Hero image

Asjatundjatele mõeldud kompaktkaamerad

Ülim pildikvaliteet koos digipeegelkaameratega sarnase juhitavusega, mis rahuldab ka kõige nõudlikumate fotograafide vajadused

Powershot G1 X Mark III

PowerShot G1 X Mark III

Ülim G-seeria kaamera, mis ühendab endas PowerShoti ja EOS-i parimad omadused

Lisateave

Powershot G1 X Mark III Sample

PowerShot G1 X Mark III

Legendaarse pärandiga lipulaev G1 X Mark III sisaldab ainulaadset segu digipeegelkaamera kiirusest, kvaliteedist ja vastupidavusest ning PowerShoti kasutuslihtsusest.

Vaadake lisaks

Powershot G1 X Mark III hand
powershot g series

Kompaktne PowerShot G seeria

Kompaktse PowerShot G seeria kõikidel mudelitel on vähemalt 1,0-tüüpi sensor ja suurepärane DIGIC-protsessor, et tuua tippkvaliteediga tulemused teie käeulatusse.

PowerShot G1 X Mark II

Mudelil PowerShot G1 X Mark II on suur 1,5-tüüpi sensor ning terav ja hele f/2 suumobjektiiv, jäädvustades parima kvaliteediga pilte ning pakkudes digipeegelkaameraga sarnast jõudlust ja mitmekülgsust.

Saage lisateavet mudeli PowerShot G1 X Mark II kohta

g1 x mark ii photography

PowerShot G3 X

Mudel PowerShot G3 X ühendab endas suure 1,0-tüüpi sensori pildikvaliteeti ja 25x suumobjektiivi paindlikku kadreerimist, et teha suurepäraseid lähivõtteid ja jäädvustada filmikunstilisi videoid.

Saage lisateavet mudeli PowerShot G3 X kohta

g3 x photography
expert low light photography

Tippkvaliteet Canoni objektiivipärandi ja HS-süsteemiga

Kiire ja valgusjõuline optika, mis on kombineeritud tundlike sensorite ja võimsate DIGIC-protsessoritega, et aidata teil saavutada professionaalseid tulemusi nõrgas valguses.

DIGIC 7 – siiani kõige võimsam Canoni protsessor

DIGIC 7 saavutab eksperttasemel pildikvaliteedi, võimaldades ülikiiret automaatteravustamist ning EOS-kaameratega sarnast kaamerasisest pildi korrigeerimist ja töötlemist. Samuti pakub see täiustatud subjekti jälgimist kindlamaks jälgimisvõimeks ja paremat stabiliseerimist tänu kahe sensoriga pildistabilisaatorile.

canon digic 7

Jäädvustage rohkem valgust ülitundlike sensoritega

Canoni PowerShot-seeria kasutab suuri sensoreid, millega tagatakse suurepärane jõudlus isegi nõrgas valguses. Mudel G1 X Mark III on varustatud sarnase APS-C-sensoriga nagu kaameras EOS 80D. Nii saate jäädvustada pilte, mis võivad konkureerida palju suurema digipeegelkaamera omadega.

customisable camera controls

Vabadus kontrollida ja luua

Nautige täielikku loomingulist vabadust alates kompositsioonist ja lõpetades redigeerimisega. Meie suure sensoriga kompaktkaamerad pakuvad kohandatavaid juhtnuppe, mis pakuvad kiiret ligipääsu kasulikele funktsioonidele. Lisaks hõlmavad need täiustatud funktsioone, nagu RAW-failide tugi ja sisseehitatud optiline ND-filter.

advanced movie features

Täiustatud videofunktsioonid

5-teljelise videopildistabilisaatori abil jäädvustate täis-HD filmikunstilist materjali ja saavutate stabiilsed tulemused isegi siis, kui kaameraga jooksete. Kahepikslilise CMOS-automaatteravustamisega kaamera G1 X Mark III tagab sujuva teravustamise ja kaadris liikuvate objektide äärmiselt täpse jälgimise.

advanced movie features

Lihtne jagamine ja kaugjuhtimisega pildistamine

Kasutage alati sisselülitatud Bluetooth®-i*, et äratada nutitelefoniga oma kaamera ja jälgida telefoni GPS-i abil oma teekonda. Jäädvustage eemalt ja säilitage Wi-Fi-ga ühendatud nutitelefoni abil täielik kontroll oma kaamera üle. Lisaks sellele saate materjali ka printida ja pilveteenustesse varundada.

shooting with wi fi

Lisavõimalusi pakkuvad tarvikud

Teie loomingulisuse ja kunstiliste võimaluste avardamiseks on saadaval mitmed spetsiaalsed lisatarvikud, samuti on tagatud ühilduvus teiste tarvikutega, näiteks Canoni Speedlite’i välklampidega.

Accessories to take you further

Rohkem kaamerate lisatarvikuid

Võtke oma Canoni kompaktkaamerast viimast, kasutades lisatarvikuid nagu objektiivikatted, filtriadapterid, pehmed vutlarid ja palju muud.

g3 x photography

Teile võib meeldida ka

* Alati sisselülitatud ühendus nutiseadme ja kaamera vahel Bluetooth®-i kaudu vajab esialgset seadistamist rakendusega Canon Camera Connect. Bluetooth®-i ühenduse stabiilsus oleneb nutiseadme mudelist ja teistest keskkonnateguritest. Sõna Bluetooth® ja sellega seotud logod on ettevõtte Bluetooth® SIG, Inc. kaubamärgid, mida Canon Inc. kasutab litsentsi alusel. Muud kaubamärgid ja ärinimed kuuluvad nende omanikele. Ühilduval nutiseadmel peab olema Bluetooth®-i versioon 4 (või uuem) ja operatsioonisüsteem iOS 8.4 (või uuem) või Android 5.0 (või uuem), kuhu on installitud rakendus Canon Camera Connect (saadaval Apple App Store’ist või Google Play poest).

Kõikidel kaameratel ei ole kõiki funktsioone.