PRO fotoprinterid


A3 professionaalsed tindiprits-fotoprinterid

Võtke PIXMA professionaalseid fotoprintereid kasutades täielik kontroll piltide loomingulisuse üle enda kätte. Nende 8, 10 või 12 tindi süsteemiga A3 tindiprits-fotoprinteritega saavutate alati soovitud tulemuse.

A2 professionaalne tindiprits-fotoprinter

Nautige võimalust printida efektseid pilte kuni A2-formaadis, ohverdamata kvaliteeti. Kasutage ära meie kiiret printimiskiirust ja värvilise printimise võimalust ning laialdast prindimaterjalide tuge – alates läikivast ja matist paberist kuni kunstipaberi ja lõuendini – ning leidke just endale sobiv välimus ja tunnetus.

Profiilid

Looge ICC profiile värvihaldustarkvaraga

Looge hõlpsasti kohandatavaid ICC profiile, mis on optimeeritud teie printeri, paberi ja ainulaadse töökeskkonna jaoks, kasutades spektromeetrit ja Canoni värvihaldustarkvara Color Management Tool Pro. See sisaldab lihtsasti jälgitavat viisardit, mis prindib mõõtetabeleid, mida saab skannida mitmete X-Rite'i kalibreerimisseadmetega (Eye-One PRO, Color Munki), aidates teil saavutada kõrge värvikvaliteedi ja täpsuse, mida vajate.


Tindi paberil jäädvustamine

Meie professionaalsete fotoprinterite kasutamise tulemusena saadud piltide suurepärane kvaliteet saavutatakse teie suure kire ja meie tehnoloogia koostöös. Canon on näinud aastaid vaeva, et töötada välja FINE printeripeade tehnoloogia ja täiustatud tindid, et saaksite kasutada juba täna nauditavaid tulemusi. Kasutades professionaalseid pigmendipõhiseid 12 ja 10 tindiga süsteeme ning spetsiaalseid värvainepõhiseid 8 tindiga süsteeme, on see nii loomingulistele kui ka ärikasutajatele parimaks võimalikuks A3- või A2-formaadis fotoprinteriks, mille abil saavutada silmapaistva kvaliteediga väljaprindid kõige kulutõhusamalt ja efektiivsemalt.

Mustvalged väljatrükid

Spetsiaalsete ühevärviliste tintide ja draiverisättega „Mustvalge foto printimine” ning funktsioonidega nagu Chroma Optimizer, mis tagab ühetaolise läike ja tiheda musta, pakuvad Canoni professionaalsed printerid uut kvaliteeditaset professionaalses mustvalges printimises.


Teie professionaalse PIXMA fotoprinteri tugi

Laadige alla draivereid, tarkvara, püsivara ja juhendeid ning vaadake oma professionaalse PIXMA fotoprinteri tehnilist tuge ja veaotsingut veebist.

Teave varasemate professionaalsete tindiprinterite kohta

Vaadake varasemate professionaalsete PIXMA fotoprinterite tehnilisi andmeid ja teavet ühilduvate tarvikute kohta meie arhiveeritud toodete jaotisest.