L-series EF lenses

RF-objektiivid

Tutvuge uue põlvkonna EOS R süsteemi objektiividega, mis pakuvad suurepärast optikat.

Uue aja objektiivid

RF-objektiivid pakuvad suuremat kvaliteeti ja kiirust ning optimeeritud jõudlust EOS Re kaamera jaoks. Nad on ainulaadsed, kiired ja eredad ning pakuvad uut taset kaamera intuitiivses juhtimises.

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

Nautige paindlikku ja praktilist jäädvustamist ning avastage maailma lähemalt, kasutades seda vapustavat, mitmekülgset ja kerget hübriidse pildistabilisaatoriga 35mm f/1.8 makroobjektiivi.

Avastage veel rohkem

EOS R Lens RF 35mm F1.8 MACRO IS STM lifestyle
RF 50mm F1.2L USM

RF 50mm F1.2L USM

Viige oma portreed uuele tasemele, kasutades seda kiiret ja eredat 50 mm L-seeria objektiivi, mis pakub suurepäraseid tulemusi ja ilusat tagatausta hägu.

Avastage veel rohkem

EOS R Lens RF 50mm F1.2L USM sample
RF 24-105mm F4L IS USM

RF 24-105mm F4L IS USM

See kerge 24-105mm f/4 L-seeria suumobjektiiv sobib ideaalselt reisimiseks ja filmide jäädvustamiseks, pakkudes laia suumivahemikku, muljetavaldavat mitmekülgsust ja 5-astmelist pildistabilisaatorit.

Avastage veel rohkem

EOS R Lens RF 24-105mm F4L IS USM sample
RF 28-70mm F2L USM

RF 28-70mm F2L USM

See vapustav 28-70mm f/2 L-seeria suumobjektiiv seab uue standardi optilise jõudluse standardis, pakkudes murrangulist pildikvaliteeti ja tänu pidevale f/2 avale suurepärast kiirust ka nõrgas valguses.

Avastage veel rohkem

EOS R Lens RF 28-70mm F2L USM lifestyle

Avastage uued RF-objektiivid

Laiendame EOS R süsteemi, et avada uusi jäädvustamise võimalusi – tutvuge kuue täiskaadrilise RF-objektiividega, mis jõuavad kasutajateni 2019. aastal.

Vaadake lisaks

Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM Lens

Avastage EOS R-süsteem

Lisaks kolme aastakümne jooksul toimunud EOS-süsteemi järjepidevale uuendustööle tugineb EOS R-süsteem teedrajavale objektiivi kinnitusele, mis pakub veelgi rohkem loomingulisi võimalusi ja intuitiivsust, et jäädvustada iga hetke.

AVASTAGE ROHKEM

Discover Canon EOS R

Professionaalide kogemusEOS R on saanud mitmete professionaalsete fotograafide ja filmiloojate lemmikuks. Vaadake, kuidas nad seda proovile panid ning kuidas loodi pilte ja filme, millest keegi unistadagi ei osanud.

Vaadake kõiki artikleid

Teile võib huvi pakkuda ka ...