Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM

EF 180mm f/3.5L Macro USM

Selle telefotoomadustega saab elusuuruses lähivõtteid teha ka eemal olles, ilma pildistamisobjekti häirimata. Täiuslik looduse jaoks.

Kasulikud omadused

  • Canoni L-seeria tipptasemel makro
  • Telefoto fokaalkaugus
  • Elusuuruses pildiedastus (1 : 1)
  • 3 UD-läätseelementi
  • 2 asukohaga vahemaapiiraja
  • Rõngastüüpi USM AF-mootor
  • Komplekti kuulub statiivirõngas

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM üksikasjadega

Makro-teleobjektiiv


EF 180 mm f/3,5L Macro USM on makro-teleobjektiiv, mille maksimaalne suurendus on 1,0x. Elusuuruses lähivõtteid saab teha eemal olles, vähendades seega pildistamisobjekti segamise ohtu (täiuslik putukate ja teiste loomade jaoks). Sisseehitatud vabalt liikuv teravustamissüsteem minimeerib fluktuatsioonihäired, mida teravustamiskauguse vahetamine põhjustab. See tagab üliterava objektiivi alates 1,0x kuni lõpmatuseni.

L-seeria kvaliteet


Toode hõlmab Canoni täppistehnika ja optika kõrgemaid standardeid. L-seeria on Canoni professionaalsete objektiivide lipulaev, kombineerides suurepärase pildilahutuse ja ülima jõudluse. Sellel on ilmastikukindel konstruktsioon, et vältida tolmu ja niiskuse sissepääsemist.

Rõngastüüpi USMiga iseteravustamine koos käsitsi korrigeerimisega


Canoni rõngastüüpi USMi iseteravustamissüsteem kasutab ultraheli sagedusega vibratsioone kiireks, täpseks ja peaaegu vaikseks tööks. Teravustamise pidev käsitsi korrigeerimine suure rõnga kaudu, mis ei liigu iseteravustamise ajal, laseb fotograafil teravustamist kohe peenhäälestada.

Super Spectra vääristus


Super Spectra vääristus aitab tagada täpse värvitasakaalu ja kõrge kontrasti ning see vähendab ka valguspimestuste ja pettekujutiste teket, neelates sisemistelt läätseelementidelt ja pildisensorilt peegelduvat juhuslikku valgust.

Lisatarvikud


Objektiiv tarnitakse päikesevarjuki ja pehme vutlariga.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Related Products

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.