RF-objektiivid

Tutvuge uue põlvkonna EOS R süsteemi objektiividega, mis pakuvad suurepärast optikat.
Canon Camera

Uue aja objektiivid

RF-objektiivid pakuvad tänu silmapaistvale optilisele tehnoloogiale ja disainile suurepärast kvaliteeti, kiirust ja toimimist. Tulevikudisainiga ja täiustatud videovõimalustega, lisaks stiilsed puuteosad nagu juhtrõngas ning kompaktsem suurus.

Canon RF 85mm F2 MACRO IS STM

RF 85mm F2 MACRO IS STM pakub mitmekülgsust, delikaatset telefotoefekti ja 5-astmelist pildistabiliseerimist – kõike seda kergest ja kompaktsest korpusest.

TUTVUGE KOHE

Looge oma süsteem, kasutades enda objektiivisid

EOS R süsteemi ainulaadsed adapterid pakuvad loomingulist lisakontrolli, võimaldades fotograafidel ja filmiloojatel kasutada oma täielikult ühilduvaid EF- ja EF-S-objektiive, ilma jõudluses kaotamata.
Vaadake lisaks

Tutvuge EOS R süsteemiga

Lisaks kolme aastakümne jooksul toimunud EOS-süsteemi järjepidevale uuendustööle tugineb EOS R-süsteem teedrajavale objektiivi kinnitusele, mis pakub veelgi rohkem loomingulisi võimalusi ja intuitiivsust, et jäädvustada iga hetke.

Professionaalide kogemus

EOS R on saanud mitmete professionaalsete fotograafide ja filmiloojate lemmikuks. Vaadake, kuidas nad seda proovile panid ning kuidas loodi pilte ja filme, millest keegi unistadagi ei osanud.

Teile võib huvi pakkuda ka ...

Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.