Suurepärane 25x suumiga kaamera fotode ja videote tegemiseks

Mudelis PowerShot G3 X on kombineeritud 25x suumobjektiiv ja 1,0-tüüpi sensori tippkvaliteediga pildindus ning sellega saate teha suurepärase kvaliteediga fotosid ja videoid. Lai valik eksperdifunktsioone ja juhtnuppe aitavad teie loomingulisuse valla päästa.

Mudeli PowerShot G3 X tutvustus Scott Bassiga

 PowerShot G3 X Scott Bassiga Esita video

Suur sensori jõudlus koos 25x supersuumobjektiiviga

Terav, 24 mm, ülilainurksuumobjektiiv koos 1,0-tüüpi sensoriga võimaldab teil pildistada kõiki subjekte erakordsete detailidega nii lähedalt kui ka kaugelt. Mudeliga PowerShot G3 X saate nii fotosid kui ka videoid tehes jäädvustada ilusa tagatausta häguga stseene ja teha selge pildiga võtteid isegi nõrgas valguses.

Suurepärane nõrgas valguses

Nautige teravaid ja selgeid võtteid igas olukorras – isegi nõrgas valguses – tänu 1,0-tüüpi 20,2 megapikslisele CMOS-sensorile ja DIGIC 6 protsessorile.

Nõrk_valgus

Canoni tippkvaliteediga optika

Tänu 25x optilisele suumile ja 9 labaga avale on mudel PowerShot G3 X täiuslik laiuvate maastike, ilusa tagatausta häguga portreede ja suure vahemaa pealt erakordsete detailide jäädvustamiseks.

0%

  Libistage suumimiseks

  Terav

  Teravad tulemused iga kord

  Tänu nutikale optilisele pildistabilisaatorile ei pea te muretsema selle pärast, et kaamera värisemine rikuks teie tulemused. See kaamera kohandub automaatselt ning tagab teravad ja detailsed fotod ja videod isegi täissuumiga või nõrgas valguses käest pildistades. Lisaks on tänu 5-teljelisele videostabiliseerimisele teie videod erakordselt stabiilsed.

  Lihtne loomine, ühendamine ja jagamine

  Täiustatud videofunktsioonid edasipüüdlikele filmitegijatele

  Tehke suurepäraseid erinevate kaadrisagedustega täis-HD videoid ja saage kasu meie eksperdifunktsioonidest, sh täismanuaalne juhtimine, MF teravustamisabi ja HDMI reaalajas sisend. Täiustatud 5-teljeline dünaamiline pildistabilisaator stabiliseerib teie materjali sarnaselt stabiilse kaameraga ning mitmekülgne heli salvestamine mikrofoni- ja kõrvaklapipesade kaudu aitab teil luua kvaliteetse heliga videoid.

  Eksperditasemel juhtnupud aitavad teil oma loomingulisust väljendada

  Suur kõrglahutusega (1620k punkti) kallutatav puutetundlik vedelkristallekraan ning laialdane valijaketaste ja kohandamissuvandite valik lasevad teil kõike juhtida ning oma loomingulisust väljendada. Kasutage puutega automaatteravustamist (Touch AF), et täpselt ja sujuvalt reguleeritud fookuskaugusega videoid teravustada ning saage kiire ligipääs olulistele seadetele kasutajasõbraliku objektiivi juhtrõnga abil. RAW-failide tugi, sisseehitatud ND-filter ja PIRNI särirežiim suurendavad teie loomingulisi valikuid.

  Pildistage igas olukorras nagu professionaal

  Kiire autofookus ja 5,9 kaadrit/s sarivõte võimaldab teil jäädvustada tegevustest rohkem. Digipeegelkaameratega sarnase kasutamise jaoks saate kinnitada ka kõrglahutusega elektroonilise pildiotsija. Viige oma loomingulisus uuele tasemele ja mängige valgusega, kasutades Canoni Speedlite'i välklampe ja objektiivifiltreid.

  Jäädvustage kogu tegevus

  Saate hõlpsasti jäädvustada täiusliku tegevusvõtte kiire 5,9 kaadrit/s sarivõtte abil. Lisaks jätkab kaamera pildistamist 5,9 kaadrit/s juures kuni mälukaardi täitumiseni – seega ei jää te millestki ilma.

  0%

   Jätkake pildistamist iga ilmaga

   Jäädvustage hõlpsasti kiiresti liikuvat tegevust kiiret automaatteravustamist ja 5,9 kaadrit/s sarivõtet kasutades ning jätkake pildistamist nii vihma kui ka päikese käes tänu tolmu- ja pritsmekindlale korpusele.

   PowerShot G3X

   PowerShot G3X

   Suurendage oma loomingulisust

   Viige oma loomingulisus uuele tasemele tänu laialdasele lisatarvikute valikule, sh kõrglahutusega elektrooniline pildiotsija ja EOS-kaamerate Speedlite'i välklambid.

   Tehnilised andmed

   25× optiline suum ülilainurkobjektiiviga

   25× optiline suum ülilainurkobjektiiviga

   Hele supersuumobjektiiv<

   Hele supersuumobjektiiv

   Suur sensor parimate tulemuste saavutamiseks

   Suur sensor parimate tulemuste saavutamiseks

   20,2-megapiksline CMOS

   20,2-megapiksline CMOS

   Võimas DIGIC-protsessor

   Suurepärased võtted hämaras

   Võimas DIGIC-protsessor

   Võimas DIGIC-protsessor

   Eri kuvasuhetega RAW

   Eri kuvasuhetega RAW

   Peen manuaalne objektiivi juhtrõngas

   Peen manuaalne objektiivi juhtrõngas

   Ava, katiku ja ISO juhtimine videotes

   Ava, katiku ja ISO juhtimine videotes

   Täis-HD kaadrisagedus alates 24p kuni 60p

   Täis-HD kaadrisagedus alates 24p kuni 60p

   Jagage ja varundage pilte juhtmevabalt

   Jagage ja varundage pilte juhtmevabalt

   Tolmu- ja veekindel

   Tolmu- ja veekindel

   Kuva kõik tehnilised andmed

   Laadige alla draivereid, tark- ja püsivara ja kasutusjuhendeid.

   Tootetugi