PRO fotoprinterid


A3 professionaalsed tindiprits-fotoprinterid

Võtke PIXMA professionaalseid fotoprintereid kasutades täielik kontroll piltide loomingulisuse üle enda kätte. Nende 8, 10 või 12 tindi süsteemiga A3 tindiprits-fotoprinteritega saavutate alati soovitud tulemuse.

A2 professionaalne tindiprits-fotoprinter

Nautige võimalust printida efektseid pilte kuni A2-formaadis, ohverdamata kvaliteeti. Kasutage ära meie kiiret printimiskiirust ja värvilise printimise võimalust ning laialdast prindimaterjalide tuge – alates läikivast ja matist paberist kuni kunstipaberi ja lõuendini – ning leidke just endale sobiv välimus ja tunnetus.

Print Studio Pro

Canoni lisandmoodul Print Studio Pro tagab teie pildi ja prinditud lõpptoote vahel sujuva töövoo. See unikaalne tarkvara on mõeldud spetsiaalselt professionaalsetele PIXMA printeritele ning võimaldab lihtsasti eksperttasemel kvaliteediga fotosid printida.

Heakskiidetud paberid

Loominguliste võimaluste lisamiseks saate PIXMA professionaalsete printeritega kasutada ka suurt valikut eripabereid, nagu näiteks Baryta, Fine Art või Canvas. Lugege teiste juhtivate paberitootjate ICC profiilide kasutamise ja allalaadimise kohta. 

Canoni paberid

Canoni laia fotopaberite valikusse kuuluvad läikiva, poolläikiva, mati ja poolmati viimistlusega paberid. Kombineerituna tindiga LUCIA või ChromaLife100+ aitavad need väljendada teie fotograafihinge täiuslikes väljatrükkides, mis inspireerivad tulevasi põlvkondi.

Profiilid

Looge ICC profiile värvihaldustarkvaraga

Looge hõlpsasti kohandatavaid ICC profiile, mis on optimeeritud teie printeri, paberi ja ainulaadse töökeskkonna jaoks, kasutades spektromeetrit ja Canoni värvihaldustarkvara Color Management Tool Pro. See sisaldab lihtsasti jälgitavat viisardit, mis prindib mõõtetabeleid, mida saab skannida mitmete X-Rite'i kalibreerimisseadmetega (Eye-One PRO, Color Munki), aidates teil saavutada kõrge värvikvaliteedi ja täpsuse, mida vajate.

PIXMA PRO Output

Tindi paberil jäädvustamine

PIXMA professionaalsete fotoprinterite kasutamise tulemusena saadud piltide suurepärane kvaliteet saavutatakse teie suure kire ja meie tehnoloogia koostöös. Canon on näinud aastaid vaeva, et töötada välja FINE printeripeade tehnoloogia ja täiustatud tindid, et saaksite kasutada juba täna nauditavaid tulemusi. Kasutades professionaalseid pigmendipõhiseid 12 ja 10 tindiga süsteeme ning spetsiaalseid värvainepõhiseid 8 tindiga süsteeme, on see nii loomingulistele kui ka ärikasutajatele parimaks võimalikuks A3-formaadis fotoprinteriks, mille abil saavutada silmapaistva kvaliteediga väljaprindid kõige kulutõhusamalt ja efektiivsemalt.

Mustvalged väljatrükid

Spetsiaalsete 3 või 5 monokroomtindiga ja draiverisättega „Mustvalge foto printimine” ning funktsioonidega, nagu Chroma Optimizer, mis tagab ühetaolise läike ja tiheda musta, pakuvad PIXMA professionaalsed printerid professionaalse mustvalge printimise uut kvaliteeditaset.

Teie professionaalse PIXMA fotoprinteri tugi

Laadige alla draivereid, tarkvara, püsivara ja juhendeid ning vaadake oma professionaalse PIXMA fotoprinteri tehnilist tuge ja veaotsingut veebist.

    Teave varasemate professionaalsete tindiprinterite kohta

    Vaadake varasemate professionaalsete PIXMA fotoprinterite tehnilisi andmeid ja teavet ühilduvate tarvikute kohta meie arhiveeritud toodete jaotisest.