Canon 10x30 IS II

10x30 IS II

Kaasaskantav pildistabilisaatoriga 10x binokkel, mis on täiuslik reisimiseks, linnuvaatluseks ja spordisündmuste jaoks

Kasulikud omadused

  • Minge kus iganes kaugelasuvatele subjektidele 10x lähemale
  • Ülistabiilne vaateväli võimsa optilise pildistabilisaatoriga
  • Täpne Canoni optika suureks eraldusvõimeks ja täpseteks värvideks
  • Hästi tasakaalustatud kummikattega disain, mis on vastupidav ja mugav
  • Täiuslik linnuvaatluseks, reisimiseks ja spordisündmusteks

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon 10x30 IS II natukene detailsemat

Minge kus iganes kaugelasuvatele subjektidele 10x lähemale


Kompaktne, kerge ja praktiline binokkel, millega saate kaugelasuvatele objektidele intensiivselt ja selgelt 10x lähemale liikuda. Neid binokleid on igale poole lihtne kaasa võtta. Need on täiuslikud reisimiseks, linnuvaatluseks ja mitmete spordialade vaatamiseks.

Ülistabiilne vaateväli võimsa optilise pildistabilisaatoriga


Võimas optiline pildistabilisaator kompenseerib kiiresti ja täpselt mitut erinevat tüüpi värisemist ja liigutamist. See korrigeerib isegi panoraamimisel tekkiva värina, kui oma subjekti jälgite või sõidukis olles binoklist vaatate. Tänu märgatavalt väiksemale voolutarbele saab seda ühe akukomplektiga kasutada pidevalt kuni 9 tundi*.

Täpne Canoni optika suurepäraseks suure eraldusvõimega vaatamiseks


Nautige suurepärast kvaliteeti suure eraldusvõime ja väheste moonutustega tänu Canoni täpsele optikale. Optika hõlmab Super Spectra vääristust, mis on Canoni uuendatud EF-objektiivide valikule omane, ning saavutate elava ja kontrastse vaate täpse värvide renderdusega. Samuti eemaldatakse soovimatud sisemised peegeldused, mis võivad põhjustada pettekujutusi ja helke.

Ilus vaateväli nurgast nurgani


Kogege ilusat vaatevälja ning selget, ühetasast ja väheste moonutustega vaadet nurgast nurgani tänu vaatevälja tasandavale optikale ja Porro II prisma disainile. Vaadake kogu vaatevälja mugavalt pika 14,5 mm silmakaugusega – täiuslik prillikandjatele.

Disainitud lihtsust, vastupidavust ja mugavust silmas pidades


Binokkel on disainitud nii, et seda oleks hea käes hoida, ning sellel on suured kummist okulaarivarjukid, et vaatamine oleks mugav ja hästi tasakaalustatud. Samuti on sellel mugavas kohas asetsev pildistabilisaatori nupp ja sujuv teravustamise reguleerimisrõngas pakub hõlpsat juhtimist ükskõik kumma käe näpuotstega. Tänu vähepeegelduvale välispinnale ja väheläikivale eesmisele pinnale ei sega te linde ega loomi.

  • *Testitud kooskõlas Canoni standarditega, vaadake üksikasju tehnilistest andmetest

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon 10x30 IS II, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.