LOOMINGULINE PRINTIMINE

Elavdage oma kodu kergesti meisterdavate kaunistustega

Sammsammuline juhend koduste kaunistuste printimiseks ja kokkupanemiseks koos Canoni printeriga PIXMA G6050.
Canoni printer PIXMA G6050 ja Canoni magnetiline fotopaber koos paberist meisterdustega, sealhulgas dinosaurustega karussell, ükssarviku pea ja kassikleepsud.

Kodu on seal, kus on süda. See on koht, kus paljud meist järjest rohkem aega veedavad. Samal ajal, kui ilm muutub külmemaks ja päevad lühemaks, suureneb inimestes soov luua endale hubast ja isikupärast varjupaika. Osa neist läheb seepeale poodi, kust ostetakse huvitavaid ornamente või omapäraseid kaunistusi – teised otsustavad aga ise midagi meisterdada.

Tänu rakendusele Creative Park, mis sisaldab rohkelt malle, veebisaidile Creative Park ja Canoni juhtmevabade PIXMA printerite nutikale tehnoloogiale saate luua mitmesuguseid rahakotisõbralikke kaunistusi. Selles õpetuses kasutasime Canoni printerit PIXMA G6050. See on populaarne valik kodukontoritesse, aga seda saab kasutada ka kvaliteetsete käsitööprojektide jaoks, mis sobivad kogu perele.

Rakendus Creative Park ja seotud veebisait pakuvad rohkelt praktilisi ja ilusaid dekoratsioone, mis sobivad igasse tuppe. Ehk soovite printida ja voltida endale pildiraami, meisterdada vaasi või nipsasjakeste karbi, mis sobiks hästi tühjale riiulile või aknalauale? Või soovite hoopis lastetuba rõõmsamaks muuta, kasutades selleks 3D üksiksarviku pead, värviliste dinosaurustega karusselli või loomadega mõõdupuud – meilt leiab rohkelt lõbusaid projekte, kus saate oma loomingulisust rakendada.

Paberist ükssarviku pea laste magamistoas.

Printimine ja meisterdamine on suurepärane viis, kuidas oma kodu rõõmsamaks muuta.

1. Tutvuge projektidega

PIXMA G6050 printer ja magnetiline fotopaber koos lõikelaua ja dinosaurustega paberkarusselli projektiga.

Rakenduses Creative Park olevad mallid pakuvad ohtralt inspiratsiooni.

Sait Creative Park sisaldab rohkelt sisekujunduse ideid. Võite samuti lihtsalt kasutatava rakenduse Creative Park App Store’ist või Google Playst alla laadida. Te vajate vaid Canon ID-d ja toetatud Canoni printerit.

Mallid on rakenduses jagatud erinevatesse kategooriatesse ja tänu mugavale kujundusele saate liikuda lihtsalt vajalikku jaotisesse. Jaotise „Category“ (Kategooria) valik „Room décor“ (Sisekujundus) sisaldab taimi, riputatavaid dekoratsioone, seinakleebiseid, silte ja liikuvaid kaunistusi. Veebisaidilt Creative Park leiate jaotise „Home and Living“ (Koduelu), mis sisaldab selliseid kategooriaid nagu „Plants“ (Taimed), „Ornaments/Accessories“ (Ornamendid/kaunistused) ja „Hanging decoration“ (Rippuvad dekoratsioonid). Võite vajalike asjade otsimiseks kasutada ka tööriista „Search“ (Otsing).

2. Laadige mall alla

Mees printimas juhtmevabalt mobiiltelefoni kaudu printerist PIXMA G6050.

Kui olete ühendanud rakenduse Creative Park oma Canoni PIXMA printeriga, saate valida disaini ja selle mobiiltelefonist välja printida.

Kui olete leidnud meeldiva malli, saate klõpsata tähekesel ja lisada selle menüüsse „Favourites“ (Lemmikud). Kui soovite malli alla laadida, klõpsake valikul „Edit“ (Muuda). Allalaadimise ajal palutakse teil valida ka paberi suurus. Salvestage („Save“) oma projekte jooksvalt (salvestatud asjad tõstetakse menüüsse „Your Items“ (Minu asjad)).

Iga mall sisaldab selgeid juhiseid, mida saate järgida kas ekraanil või printida paberile.

3. Valige paber

Mees laadimas paberit köögilaual asuvasse Canoni printerisse PIXMA G6050.

Käsitööprojektideks sobib ideaalselt kvaliteetne ja vastupidav matt fotopaber või kahepoolne matt paber. Tihtipeale on mallide väljaprintimiseks vaja rohkem kui üht lehte, eriti keerulisemate projektide juures. Prindimaterjali saab sisestada Canoni printeri PIXMA G6050 tagumisest paberisalvest.

Leidke rakenduse Creative Park vahekaardilt „Category“ (Kategooria) valik „Recommendations by paper type“ (Soovitused paberitüübi järgi) ja vaadake, mida meil veel pakkuda on.

4. Kontrollige tintide taset ja printige

Canoni printeri PIXMA G6050 täidetav tindimahuti.

Kergesti täidetavad pudelid tähendavad seda, et Canoni printeri PIXMA G6050 MegaTanki tindimahutite täitmise on väga lihtne.

Kui kasutate printerit esimest korda, siis peate kontrollima, et selles oleks tinti. Canoni süsteem MegaTank, mida sisaldavad kõik PIXMA G seeria printerid, on projekteeritud nii, et see pakub madala lehe hinnaga muljetavaldavalt suurt tootlikkust. See tähendab, et võite olla just nii loominguline, kui soovite, ega pea muretsema tindi otsasaamise pärast. Tänu esiküljel olevale integreeritud tindimahutile on lihtne vaadata, kas tint hakkab otsa saama. Mahuti täitmiseks avage lihtsalt printeri esiküljel olev kate ja sisestage vastav tindipudel pesasse. Täitmine peatub automaatselt, kui mahuti on täis. Võite täita mahuteid niipea, kui märkate, et tinditase langeb.

Teist tüüpi Canoni PIXMA tindiprinterite puhul sisestage seadistamise ajal õiged tindikassetid.

Kui soovite ühendada rakenduse Creative Park Canoni ühilduva PIXMA printeriga, avage „Main Menu“ (Peamenüü) ning tehke jaotises „Settings“ (Sätted) valik „Add Printer“ (Lisa printer). Kui olete kontrollinud tinditasemeid ja lisanud õige paberi, siis olete valmis ja võite vajutada nuppu „Print“ (Prindi).

5. Lõigake välja ja voltige

Mees lõikamas karusselli jaoks välja oranži dinosaurust.

Dinosauruste projekti juures on kasutatud ohtralt erksaid värve. Selleks et teie meisterdused ei kaotaks aja jooksul värve, kaitske neid otsese päikesevalguse käest.

Mees lisamas oranžile dinosaurusele jalgu.

Kasutage lõikematti ja kääre või metallist nuga ning lõigake erinevad kujud välja. Seejärel voltige vastavalt juhistele kokku.

Vajate selleks kindlat kätt ja natuke kannatlikust, seda eriti keerukamate mallide puhul. Lihtsamate disainide puhul peaks piisama teravatest kääridest, aga keerukamate mallide puhul on soovitatav kasutada lõikamismatti ja paberinuga. Järgige malli juhiseid tagamaks, et voldite ja painutate paberit õiges suunas.

6. Kleepige või pange kokku

Inimene hoidmas paberist dinosaurust Canoni printeri PIXMA G6050 kõrval.

Mõned mallid vajavad vaid lihtsat kokkuvoltimist, kuid teiste juures on vaja kasutada ka paberliimi.

Kui dekoratsiooni tuleb voltimise asemel liimida, siis vajate tugevat paberiliimi. Enne liimi kasutamist voltige servad puhtama tulemuse saavutamiseks. Võite kasutada kirjaklambreid, et hoida elemente liimi kuivamise ajal paigal.

7. Leidke oma kodus kõige sobilikum koht

Mees riputamas dinosaurustega paberkarusselli laste magamistuppa.

Kui teie projekt on valmis, saate selle oma koju riputada ja teistele näidata.

Nüüd olete valmis riputama või paigutama oma kaunistuse sobivasse kohta. Võite need naelte abil lakke riputada või kui tegemist on kergema kaunistusega, siis kasutage korduskasutatavat tahvlinätsu. Selleks et värvid jääksid eredaks, ärge pange oma kunstiteoseid otsese päikesevalguse kätte.

Saite projektist inspiratsiooni? Kodu kaunistamine ei pea lõppema siin. Alates kaartidest ja kalendritest kuni väljatrükkide ja plakatiteni – lõbus ja intuitiivne Easy-PhotoPrint Editor võimaldab teil oma lemmikute piltidega ülimalt loominguline olla.

Canon PIXMA G6050

Canon PIXMA G6050 pakub taskukohast ja tõhusat printimist. See on varustatud Canoni MegaTanki printimissüsteemiga – täidetavad tindimahutid, kuhu on lihtne tinti lisada ja mille kulud on väga mõistlikud. Fotokvaliteediga printimisel suudab printeris PIXMA G6050 olevad tindid printida kuni 2200** kvaliteetset fotot. Canon PIXMA G6050 ühildub erinevate loominguliste Canoni rakendusega, nagu Creative Park, Canon PRINT ja Canon Easy-PhotoPrint Editor. Lisaks saab kasutada PIXMA Cloud Linki, et printida pilte oma pilvekontodelt, nagu Google Photos, Facebook ja Instagram.

Autorid: Claire Gillo ja Andrea Ball

* Kui teie printer ei ole toetatud, külastage Creative Parki veebisaiti.
** Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 29103 kohast tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduspudelitega pärast esmast seadistamist.

Seotud artiklid

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Paberist meisterdatud lauakaunistused

  Valmistage Creative Parki abil igaks sündmuseks kaunid lauakaunistused.

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Lihtsad loodusteemalised kaunistused

  Kombineerige omavahel loodust ja disaini, et luua oma koju rahustavat keskkonda.

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Fotode väljapaneku peamised nõuanded

  Avastage, kuidas muuta oma kodu ilusate galeriistiilis perekonnapiltidega.

 • PRINTERIGA MEISTERDAMINE

  Paberist kunstiteosed

  Kunstnik Zack McLaughlin on vaimustunud Canon Creative Parki jäälinnumallist.