Suurepärane 25x suumiga kaamera fotode ja videote tegemiseks

Mudelis PowerShot G3 X on kombineeritud 25x suumobjektiiv ja 1,0-tüüpi sensori tippkvaliteediga pildindus ning sellega saate teha suurepärase kvaliteediga fotosid ja videoid. Lai valik eksperdifunktsioone ja juhtnuppe aitavad teie loomingulisuse valla päästa.

Suur sensori jõudlus koos 25x supersuumobjektiiviga

Terav, 24 mm, ülilainurksuumobjektiiv koos 1,0-tüüpi sensoriga võimaldab teil pildistada kõiki subjekte erakordsete detailidega nii lähedalt kui ka kaugelt. Mudeliga PowerShot G3 X saate nii fotosid kui ka videoid tehes jäädvustada ilusa tagatausta häguga stseene ja teha selge pildiga võtteid isegi nõrgas valguses.

Suurepärane nõrgas valguses

Nautige teravaid ja selgeid võtteid igas olukorras – isegi nõrgas valguses – tänu 1,0-tüüpi 20,2 megapikslisele CMOS-sensorile ja DIGIC 6 protsessorile.

Teravad tulemused iga kord

Tänu nutikale optilisele pildistabilisaatorile ei pea te muretsema selle pärast, et kaamera värisemine rikuks teie tulemused. See kaamera kohandub automaatselt ning tagab teravad ja detailsed fotod ja videod isegi täissuumiga või nõrgas valguses käest pildistades. Lisaks on tänu 5-teljelisele videostabiliseerimisele teie videod erakordselt stabiilsed.

Lihtne loomine, ühendamine ja jagamine

Lihtne jagamine

Lihtne jagamine

Oma piltide ja lugude jagamine on lihtne. Saate kiiresti pilte ja videoid nutitelefonidesse või tahvelarvutitesse edastada, kasutades Wi-Fi ühendust ja dünaamilist lähiväljasidet.

Kaugjuhtimisega pildistamine

Lihtne piltide varundamine

Lihtne piltide varundamine

Varundage oma olulisi uusi pilte juhtmevabalt ükskõik kust mis tahes pilveteenusesse, kasutades piltide sünkroonimise funktsiooni ning sünkroonige oma arvuti ja nutitelefon.

Eksperditasemel juhtnupud aitavad teil oma loomingulisust väljendada

Suur kõrglahutusega (1620k punkti) kallutatav puutetundlik vedelkristallekraan ning laialdane valijaketaste ja kohandamissuvandite valik lasevad teil kõike juhtida ning oma loomingulisust väljendada. Kasutage puutega automaatteravustamist (Touch AF), et täpselt ja sujuvalt reguleeritud fookuskaugusega videoid teravustada ning saage kiire ligipääs olulistele seadetele kasutajasõbraliku objektiivi juhtrõnga abil. RAW-failide tugi, sisseehitatud ND-filter ja PIRNI särirežiim suurendavad teie loomingulisi valikuid.

Kallutatav puuteekraan

Lihtne seadistamine

Täismanuaalne juhtimine

Laiendage oma loomingulisi valikuid tänu RAW-failide toele, sisseehitatud ND-filtrile ja PIRNI särirežiimile, millega saate säri käsitsi juhtida.

Täismanuaalne juhtimine

Pildistage igas olukorras nagu professionaal

Kiire autofookus ja 5,9 kaadrit/s sarivõte võimaldab teil jäädvustada tegevustest rohkem. Digipeegelkaameratega sarnase kasutamise jaoks saate kinnitada ka kõrglahutusega elektroonilise pildiotsija. Viige oma loomingulisus uuele tasemele ja mängige valgusega, kasutades Canoni Speedlite'i välklampe ja objektiivifiltreid.

Jäädvustage kogu tegevus

Saate hõlpsasti jäädvustada täiusliku tegevusvõtte kiire 5,9 kaadrit/s sarivõtte abil. Lisaks jätkab kaamera pildistamist 5,9 kaadrit/s juures kuni mälukaardi täitumiseni – seega ei jää te millestki ilma.

Jätkake pildistamist iga ilmaga

Jäädvustage hõlpsasti kiiresti liikuvat tegevust kiiret automaatteravustamist ja 5,9 kaadrit/s sarivõtet kasutades ning jätkake pildistamist nii vihma kui ka päikese käes tänu tolmu- ja pritsmekindlale korpusele.

Suurendage oma loomingulisust

Viige oma loomingulisus uuele tasemele tänu laialdasele lisatarvikute valikule, sh kõrglahutusega elektrooniline pildiotsija ja EOS-kaamerate Speedlite'i välklambid.

Tehnilised andmed

25× optiline suum ülilainurkobjektiiviga

25× optiline suum ülilainurkobjektiiviga

Hele supersuumobjektiiv<

Hele supersuumobjektiiv

Suur sensor parimate tulemuste saavutamiseks

Suur sensor parimate tulemuste saavutamiseks

20,2-megapiksline CMOS

20,2-megapiksline CMOS

Võimas DIGIC-protsessor

Suurepärased võtted hämaras

Võimas DIGIC-protsessor

Võimas DIGIC-protsessor

Eri kuvasuhetega RAW

Eri kuvasuhetega RAW

Peen manuaalne objektiivi juhtrõngas

Peen manuaalne objektiivi juhtrõngas

Ava, katiku ja ISO juhtimine videotes

Ava, katiku ja ISO juhtimine videotes

Täis-HD kaadrisagedus alates 24p kuni 60p

Täis-HD kaadrisagedus alates 24p kuni 60p

Jagage ja varundage pilte juhtmevabalt

Jagage ja varundage pilte juhtmevabalt

Tolmu- ja veekindel

Tolmu- ja veekindel

Kuva kõik tehnilised andmed

Laadige alla draivereid, tark- ja püsivara ja kasutusjuhendeid.

Tootetugi

Teile võib meeldida ka ...

Wi-Fi

Saage lisateavet Canoni kompaktsete Wi-Fi ühendusega kaamerate kohta

03

Registreerige oma toode

Registreerige oma toode ja tagage, et teie Canoni tooted on alati ajakohased ja toetatud.

Tulge vaatama

Stories

Lood

Tulge vaatama

Techniques

Tehnikad

Uurige siit

Product

Seotud tooted

Vaadake lisaks