maastik

• Juhtmevaba printimine kus iganes

• Lihtne skannimine

• Kopeerimise juhtimine

• Lihtne pilvprintimine ja -skannimine

• Lihtne ühendamine lähiväljaside abil


Kõik funktsioonid ei ole kõikide toodete puhul saadaval, vaadake allolevat ühilduvuse kaarti


Juhtmevaba printimine kus iganes

Free_download

Tasuta allalaadimine

Nutitelefonidest ja tahvelarvutitest printimine ei ole kunagi lihtsam olnud – tänu tasuta Canoni rakendusele PRINT inkjet/SELPHY teie iPhone'i, iPodi, iPadi või Androidi nutitelefonide ja tahvelarvutite jaoks – mille saate alla laadida App Store'ist ja Google Play'st

Lihtne Wi-Fi kaudu printimine

Oma nutitelefoni ja tahvelarvutisse salvestatud fotode ja dokumentide printimine on lihtne, kasutades ühilduvatel printeritel ja seadmetel kohalikku Wi-Fi võrku, sisseehitatud pääsupunkti režiimi või Wi-Fi Directi. Lihtsalt ühendage, valige ja printige.

Easy_wifi_printing
SettingsSeaded ja hooldus

Kontrollige printeri olekut ja tindi andmeid ning pääsege ligi veebipõhisele printeri kasutusjuhendile. Samuti saate oma nutitelefoni või tahvelarvutit kasutades printerit hooldada.

Registreerige mitu printerit

Jagage sujuvalt kuni 10 MAXIFY, PIXMA või SELPHY printerit mitme kasutaja vahel ja printige juhtmevabalt. Rakendus leiab automaatselt ühilduvad printerid Wi-Fi võrgus, seega ei pea te neid iga kord eraldi otsima. Printereid saab salvestada, kustutada ja ümber nimetada ning uued printerid saab loendis ülespoole liigutada.

Register
Doc_conversion

Lihtne dokumentide konvertimine

Konvertige oma seadmesse salvestatud äridokumendid printimisvalmis PDF-failiks. Samuti saate printida dokumente oma seadmest või pilveteenusest ning iOS8 kasutajad saavad ka valida ja printida teistesse rakendustesse salvestatud PDF-faile.

Lihtne skannimine

Mobiili skannimine

Mobiilseadmesse skannimine

Skannige dokumente ja fotosid ning salvestage need paljudes eri formaatides oma nutitelefoni või tahvelarvutisse

Skannimine e-posti

Skannimine e-posti

Saatke skannitud faile e-kirjadena mis tahes e-posti aadressile, kasutades e-posti skannimise funktsiooni.*


*Pilveteenusesse skannimise ja e-posti skannimise tugi on saadaval ainult Canoni originaaltindi kasutajatele

Lihtne pilvprintimine ja -skannimine

Võtke oma printerist enamat. Pilvevalmidusega printerites pakub Canoni rakendus inkjet/SELPHY liikvel olles ligipääsu pilveteenustele – saate hõlpsasti oma printerile eemalt interneti kaudu ligi pääseda ning otse printida ja skannida, kasutades populaarseid pilveteenuseid.

*Pilveteenusesse skannimise ja e-posti skannimise tugi on saadaval ainult Canoni originaaltindi kasutajatele

Lihtne ühendamine

Printeriga ühenduse loomine sisseehitatud lähiväljaside kaudu on Canoni rakendusega PRINT Inkjet/SELPHY kiire ja lihtne – lihtsalt puudutage printerit oma lähiväljasidega Androidi seadmega ja ongi kõik.

Puudutage printimiseks ja skannimiseks

Selleks et fotosid ja dokumente kiiresti ja lihtsalt oma lähiväljasidega Androidi seadmest printida, avage rakendus, valige, mida soovite printida, ja lihtsalt puudutage printerit oma seadmega.

Lähiväljaside tehnoloogia loob kohe ühenduse teie seadme ja printeri vahel, registreerides printeri ja edastades teile andmed – draivereid ega paroole ei ole vaja.

Touch_to_print