PIXMA tõhusus

PIXMA uuenduslik tehnoloogia muudab printeri kasutamise lihtsamaks ja tõhusamaks kui kunagi varem. Uusim tootevalik sisaldab ökonoomseid omadusi, nagu automaatne sisselülitus ja kahepoolne printimine, mis aitavad teil säästa paberit ja energiat. PIXMA pakub teile maksimaalset mugavust minimaalsete jäätmetega.

Automaatne sisselülitus

Lihtne printimine ja energia säästmine

Mugavaks WiFi kaudu printimiseks lülitab automaatse sisselülituse funktsioon printeri automaatselt sisse, kui printimist alustate. Tänu automaatsele väljalülitusele saab USB-ga ühendatud printerid seadistada end automaatselt välja lülitama, kui neid määratud aja jooksul ei kasutata.

Vaikne režiim

Vähendage printimisel tekkivat müra

Vaikne režiim vähendab automaatselt printimiskiirust, et töömüra märgatavalt vähendada ning kodus peaaegu hääletult printida. Saate selle valiku seadistada oma arvutist või otse printeri ekraanilt ning režiimi kas terveks päevaks või ainult määratud aegadeks sisse lülitada.

Kahepoolne printimine

Säästke automaatse kahepoolse printimisega paberit

Enamikul PIXMA printeritel ja kõik-ühes-seadmetel on sisseehitatud automaatne kahepoolse printimise valik, mis võimaldab automaatset kahepoolset printimist, et luua professionaalse välimusega dokumente. See vähendab ka teie paberi tarbimist ning on keskkonnasõbralik.