Kinoobjektiivid

Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S

Taskukohane ja suureformaadiline Canoni kinoobjektiiv, millel on kõrgklassi kvaliteediga kinoservoobjektiivide omadused.

Kasulikud omadused

 • Ühilduvus Canoni EF-kinnitustega tagab kiire ja täpse kahepikslilise CMOS-automaatteravustamise toe, servotoite kaamerast objektiivi, automaatse objektiivi metaandmete hankimise lihtsaks järeltöötluseks ja objektiivi funktsioonid, nagu näiteks perifeerse valgustuse korrektsioon.

 • Spetsiaalseks eesmärgiks mõeldud videoobjektiiv fookuskaugusega 18–80 mm ja 4,4× optilise suumiga

 • Tipptasemel funktsioonid muudavad mudeli Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S täiuslikuks professionaalsete või edasijõudnud videograafide jaoks

 • Valikuline Canoni eemalasuv suumi käepide ZSG-C10 (müüakse eraldi) pakub sujuvat suumi juhtimisvõimalust, ühe puutega automaatteravustamise nuppu ja paindlikkust kasutada kaamerat käes hoides, õlale kinnitatuna või statiiviga

 • Suurepärane Canoni optika tagab stabiilsed heleduse tasemed väärtusel T4.4 (F4) terves suumivahemikus

 • DC- ja USM-mootorid kiireks, sujuvaks ja vaikseks servosuumimiseks ja fookuse juhtimiseks

 • 3 pildistabilisaatori režiimi terava ja selge video saavutamiseks

 • Lihtne kasutamine ja töötamine tänu droonisõbralikule kaalule – vaid 1,2 kg

 • 9-leheline iiris aitab luua ilusaid filmikunstilisi bokeh-efekte

 • Hea optiline lahutusvõime ja optomehaaniline disain, et vastata kõigile 4K jäädvustamisnõuetele.

 • Märgatavalt vähendatud „video õõtsumine“ teravustamisel tagab väiksemad moonutused ja stabiilsema jäädvustamise

Üksikasjad

 • Professionaalne kinooptika videograafidele

  Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S (kompaktne kinoservoobjektiiv) vastab nii professionaalsete filmijate kui ka algajatest videograafide vajadustele – see sobib nii videote ja dokumentaalide kui ka pulmade ja ärilise eesmärgiga videote jäädvustamiseks. Võimsa 4,4× optilise suumi ja 18–80 mm fookuskaugusega on see täiuslik mitmeotstarbeline objektiiv, mis kaalub vaid 1,2 kg, kuid hõlmab täpset servosuumi ja teravustamisfunktsioone, et tagada kõikide klippide sujuvus ja professionaalsus.

 • Kõik EF-kinnitustega ühilduvuse eelised

  Canoni kompaktne kinoservoobjektiiv on disainitud sobima Canoni EF-kinnitusega digipeegelkaamerate ja ühilduvate eemaldatavate objektiividega videokaameratega ning seetõttu saab sellega kasutada Canoni EF-kinnituste mitmeid funktsioone, sh 3 pildistabilisaatori režiimi ja ülikiiret automaatteravustamist. Võimas kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine tähendab, et saate teravustada kiirelt ja täpselt vaid ühe nupuvajutusega ning pidev automaatteravustamine võimaldab teil jälgida subjekte fookust kaotamata. Perifeerse valgustuse korrektsioon aitab tagada terves kaadris ühtlase valgustatuse, samal ajal kui objektiiv ja kaamera püsivad pidevalt omavahel ühenduses – alates objektiivi metaandmete hankimisest lihtsamaks järeltöötluseks kuni võimaluseni valida isegi „T“ või „F“ arvu oma kaamera kuval.

 • Kaunis taustahägu (bokeh-efekt)

  Ühe hea video märk on teravussügavus, mis aitab juhtida vaataja tähelepanu subjektile. Iseloomuliku teravustamisalast välja jääva bokeh-efekti saavutamine videos on lihtne – Canoni kompaktsel kinoservoobjektiivil on 9-labaline iiris, mille tulemuseks on valguspunktide langemine ilusa bokeh-efektina, mis muudab teie tööd silmapaistvaks.

 • Väiksem video õõtsumine teravustamisel

  Kui kasutada fotoobjektiive videoprojektides, võib esineda teravustamisel probleeme „video õõtsumisega“. Video õõtsumine on väike perspektiivi moonutus, mis tekib siis, kui objektiiv suumib sisse ja välja, kuid spetsiaalse videograafiaobjektiivina on Canoni kompaktne kinoservoobjektiiv ehitatud nii, et see vähendaks video õõtsumist ja minimeeriks moonutusi.

 • 4K-kvaliteediga optika

  Canoni kompaktne kinoservoobjektiiv on ehitatud tulevikukindlaks. Canoni insenerid on taganud, et selle lahutusvõime oleks täpne objektiivi keskosast kuni nurgani. Objektiivi modulatsiooni edastamisfunktsiooni (MTF) on optimeeritud 4K-kaamerate nõuete kohaselt. Tänu vähendatud kromaatilistele aberratsioonidele ja täiuslikult teiste Canon Cinema EOS-objektiividega sobivale värvitasakaalule pakub Canoni kompaktne kinoservoobjektiiv erakordset pildikvaliteeti nii 4K- kui ka HD-pildiga jäädvustamisel.

 • Valikuline ZSG-C10 eemaldatav servokäepide

  Canoni valikuline suumi käepide ZSG-C10 on disainitud eksklusiivselt kompaktse kinoservoobjektiivi jaoks ja see loob täiesti uued jäädvustamisvalikud, võimaldades ülisujuvat suumi servoteravustamise ja ühe puutega automaatteravustamise funktsiooni kaugaktiveerimist. ZSG-C10 on objektiivi korpusega 20-kontaktilise kaabli kaudu ühendatud ja seda saab kasutada nii läätseraami külge kinnitatuna (mugavaks jäädvustamiseks õla pealt) kui ka objektiivi küljest eraldatuna ja käes hoides. ZSG-C10 hõlmab lihtsasti juhitavat kiiklülitit, salvestamise alustamise/peatamise nuppu, ühe puutega automaatteravustamise nuppu ja reguleeritava nurgaga käepidet, et tagada optimaalne mugavus.