PIXMA kvaliteet ja kiirus

PIXMA-logo-and-emblem.pngMeie PIXMA tooted on kujundatud saavutama kõrgeimat printimiskvaliteeti. Unikaalse printimistehnoloogia ning Canoni tindikassettide ja paberi kooslus tagab silmapaistvad fotolabori kvaliteediga tulemused.

quality-banner-310x180_v2.png

FINE.png

FINE-tehnoloogia

Saavutage suurepäraste detailidega fotod

FINE on Canoni ainulaadne printimispeade tehnoloogia, mis on igas PIXMA printeris, võimaldades kiiret fotode printimist suurepäraste detailidega. Täpne tindi paigutamine saavutatakse mitme tihedalt paigutatud mikroskoopilise tindipihusti kasutamisega, mis on toodetud fotolitograafia protsessiga.

hübriidne-tindisüsteem.png

Hübriidne tindisüsteem

Selge tekst ja elavad fotode värvid

Suurepäraseks värviedastuseks graafikas ja selgeks tekstiks dokumentides kasutavad mitmed PIXMA printerid värvainepõhiseid ja pigmentmusti tinte. Värvainepõhiseid tinte kasutatakse erakordse kvaliteedi ja elavate värvidega fotode printimiseks ning pigmentmusta tinti teravate ja selgete väikeste tähtede ning täpsete joonte loomiseks.

hybrid-inks-banner-370x180.png
photo-inks-banner-370x180.png

6-tinti.png

Fototindid

Kvaliteetsed ja kauakestvad fotod kodus

Säilitage mälestusi terve eluaeg. Canoni originaaltintide ja fotopaberite kooslus maksimeerib suurepärase FINE-prindipeade tehnoloogia printimisvõimet, mille tulemuseks on elavamad ja kaunimad fotod, mis peavad värvide tuhmumisele kauem vastu.

CL100plus.png

ChromaLife100+ tindid pakuvad täiustatud värviedastust ning sügavamaid musti toone, et fotod oleksid elavamad. Fotod võivad säilida kuni 200 aastat fotoalbumis, umbes 40 aastat klaasi taga (valguskindlus) ning 10 aastat ilma klaasita (gaasikindlus).

CL100.png

ChromaLife100 tintidega ei tuhmu teie fotode värvid nii kiiresti. PP-201 paberile prinditud fotod võivad fotoalbumis säilida kuni 100 aastat.

LUCIA.png

Professionaalsed LUCIA pigmendipõhised tindid pakuvad täpset värviedastust ning täiustatud väljaprintide kestvust. Prinditud fotod säilivad umbes 200 aastat fotoalbumis, 80 aastat klaasi taga (valguskindlus) ning 50 aastat ilma klaasita (gaasikindlus).

print-speed-banner2.png

ISO-ipm.png

Printimiskiirused

Vaadake ja võrrelge tegelikke printimiskiirusi

FINE-tehnoloogia võimaldab suuri fotode ja dokumentide printimiskiirusi. Canon kasutab printimis- ja kopeerimiskiiruste mõõtmiseks viimati kooskõlastatud rahvusvahelisi standardeid (ISO). Seetõttu saate Canoni printerit või kõik-ühes-seadet kasutades selle töös täiesti kindel olla.

Fotode kestvuse arvutused on saadud kiirendusteste kasutades.

ChromaLife100 fotode kestvuse arvutused viitavad CL-541/CL-441 tintidele ja PP-201 paberile.

ChromaLife100+ fotode kestvuse arvutused viitavad CLI-551/CLI-451 tintidele ja PT-101 paberile.

LUCIA fotode kestvuse arvutused viitavad PGI-72 tintidele ja SG-201/LU-101 paberitele.

PIXMA iP100 tindid toetavad ChromaLife100 ilma valgus- ja gaasikindluseta.