Print app
alt text goes here

Canon

Print rakendus

Nautige nutiseadmest juhtimist ning muretut printimist, kopeerimist ja skannimist

Laadige alla App Store'ist
Laadige alla Google Playst

Sujuv ja lihtne

Nautige printeri sujuvat ühenduvust rakendusega Canon PRINT. Printige, kopeerige ja skannige hõlpsalt oma nutiseadmetest, kontrollige oma printeri olekut ja ühendage pilvega*, et võimaldada paindlikumat kontrolli.

*Kõikidel toodetel ei ole kõiki funktsioone.

Modernne ja mobiilne

Tasuta allalaaditav rakendus Canon PRINT on ideaalne kaaslane. Ühendage printer oma nutitelefoni või tahvelarvutiga, kasutades Wi-Fi ühendust, sisseehitatud pääsupunkti või Wi-Fi Directi, ja hakake printima. Olge hooldusega alati järje peal: kontrollige printeri olekut ja tintide taset ning teostage hooldust eemalt oma nutiseadme kaudu.

Capture and create

Lihtne skannimine

Tõhustage rakenduse abil skannimist. Skannige dokumente ja fotosid, salvestage eri formaatides ning saatke neid otse oma nutitelefoni või tahvelarvutisse. Lisaks võite skannitud faile otse e-posti aadressile saata või PIXMA Cloud Linki abil pilveteenustesse* üles laadida.

*Pilveteenusesse skannimise ja e-posti skannimise tugi on saadaval ainult Canoni originaaltindi kasutajatele

Simple scanning

Ühenduvus pilveteenustega

Saavutage oma printeriga rohkemat ja ühendage pilvega ka liikvel olles. Kasutage PIXMA Cloud Linki ja saatke skannitud faile või printige faile populaarsetest pilveteenustest*, sh Dropbox, Google Drive ja OneDrive. Lisaks võite oma lemmikfotosid printida otse sotsiaalmeediakontodelt nagu Facebook ja Instagram.

*Pilveteenusesse skannimise ja e-posti skannimise tugi on saadaval ainult Canoni originaaltindi kasutajatele

Cloud connections

Kasutage oma nutitelefoni skannerina

Kasutage rakenduse Canon PRINT jäädvustamis- ja kopeerimisfunktsiooni, et telefonikaamera abil kiiresti ja hõlpsalt koopiaid teha. Saate neid nii printida, salvestada kui ka telefonist otse e-posti aadressile saata.

Use your smartphone as a scanner

Rakenduse Canon PRINT ühilduvus

Rakendust Canon PRINT saab kasutada enamiku Wi-Fi-ühendusega printeritega, sh uusimate PIXMA, MAXIFY ja SELPHY mudelitega. See rakendus on saadaval nii iOS-i kui ka Androidi seadmete jaoks, ühildudes operatsioonisüsteemidega iOS 11.0 ~ 12.0 või Android OS 4.4 ~ 9.0.

Toetatud keeled: inglise, prantsuse, saksa, hispaania, itaalia, hollandi, portugali, poola, vene, taani, soome, norra, rootsi, tšehhi, türgi

Jõud, mis tuleb teie peopesast

Muutke oma nutiseade tipptasemel printimise tööriistaks, kasutades neid Canoni rakendusi