternatiivseid tehnoloogiaid, nagu digitaalne suum, hübriidsuum ja volditud optiline disain. See tähendab, et pildi stabiliseerimine on limiteeritud ja enamasti ei suuda see pakkuda sellist pildikvaliteeti, mida on võimalik saavutada Canoni originaalobjektiiviga.

PowerShot ZOOM-i saab mugavalt kasutada ka ühe käega. Te ei pea mõtlema, millist rakendust oma nutitelefonis kasutada ega suumima telefoniekraanil võtet kahe näpuga, mille ajal võite oma hetkest üldse ilma jääda – PowerShot ZOOM-iga saate koheselt jäädvustama hakata.

Ja just nii nagu te taskus oma telefoni hoiate, saate sinna panna ka kompaktse PowerShot ZOOM-i, mis kaalub vähem kui tavaline kaamera. Kui olete kaamera taskust välja võtnud, saate seda komplektis oleva randmerihma abil mugavalt käe ümber hoida. Kui pildid on valmis, saate neid hõlpsasti jagada rakenduse Canon Connect kaudu.

CANON POWERSHOT ZOOM

Pildid laaditakse rakenduse Canon Camera Connect kaudu ühilduvasse nutitelefonisse, mis muudab piltide sotsiaalmeediasse jagamise paindlikumaks.

Väiksem, kergem ja lihtsam alternatiiv kompaktsele suumkaamerale

Reisidele mõeldud suumkaamerad pakuvad väga võimast telefotoulatust ja suurepärast pildikvaliteeti, kuid suuruse ja kaalu tõttu ei ole nad alati kõige praktilisemad ning paljud neist ei mahu ka taskusse. PowerShot ZOOM on ideaalseks valikuks, kui lähete välja jalutama ja ei soovi liigset varustust kaasa võtta või kui vajate ilusat, ent diskreetset seadet, mis viiks teid tegevusele lähemale. Sellega saab koheselt sisse suumida ja kaugel olevaid subjekte jäädvustada. Lihtsalt lülitage sisse, valige sobiv kaader ja hakake jäädvustada – tänu lihtsale menüüle ja nuppude asetusele on see väga kerge.

CANON POWERSHOT ZOOM

Just kiirus on see, mis PowerShot ZOOM-i teistest eristab. Kuna see on täisautomaatne, saate suunata kaamera soovitud kohta ja alustada jäädvustamist, muretsemata parimate sätete määramise pärast. Kaamera võimas DIGIC 8 protsessor teeb kogu mõtlemise teie eest, tänu millele saate teie hetke nautida ning 12 MP CMOS-sensoriga ülidetailseid pilte ja täis-HD videoid jäädvustada. Ja 10 kaadrit/s sarivõte on suurepärane loomade või mängivate laste jäädvustamiseks, olenemata sellest, kas olete pargis või kodus.

Sama võimas kui binokkel, aga palju mitmekülgsem

Kui olete mõelnud Canoni suurepäraste stabiliseeritud pildiga binoklite ostmise peale, siis PowerShot ZOOM pakub nendega võrreldavat telefotoulatust. Lisaks sellele pakub ZOOM fotode ja täis-HD videote salvestusvõimalust ning teisi suurepäraseid funktsioone, mis teeb sellest väga hea kaaslase õues tegutsevatele fotograafiahuvilistele. Näiteks saate ühendada seadme oma telefoniga, et lisada oma seiklustele geograafilist asukohta ja jagada pilti ka reaalajas, et teised näeksid seda, mida teie vaatate. Nii saate püsida hetkes ja jäädvustada detailirohkeid pilte. Lisaks saate loodud mälestusi koheselt edasi jagada. See kaamera on ideaalne koolis toimuvate spordipäevade ning loomade, lindude ja aiaelu jäädvustamiseks, kuna see pakub kiirust, valgust ja kolme erinevat suumi, mida saate koheselt vahetada. Lisaks lülitub see väga kiiresti sisse, tänu millele saate selle igal hetkel kasutusele võtta.

PowerShot ZOOM
Mees ühendamas Canoni kaamerat PowerShot ZOOM oma mobiiltelefoniga ja pilte jagamas

Kokkuvõte

Nagu te olete juba aru saanud, suudab PowerShot ZOOM jäädvustada kaugemalt parema pildikvaliteediga kui paljud nutitelefonid ning erinevalt binoklitest saab nendega ka jäädvustada. ZOOM ühendub teie telefoniga ning viib teid subjektile lähemalt uuel ja põneval moel, võimaldades teil samal ajal ka hetke nautida ja seda jäädvustada. Tänu lihtsasti kasutatavatele funktsioonidele ja kohesele sisselülitumisele on see ideaalne taskusse mahtuv teleskoop.

Eeliste ja hüvede kokkuvõte

• Kolmeastmeline suum ja suurepärane optiline suurendus aitab teil püüda kiirelt kaduvaid hetki ka sadade meetrite kauguselt.
• Salvestage täis-HD videoid või tehke 12 MP fotosid ja nautige suurepäraseid tulemusi. See on võimalik tänu 4-teljelisele optilisele pildistabilisaatorile. Lisaks aitab võimendusega pildistabilisaator ja 2,36 MP pildinäidik ennetada silmade väsimist.
• Kasutage kaamera 10 kaadrit/s sarivõtet, et jäädvustada loodust dünaamilisemal viisil. Näiteks saate välja tuua lendava linnu tiibasid.
• Tänu kompaktsele suurusele, USB-C laadimisele ja heldele kasutusajale on see ideaalne valik oluliste perekondlike hetkede või looduspiltide jäädvustamiseks.
• Täielikku automaatsust pakkuv kaamera laiendab hõlpsalt teie vaadet. Vaadake selgelt läbi pildinäidiku ja muutke lihtsa menüü abil hõlpsalt kaamera põhisätteid.
• Jagage oma kaamera reaalajavaadet ja salvestage mälestusi rakenduse Canon Camera Connect abil. Ühendage Wi-Fi-ga ja lisage oma piltidele geograafiline asukoht, kasutades oma nutitelefoni Bluetooth®4-i ühendust

Seotud tooted

  1. Väljatoodud fookuskaugused vastavad 35 mm-le.
  2. Suurendused 1,2× / 4,8× / 9,6× vastavad fookuskaugustele 100/400/800 mm; väljatoodud fookuskaugused vastavad 35 mm-le; 800 mm fookuskauguse loob 400 mm optilise fookuskauguse 2× digitaalne suum.
  3. Laadija ei kuulu kaamera komplekti. Minimaalsed laadimisnõuded: USB PD-ga ühilduv toiteallikas, mille minimaalne pinge on 5 V; 1,5 A koos C-tüüpi USB väljundiga ja komplekti kuuluva USB C-tüübist C-tüüpi kaabliga. Videote või fotode jäädvustamisel on tagatud ainult kaameratoide, sissehitatud akut ei laeta. Laadimisaeg koos Canoni mudeliga PD-E1 on umbes 1 tund ja 50 min.
  4. Energiasäästliku Bluetooth®-tehnoloogiaga. Sõna Bluetooth® ja sellega seotud logod on ettevõtte Bluetooth SIG, Inc. kaubamärgid, mida Canon Europe Ltd. kasutab litsentsi alusel. Muud kaubamärgid ja ärinimed kuuluvad nende omanikele. Wi-Fi® on Wi-Fi Alliance'i registreeritud kaubamärk.
    Sõna Bluetooth® ja sellega seotud logod on ettevõtte Bluetooth SIG, Inc. kaubamärgid, mida Canon Inc. kasutab litsentsi alusel. Muud kaubamärgid ja ärinimed kuuluvad nende omanikele.