PIXMA tõhusus

PIXMA uuenduslik tehnoloogia muudab printeri kasutamise lihtsamaks ja tõhusamaks kui kunagi varem. Uusim tootevalik sisaldab ökonoomseid omadusi, nagu automaatne sisselülitus ja kahepoolne printimine, mis aitavad teil säästa paberit ja energiat. PIXMA pakub teile maksimaalset mugavust minimaalsete jäätmetega.

[IMAGE] Automaatne-sisselülitus-logo

Automaatne sisselülitus

Lihtne printimine ja energia säästmine

Mugavaks WiFi kaudu printimiseks lülitab automaatse sisselülituse funktsioon printeri automaatselt sisse, kui printimist alustate. Tänu automaatsele väljalülitusele saab USB-ga ühendatud printerid seadistada end automaatselt välja lülitama, kui neid määratud aja jooksul ei kasutata.

[IMAGE] Vaikne-režiim-logo

Vaikne režiim

Vähendage printimisel tekkivat müra

Vaikne režiim vähendab automaatselt printimiskiirust, et töömüra märgatavalt vähendada ning kodus peaaegu hääletult printida. Saate selle valiku seadistada oma arvutist või otse printeri ekraanilt ning režiimi kas terveks päevaks või ainult määratud aegadeks sisse lülitada.

[IMAGE] Automaatne kahepoolne printimine

Kahepoolne printimine

Säästke automaatse kahepoolse printimisega paberit

[IMAGE] Kahepoolne printimine

Enamikul PIXMA printeritel ja kõik-ühes-seadmetel on sisseehitatud automaatne kahepoolse printimise valik, mis võimaldab automaatset kahepoolset printimist, et luua professionaalse välimusega dokumente. See vähendab ka teie paberi tarbimist ning on keskkonnasõbralik.

Kahepoolne printimine kodus

Kahepoolne printimine väikeses kontoris


Kaks-ühele-printimine

Säästke paberit ja tinti

Dokumendist mustandit printides võite kasutada kaks-ühele-printimist. Sel juhul prinditakse kaks dokumendilehte ühele paberilehele, säästes tinti ja paberit. See mitme lehekülje ühele lehele printimise valik on saadaval kõikide PIXMA printerite puhul.

Säästke XL-tinte kasutades raha

Säästke Canoni originaaltintide pealt raha, kasutades valikulisi suure tootlikkusega XL-kassette, millega saate vähema raha eest rohkem printida. Säästke topeltpaki ja multipakiga – need mugavad komplektid on väga soodsad.

Tindikassetiga prinditavate lehekülgede arv

Olenemata sellest, kas ostate asendustindikasseti või uhiuue printeri, on oluline arvestada ühe tindikassetiga prinditavate lehekülgede arvu.

[IMAGE] Easy-WebPrint-Ex-logo

Easy-WebPrint EX

Printige veebist

Easy-WebPrint EX on Microsoft Internet Exploreri lisandmoodul, mis lihtsustab veebilehe peamiste osade valimist, enne kui need printimiseks üheks dokumendiks kärbite.

[IMAGE] Ümbertöötlemine-logo

Kassettide ümbertöötlemine

Canoni ümbertöötlemisprogramm

Teatud riikides on Canonil kasutusel ümbertöötlemisprogramm. Kuni 100% vanadest kassettidest töödeldakse ümber kas uuteks kassettideks või teisteks toodeteks ning selle tulemusena ei satu ükski kasseti osa prügimäele.

Vaadake vastava toote tehnilisi andmeid, et veenduda selle ühilduvuses iga funktsiooni või tarkvaraga.