PIXMA-printerid kodukontorisse

Teie ettevõtte vajadustest olenemata pakuvad PIXMA kontoriprinterid täielikku ja praktilist lahendust äritegevuse tõhustamiseks. Need loovad kiirelt kõrge kvaliteediga dokumente ja võimaldavad väiksema kuluga tootlikum olla. Lai valik ühendamisvõimalusi ja tarkvaratööriistu võimaldavad teil kõiki printerifunktsioone täielikult kasutada ning neid sujuvalt kogu äritegevuse raames jagada.

PIXMA for Home Office

Kõrge tootlikkus

Maksimaalne tõhusus minimaalse kulu eest

Meie PIXMA kontoriprinteritele on omased nutikad funktsioonid, mis aitavad tagada maksimaalse tootlikkuse. Stiilsete ja kompaktsete kõik-ühes-mudelitega saate täielikult sisseehitatud automaatse dokumendisööturi abil mahukaid dokumente automaatselt kopeerida, skannida või faksida. Canoni ainulaadse printimistehnoloogiaga naudite kõrge kvaliteediga A4-formaadis dokumentide kiiret printimist.

ADF
PIXMA Wi-Fi

Juhtmevaba ühendus

Lihtne mobiilseadmest jagada ja printida

WiFi ja Etherneti valikuga mudelite abil saate hõlpsasti kogu kontoris printimis-, skannimis- ja faksifunktsioone jagada. Kasutage Canoni tasuta rakendust või Apple'i AirPrinti tuge ning printige mitmest arvutist, aga ka nutitelefonist ja tahvelarvutist.

Mõned mudelid toetavad Google'i Cloud Printi ja võimaldavad printida Google Docsi ja Gmaili dokumente, fotosid ja PDFe peaaegu igal pool.

Kontori vajadustele vastav tarkvara

Võtke tipptasemel tarkvaraga ohjad enda kätte

Canoni tarkvara My Image Garden hõlmab mitmeid tööriistu, mis võimaldavad teie ettevõtte vajadusi ühe lihtsastikasutatava liidese abil täita.

Saate skannida dokumente otse pilveteenusesse, nagu Dropbox ja Evernote ning dokumente seeläbi lihtsasti jagada.

Automaatne skannimisrežiim tuvastab dokumendi tüübi ja salvestab dokumendi õiges formaadis: kas PDFina või pildina. Täiustatud turvalisuse tagamiseks lisage paroolikaitse.

PIXMA Office Software
XL Cartridge

Säästke tindi ja paberi pealt

Kulutõhusamate XL- ja XXL-tindikassettidega saate standardsete toodetega võrreldes rohkem printida ning seeläbi aega ja raha säästa – ideaalne lahendus, kui peate palju printima. Automaatne kahepoolne printimine vähendab kasutatava paberi hulka ja loob professionaalse välimusega kahepoolseid dokumente.

Portatiivne printimine

Portable-PIXMA.jpg

Kasutage PIXMA kaasaskantavaid printereid ja nautige liikvel olles kvaliteetsete A4-formaadis dokumentide printimist. Valige SELPHY, et luua liikvel olles 10 x 15 cm (4 x 6 tolli) fotosid.

A3 printimine

PIXMA-A3.jpg

Printige PIXMA dokumendi- ja fotoprinteritega A3-formaadis väljatrükke ning spetsiaalsete professionaalsete PIXMA fotoprinteritega suurepärase kvaliteediga fotosid.

Tugi

Laadige alla draivereid, tarkvara, püsivara ja juhendeid ning vaadake oma PIXMA tindiprinteri tehnilist tuge ja veaotsingut veebist.

    Otsite tinti?

    Kasutage meie tarvikuleidjat ja otsige kodukontoris kasutamiseks mõeldud PIXMA printerile või kõik-ühes-seadmele sobiv tindimahuti või -kassett ja paber.

    Vajate abi printeri leidmisel?

    Leidke parim printer oma koju või kontorisse, kasutades meie printeri valijat. Võrrelge meie kõik-ühes laua- ja laserprintereid ning tindipritsiga fotoprintereid.