Canon EF 24-70mm f/4L IS USM

EF 24-70mm f/4L IS USM

Mitmekülgne 24–70 mm f/4 L-seeria objektiiv makrorežiimiga kuni 0,7-kordseks suurenduseks. Ultrahelimootoriga automaatteravustamine tagab kiire ja peaaegu kuuldamatu teravustamise. UD- ja asfäärilised elemendid saavutavad suurepärase pildikvaliteedi.

Kasulikud omadused

  • Mitmekülgne suumivahemik erinevate subjektide jaoks
  • Makrorežiim kuni 0,7-kordseks suurenduseks
  • Kuni neljaastmeline pildistabilisaator
  • Kaks asfäärilist ja kaks UD-läätseelementi
  • Kiire ultrahelimootoriga automaatteravustamine
  • Tolmu- ja niiskuskindel
  • Üheksa labaga ava pehmeks taustahäguks (bokeh-efekt)

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 24-70mm f/4L IS USM üksikasjadega

Mitmekülgne suumivahemik


Jäädvustage erinevaid objekte, alates maastikest kuni portreede ja dokumentaalideni. EF 24–70 mm f/4L IS USM on täiuslik standardobjektiiv teie täiskaadrilisele Canoni digipeegelkaamerale ning sellel on lainurk-, standardne ja telefoto fookuskaugus ning pidev f/4 maksimaalne ava, mis ei muutu objektiivi suumimisel.

Makrorežiim


Eraldi makroasend suumirõngal võimaldab teravustada vaid 0,38 m kauguselt igas suumiasendis ning maksimaalse edastussuhtega 0,7x.

Pildistabiliseerimistehnoloogia


Pildistage käest ka nõrkades valgusoludes, kasutades tavaliselt soovitatust kuni nelja astme võrra pikemat säriaega. Pildistabiliseerimistehnoloogia tuvastab automaatselt, kui fotograaf plaanib jälgida liikuvaid objekte, ning lülitab vastavas suunas stabiliseerimise välja. Hübriidne pildistabilisaator tuvastab makrorežiimis nii nurgelised kui ka nihkuvad liigutused.

Suure jõudlusega optiline disain


Jäädvustage erakordse kvaliteediga pilte terve suumivahemiku ulatuses. Kahte tüüpi asfäärilisi läätseelemente kasutatakse koos ülimadala dispersiooniga elementidega, et eemaldada tõhusalt optilisi aberratsioone. Super Spectra vääristus vähendab helkimist ja maksimeerib kontraste.

Täiustatud automaatteravustamine


Nautige kiiret ja peaaegu kuuldamatut automaatteravustamist tänu rõngastüüpi ultrahelimootorile. Säilitage kontroll fookuse pideva käsitsi korrigeerimisega.

Vastupidav


Jätkake pildistamist ka nõudlikes tingimustes. Objektiiv on kaitstud tolmu ja niiskuse eest ning fluorkate tagab läätseelementide lihtsa puhastamise.

Täiustatud jõudlus


Ringikujuline üheksa labaga ava aitab luua sujuvat väljaspool teravustamispiirkonda olevat taustahägu (bokeh-efekt) ning esiplaanil olevad subjektid paistavad selgelt välja.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 24-70mm f/4L IS USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Related Products

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.