TARKVARA

Print Studio Pro

Canoni lisandmoodul Print Studio Pro tagab teie pildi ja prinditud lõpptoote vahel sujuva töövoo. Spetsiaalselt professionaalsetele Canoni printeritele loodud ainulaadse tarkvaraga saate kergesti printida kvaliteetseid eksperditasemel fotosid.

Laadige alla uusim versioon

print-studio-pro_1080x384

Installimine

Print Studio Pro lisandmoodul lisatakse tarkvara installimise ajal automaatselt ühilduvatesse fotorakendustesse. Samuti saate alla laadida selle lisandmooduli uusima versiooni, mis on mõeldud PIXMA Pro printerite, sh imagePROGRAF PRO printeritele.

LAADIGE ALLA (1,2 MB)

Print Studio Pro käivitamine

Print Studio Pro käivitamiseks avage pilt (või pildid), mida soovite Adobe Photoshop®-i, Photoshop Elements®-i või Lightroom®-i abil printida. Kasutades tarkvara Canon Digital Photo Professional, valige lihtsalt pildid nende kaustast.

Professionaalsete printerite valik

Print Studio Pro kuvab lihtsasti hallataval ekraanil erinevaid printimisfunktsioone. Siin saate enne printimist valida paberi tüübi ja formaadi, määrata värvihalduse ning korrigeerida piltide värvitoone. Reaalajas eelvaade kuvab valitud värvitoonid ja äärised, et lõpptulemused vastaksid teie ootustele.

Print-Studio-Pro

Print Studio Pro

(1) Reaalajas eelvaade valitud pildist 
(2) Tööriistad piltide kärpimiseks ja pööramiseks 
(3) Pisipildid kõikidest avatud/valitud piltidest 
(4) Ala, kus saate oma lemmiksätteid salvestada ja valida 
(5) Prindiseadistuste ala (paberi tüüp, paigutus, värvihaldus) 
(6) Printimisnupp koos koopiate arvu seadistusega

Peamised printimissätted

Print Studio Pro printimissätete alas saate valida kolm peamist sätet fotode printimiseks: paberi tüüp ja formaat, pildi paigutus paberil ning värvihaldus (nt ICC profiilid).

 Paper-settings

Paberisätted

Canoni fotopaberi puhul tuleb prindimaterjali tüüpide seast valida paberi nimi ning teiste paberite puhul paberi tüüp (nt muu läikiv paber, muu kunstipaber või lõuend).

Valige õige paberiformaat ja vastav paberi salv (tagumine salv või käsitsisööt). Tavaliselt laaditakse läikiv, poolmatt ja matt paber automaatsesse tagumisse salve ning tihedam ja raskem paber tuleb sisestada käsitsisööturisse.

 Image-layout-settings

Pildi paigutuse sätted

Saate valida eelseadistatud valikute vahel, nt ääriseta ja äärisega printimine ning 2 või 4 pilti ühel lehel. Äärisega printides saate reguleerida pildi formaati, lohistades lihtsalt selle nurki eelvaateaknas või valides paigutuse menüüst täpse pildi või äärise formaadi millimeetrites.

Saate pildi hõlpsasti paberi keskele viia, kasutades joondamise menüüd, ning lisada loendisse vaikimisi paigutuse (klõpsates pluss-nuppu).

Colour-management

Värvihaldus

Canoni professionaalsed fotoprinterid võimaldavad teil printida fotosid, mis näevad monitoril kuvatud piltidega võimalikult sarnased välja.

Parimate tulemuste saavutamiseks seadistage värvirežiim ICC-profiilile. Seejärel seadistage printeri profiiliks „auto” (automaatne), kui tegemist on Canoni paberiga, või valige loendist ICC-profiil, mis sobiks teie valitud paberiga. Teisendusviis peaks olema seadistatud väärtusele „perceptual” (kujuteldav).

Täiendavad seadistused

Lisandmoodulil Print Studio Pro on täiendavad funktsioonid, mille eesmärk on peegeldada teie visiooni lõpptulemuses. Saate lisada fotole teksti, valida mustvalgete fotode režiimi, salvestada lemmikseadistusi ja palju muud.

Mono-printing-and-clear-coating

Mustvalge printimine ja selge katmine

Valige režiim „Print Black and White Photo” (Prindi mustvalge foto), et muuta värviline pilt mustvalgeks või printida mustvalgeid fotosid loomulikuma välimusega.

Valides suvandi „Clear coat the entire page” (Kata selgelt terve leht), rakendatakse tervele väljatrükile Chroma Optimiseri funktsiooni (kui on saadaval), et läikivust veelgi täiustada. Vaikimisi rakendatakse selget tinti ainult aladele, mis on kaetud värvilise tindiga.

Adding-text-to-photos

Teksti lisamine fotodele

Tekstisätetes (paigutuse jaotise all) saate lisada vaikimisi päise, jaluse, leheküljenumbrid, autoriõiguse teabe või foto tegemise teabe (kui see on saadaval pildi andmetes).

Teksti fonti, suurust ja värvi saab kohandada. Enamiku tekstisätete puhul on vajalik ääristega paigutus.

Image-Corrections

Piltide korrigeerimine

Printides mustvalget pilti, saate hõlpsasti ühe klõpsuga määrata tooni, et muuta mustvalgete fotode toone soojemaks või külmemaks. Värvilisi pilte saab reguleerida mis tahes värvisuunas.

Mustri printimise funktsioon laseb teil printida oma foto ühele lehele pisipiltidena, millel on reguleeritud värvisuund või heledus ja kontrast.

Crystal fidelity – Punane joon

Canoni lisandmoodul Print Studio Pro tagab teie pildi ja prinditud lõpptoote vahel sujuva töövoo. See unikaalne tarkvara on mõeldud spetsiaalselt professionaalsetele Canoni printeritele ja võimaldab lihtsasti eksperttasemel kvaliteediga fotosid printida.

Canon’s-genuine-image-sharpening-technology

Canoni ainulaadne pildi teravustamise tehnoloogia

Kuigi teie kaamera ja printer võivad olla varustatud esmaklassiliste lahendustega, siis ei saa te vältida töötluse käigus edastatava valguse ja signaalide summutamist. Peamine põhjus peitub ideaalse pildi ja mitteterava pildi vahelistel erinevustel ning kui erinevusi parandatakse vastavalt nendele andmetele, on võimalik saavutada tõeliselt loomutruu tulemus. Selle teeb võimalikuks Canoni suurepärane võimekus nii sisendi kui ka väljundi osas ning eksklusiivne Canoni toodete kasutamine. Piltide teravust saab taastada tänu täpsusandmetele, mis saadakse ideaalsete ja mitte nii ideaalsete optiliste omaduste kõrvutamisel.

Digital-Lens-Optimiser

Digitaalne objektiivi optimeerija

Digitaalse objektiivi optimeerija funktsiooni võib leida RAW-failide töötlemiseks arendatud EOS-rakendustarkvarast Digital Photo Professional või mõnda kaamerasse installitud rakendusena. Kasutades funktsiooni ühilduvate kaamerate ja objektiividega, saate eemaldada RAW-failidest soovitamatuid optilisi omadusi. See on osa Canoni teravustamistehnoloogiast, mis on võimalik tänu sellele, et Canon arendab kõike ise – alates objektiividest ja sensoritest kuni pildiprotsessoriteni. Lisaks aberratsiooniparandusele muudetakse difraktsiooni korrigeerimise, madalpääsfiltrite jms abil valgust loomupärasemaks, et luua ilusaid ja selgeid pilte.

Contrast-reproduction

Kontrastiedastus

Kontrastiedastuse funktsioon on leitav lisandmooduli Print Studio Pro tarkvarast, mis on lisatud mudelile PRO-1000. Selle funktsiooniga analüüsitakse printeris ja paberil olevaid erinevusi, aidates printimise ajal teravust säilitada. Tulemuseks on loomutruu ja terav pilt ning elust pulbitsevad väljatrükid. Ideaalsete ja vähem ideaalsete tulemuste eristamine võimaldab printida kõrglahutusega fotosid, mille juures on säilitatud originaalpildi teravus.

Professional Print & Layout

Kasutades uut prinditarkvara Professional Print & Layout ja Digital Photo Professional, saate töödelda kvaliteetseid pilte ning säilitada printides tööde tonaalsust, teravust ja värvitäpsust.

* Lisandmoodul on mõeldud ainult imagePROGRAF PRO seeria printeritele.

VAADAKE LISAKS

imagePROGRAF_PRO-1000-red-line-BEAUTY

Ühilduvad printerid

Nautige ülimat kontrolli koos Canoni printeritega, mis ühilduvad lisandmooduliga Print Studio Pro.

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...