How to print yourself a happy Halloween

HALLOWEENI PROJEKTID

Kuidas printida lõbusaid Halloweeni kaunistusi

Avastage tõeliselt lõbusad ja hirmutavad DIY Halloweeni kaunistused, kostüümid ja palju muud. Vajate vaid loomingulist meelt, paberit ja PIXMA printerit. Lihtsalt valige, mida soovite teha, laadige mall alla, printige soovitatud paberile ja järgige juhiseid, et luua vapustav Halloweeni õhtu!

Kaunistage oma kodu Halloweeni jaoks

Decorate your home for Halloween
Lõbusad ja hirmsad Halloweeni kaunistused.

Looge tontlikku meeleolu, proovides neid lõbusaid ja lihtsaid meisterdusprojekte: „Head Halloweeni!“ plakat, paberist kõrvitsa latern ja Halloweeni kaardid.

Get Inspired Halloween
Ühendage oma pildid rakenduses Creative Park olevate loominguliste projektidega.

Lastele meeldib kindlasti ka endale Halloweeni kommikotte valmistada. Rohkem temaatilisi perekondlike projekte leiate Creative Parki veebisaidilt või rakendusest*.

Meisterdage endale Halloweeni kostüüm (hirmus näomask ja T-särk)

Get Inspired Halloween mask DYI
See tõesti ongi niisama lihtne nagu kolmeni lugemine.

Koduste kostüümide meisterdamine on väga lõbus ajaviide. Esiteks on teil vaja näomaske. Selleks otsige välja Canoni matt fotopaber MP-101 või Plus Glossy II paber, laadige alla kõrvitsaga näomaski mall – või hoopis Frankensteini ja nõia mask – ning printige see välja. Pärast maski väljalõikamist (sh silmad) lisage kummalegi küljele kummipael, kasutades selleks kas augustajat, liimi või kleeplinti.

Get Inspired Halloween CNT

Olete valmis oma hirmutava T-särgi jaoks? Selle tegemiseks tuleb järgida viit lõbusat sammu. Hankige tumedale kangale mõeldud peale triigitavad kleebised, leidke sobiv disain, otsige välja must T-särk (mis on vähemalt 50% puuvillasisaldusega) ja järgige seda sammsammulist juhendit.

Valmistage Halloweeni teemalised küüned

Creative Halloween nail stickers.
Loomingulised Halloweeni küünekleebised.

Kas olete valmis ennast teistmoodi riidesse panema, et vastata komplimentidele „Jah, ma tõesti tegin selle ise!“. Kui teil on olemas PIXMA TS8350 Series printer ja soovitud disain, on selle küüntele lisamine imelihtne.

Teil on vaja meie prinditavaid küünekleebiseid ja Androidile või iOS-seadmele mõeldud rakendust Nail Sticker Creator. Sealt valige kuratlik disain – või looge enda oma, printige see välja ja kandke oma küüntele.

Get Inspired Halloween CNT

Vabastage sel Halloweenil oma loominguline külg.

*Rakendusega Creative park ühilduvad printerid.

Seotud artiklid
Tis the season to be creative - six things you can make yourself this Christmas using your printer

PRINTERIGA MEISTERDAMINE

Algamas on hooaeg, kus saab olla loominguline – tutvustame teile kuut asja, mida saate endale printeri abil jõuludeks ise meisterdada

Olge loomingulised ja meisterdage ise jõulukingitusi, ehteid ja mänge. Kõik mallid on tasuta allalaaditavad.

Printer fun for everyone

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Lõbus printimine kõigile

Kuus võimalust, kuidas turgutada PIXMA printeriga oma kodu, perekondlikke tegevusi ja seadmeid.

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde