Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

Lainurgast telefotosuumini vaid ühe objektiiviga. 11x suumivahemiku paindlikkus koos Canoni L-sarja klaasi kvaliteediga teevad sellest objektiivist liikvel pildistajate jaoks ülima töövahendi.

Kasulikud omadused

  • 11x suum
  • L-seeria kvaliteet
  • Pildistabilisaator
  • Minimaalne teravustamiskaugus 0,7 m
  • Pidev käsitsi teravustamine
  • Tolmu- ja pritsmekindel konstruktsioon
  • Ringikujulise avaga diafragma
  • E-TTL II vahemaa mõõtmine
  • Digikaamerate jaoks optimeeritud läätsevääristused

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM üksikasjadega

Tõeline kõik-ühes-objektiiv


Tänu suumivahemikule, kuhu mahub kõik lainurgast superteleobjektiivini, on Canoni uusim profisari mõeldud professionaalsetele fotograafidele, kes soovivad piirata objektiivide vahetamist ja vähendada komplekti kogukaalu. Ideaalne ajakirjanikele ja liikvel pildistajatele.

3-astmeline pildistabilisaator


EF 28–300 mm f/3,5–5,6L IS USM objektiivi sisseehitatud pildistabilisaatori tehnoloogia pakub kolmeastmelise pildistabilisaatori eelist vähese valgusega tingimustes. See võimaldab kasutada madalamaid katikukiirusi ilma kaamera liikumisest põhjustatud hägususeta – kasulik olukorras, kus ei ole võimalik kasutada statiivi ega välku. Kui objektiiv tajub panoraamimist, kuna pildistaja jälgib liikuvat objekti, lülitab see selles suunas pildistabilisaatori välja.

Ultrahelifookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) teostab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

Ideaalne digirakendusteks


Objektiivi kuju ja vääringuid on optimeeritud pettekujutiste ning valguspimestuste vähendamiseks, muutes EF 28–30 0mm ideaalseks digikaamerates kasutamisel. APS-C formaadis sensoritega digipeegelkaameratele paigaldamisel on objektiivi ekvivalentse fookuskauguse vahemik 45–480 mm.

Täpne optika hea pildikvaliteedi saavutamiseks


Kaunis kontrastsus, vähe moonutusi ja kõrge nurgast-nurgani eraldusvõime paistavad terve suumivahemiku ulatuses. EMD (elektromagnetiline diafragma) pakub ava kiiret, vaikset, äärmiselt täpset reguleeritavust. Ringikujuline avadiafragma pakub kaunist taustahägusust.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products