LOOMINGULINE PRINTIMINE

Hooajalised paberikaunistused: printige lõbusaid halloween’i kaunistusi

Paber ja käärid valmis. Vaadake neid lihtsaid ideid kaartide, maskide, kaunistuste ja muude sügisteemaliste väljatrükkide jaoks, mida saate kodus luua.
Halloween’i ornamendid ja kaunistused on paigutatud puidust riiulile ning ripuvad valgeks värvitud oksalt.

Halloween on aina populaarsem ja sellest on saanud päev täis vempe, komme ning rikkalikult maiuseid. Kuid see ei tähenda, et peate tormama uusi kulukaid kostüüme või plastkaunistusi ostma. Avastage paberkäsitöö säästlikud, lõbusad ja planeedisõbralikud võimalused – omatehtud kaunistused, halloween’i-maskid, taaskasutatavad kommikotid ja muu.

Vajate vaid loomingulist meelt, paberit ja Canoni printerit. PIXMA TS7450 seeria ühildub erinevate prindimaterjalidega, näiteks magnetilise fotopaberiga, mille saab sisestada printeri automaatsesse dokumendisööturisse, nii et see sobib suurepäraselt erinevateks käsitööprojektideks. Kompaktne Canon SELPHY CP1500 prindib kvaliteetseid pilti erinevatele paberitele, alates postkaardiformaadist minikleebisteni, nii et saate hooaja tähistamiseks omaenda kaunistusi luua.

Valige paberkunstiteos, mis paneb teie fantaasia tööle, laadige silma jääv mall või kujundus alla, printige soovituslikule paberile ja järgige juhiseid hämmastavalt tontlike kujunduste loomiseks.

Prinditavad kaunistused

Paberist meisterdatud halloween’i kaunistused ripuvad valgeks värvitud oksalt.

Creative Parkist leiate erinevaid malle halloween’i väljatrükkideks, näiteks selle lõbusa kaunistustekomplekti. Sealt leiate ka teabe kokkupanekuaja kohta ja soovituslikud paberitüübid.

Paberist meisterdatud naeratav kõrvitsalatern.

See naeratav kõrvitsalatern sobiks suurepäraselt aknalauale ja selle tontlikkust saab leevendada, kui soovite kõrvitsat pigem hooajaliseks kaunistuseks.

Halloween, nagu mitmed pühad, tähistab aastaaegade vaheldumist – ööd venivad pikemaks ja päevad on jahedamad. Ka loodus on sel ajal kõige värvikirevam ja puud lõõmavad punastes ning oranžides toonides.

Tooge sügise värvid ja temaatika oma koju, trükkides välja väikesed kuid kvaliteetsed fotod lähedalasuvatest aedadest ja parkidest juhtmevaba printeriga Canon SELPHY CP1500 või SELPHY Square QX10. Kinnitage fotod raagus oksa külge, et luua kaunis rippuv väljapanek, mis võiks ehtida kamina kohal olevat seina, täpselt nagu Jasmin Robertsoni loodusest inspireeritud kodusisustuse juhendis. Või looge omaenda lehekujundusi. Printige need halloween’i meeleolu loomiseks värvilistele lehtedele – lillale, oranžile ja mustale – ning siduge augustaja ja nööri abil vanikuks.

Rakendusest Canon Creative Park leiate erinevaid halloween’i ideid ja malle. Miks mitte kaunistada oma kodu mininahkhiirte, kasside ja nõiamütsidega? Või riputada aknale vanik kirjaga Head halloween’i? Kõik trükitakse paberile, nii et saate need järgmiseks aastaks kokku pakkida ja ära panna või prügikasti visata.

Halloween’i-maskid ja kostüümid

Erinevad paberist meisterdatud halloween’i-maskid asuvad laual, mille kohal ripub silt „Head halloween’i“.

Creative Parkis on tohutult erinevaid halloween’i-maski malle, sealhulgas mustad kassid ja suurte silmadega öökullid, millest võiksite kostüümide disainimisel alustada. Seal on isegi nõia müts ja luud.

Lastele meeldib oma kujutlusvõime isetehtud kostüümide jaoks tööle panna. Alustage omatehtud halloween’i-maskist. Kasutage eriti erksa tulemuse jaoks Canon Matte fotopaberit ja printige Canon PIXMA printeriga. Lihtne ja mitmekülgne, kuue värvainepõhise tindiga Canon PIXMA G650 tagab silmapaistva kvaliteedi. Pärast maski väljalõikamist (sh silmad) lisage kummalegi küljele kummipael, kasutades selleks kas augustajat, liimi või kleeplinti.

Seejärel mõelge välja sügisesed T-särgi kujundused. Valige näiteks aastaajaga sobivad kõrvitsad või tass kuuma kakaoga. Või tontlikumalt poolt näiteks mustad kassid või skelett, mis näeb mustale trükkides eriti hea välja. Veel erilisema tulemuse saavutamiseks looge sarnased komplektid laste nimede ja aastaga või trükkige kogu perele ühesugused särgid.

Taaskasutatavad külmikumagnetid

Käsi paneb musti kassimagneteid pliidi külge.

Need musta kassi mallid sobivad suurepäraselt enne pidu köögi kaunistamiseks. Paberist meisterdamine toob terve pere kokku, andes vendadele-õdedele võimaluse jagatud loomingu taustal ühiseid mälestusi luua.

Saate isegi teha kaunistusi, mida igal aastal esitleda – kas külmikul või peegliraamil – omatehtud magnetite eksponeerimiseks sobivad kõik metallpinnad. Vajate vaid Canoni PIXMA printerit ja Canoni magnetilist fotopaberit.

Hoidke kindlasti Canoni kaamera või nutitelefon pidustuste ajal käeulatuses, et kõik erilised hetked saaksid jäädvustatud. Saate need seejärel Wi-Fi teel Canoni PIXMA printerist välja printida, kasutades rakendust Canon PRINT, et luua albumeid, seinakunsti või magneteid ja jagada neid pere ning sõpradega ja samu hetki ka aastaid hiljem uuesti läbi elada. Teise võimalusena saate hõlpsasti luua kollaaže, kalendreid ja plakateid otse nutitelefonist, kasutades rakendust Canon Easy-PhotoPrint Editor. Laske oma loomingulisusel lennata ja see halloween jääb teile pikaks ajaks meelde.

Peokotid, kleebised ja kingitused

Kaks glasuuritud koogikest halloween’i-teemaliste koogilipukestega.

Need lihtsad koogilipukesed sobiksid ideaalselt esimeseks projektiks. Mallide väljalõikamine annab lastele hea võimaluse peenmotoorika oskuste lihvimiseks. Hoidke laste tegevusel kindlasti silma peal.

Canoni kompaktsest printerist paistavad sügiseteemalised pildid.

Personaliseeritud sügiseteemalised järjehoidjad sobiksid suurepäraselt halloween’i kingikotti ja neid on rakenduses Canon SELPHY Photo Layout nii lihtne luua.

Kodu on kaunis ja pidulik ning kogu pere on kostüümides. Olete peoks valmis! Leiate Creative Parkist palju kutseid, ümbrikuid ja halloween’i kaarte. Printige need PIXMA printeriga kaardisuuruses kahepoolsele matile paberile, millel on keskel voltimiskoht ja ümbrikud omatehtud kaartide loomiseks. Kui eelistate kasutada mõnda enda pilti, on Canon SELPHY CP1500 printeri postkaardiformaadis paberile eelprinditud jooned margi ja aadressi jaoks.

Paberist halloween’i ämbrid sobivad suurepäraselt suupistete serveerimiseks ja halloween’i kotid külalistele kingiks. Lisaks maiustele ja kõrvitsapiruka tükile sobivad kingikotti ka personaliseeritud mälestusesemed. Printige Canon SELPHY CP1500-ga näiteks temaatilisi kleebiseid pinalite, peeglite ja telefonide kaunistamiseks. Võiksite isegi päeva parimatest fotodest järjehoidjaid teha, kasutades selleks rakenduse SELPHY Photo Layout valikut järjehoidja küljendus (Bookmark Layout). Valimine, kohandamine ja otse rakendusest SELPHY CP1500-ga printimine käib nii lihtsalt ja kiirelt.

Lisage PIXMA või SELPHY printeri ja piisakese loovuse abil oma sügisesse maagiat.

Autor: Rachel Segal Hamilton

Seotud tooted

Seotud artiklid