PIXMA kvaliteet ja kiirus

Meie PIXMA tooted on kujundatud saavutama kõrgeimat printimiskvaliteeti. Unikaalse printimistehnoloogia ning Canoni tindikassettide ja paberi kooslus tagab silmapaistvad fotolabori kvaliteediga tulemused.

quality-banner-310x180_v2.png

FINE-tehnoloogia

Saavutage suurepäraste detailidega fotod

FINE on Canoni ainulaadne printimispeade tehnoloogia, mis on igas PIXMA printeris, võimaldades kiiret fotode printimist suurepäraste detailidega. Täpne tindi paigutamine saavutatakse mitme tihedalt paigutatud mikroskoopilise tindipihusti kasutamisega, mis on toodetud fotolitograafia protsessiga.

Hübriidne tindisüsteem

Selge tekst ja elavad fotode värvid

Suurepäraseks värviedastuseks graafikas ja selgeks tekstiks dokumentides kasutavad mitmed PIXMA printerid värvainepõhiseid ja pigmentmusti tinte. Värvainepõhiseid tinte kasutatakse erakordse kvaliteedi ja elavate värvidega fotode printimiseks ning pigmentmusta tinti teravate ja selgete väikeste tähtede ning täpsete joonte loomiseks.

hybrid-inks-banner-370x180.png
photo-inks-banner-370x180.png

Fototindid

Kvaliteetsed ja kauakestvad fotod kodus

Säilitage mälestusi terve eluaeg. Canoni originaaltintide ja fotopaberite kooslus maksimeerib suurepärase FINE-prindipeade tehnoloogia printimisvõimet, mille tulemuseks on elavamad ja kaunimad fotod, mis peavad värvide tuhmumisele kauem vastu.

ChromaLife100+ tindid pakuvad täiustatud värviedastust ning sügavamaid musti toone, et fotod oleksid elavamad. Fotod võivad säilida kuni 200 aastat fotoalbumis, umbes 40 aastat klaasi taga (valguskindlus) ning 10 aastat ilma klaasita (gaasikindlus).