EOS digipeegelkaamerad asjaarmastajatele

Viige fotograafia järgmisele tasemele ja vabastage oma loominguline pool meie asjaarmastajatele suunatud digipeegelkaamerate valikuga.
Canon Camera

Leidke endale sobivaim digipeegelkaamera

Pakume kõrgetasemeliste digipeegelkaamerate valikut – alates võimsatest ja mitmekülgsetest kaameratest kuni spetsiaalsete portree- ja spordikaamerateni.

EOS 90D

Täisfunktsiooniline digipeegelkaamera, mis võimaldab teil minna lähemale, tegutseda kiiremini ja jäädvustada suurepäraseid 32,5-megapiksliseid pilte.

EOS 90D

Tipptasemel jõudlus – teile loodud

Õppige uusi oskusi ja täiustage oma pildistamisviise, et saavutada fotograafias uus tase ja hakata jäädvustama teistsuguseid subjekte.

Canon Camera

Täielik juhtimine

Spetsiaalsed nupud funktsioonidele nagu automaatteravustamine, säri-, ISO- ja võtterežiimid, annavad teile kiire ligipääsu seadetele.

Võtke jäädvustamise hetkel juhtimine enda kätte, kasutades läbipaistvat LCD-ekraani, mis kuvab pildistamisteavet.

Pildiotsija ja LCD-ekraan

Looge ja jäädvustage intuitiivselt. Kasutage valgusjõulist optilist pildiotsijat, mis kuvab pildistamisteavet, et näha maailma sellisena, nagu see tegelikult on. Lisaks saate kasutada reaalajas vaadet suure eraldusvõimega LCD-ekraanilt, mis on puutetundliku juhtimise ja muudetava nurgaga.

Canon Camera
Canon Camera

EOS-videod

Ambitsioonikad videograafid saavad jäädvustada täis-HD videoid hämmastava selguse ja sügavusega. Nautige suurepärast automaatteravustamissüsteemi koos kahepikslilise CMOS-automaatteravustamisega** ning juhtige loovalt kaadrisagedust, teravussügavust, säriaega ja helitasemeid.

Kõik, mida vajate toeks ja inspiratsiooniks

Vahetage EOS-süsteemiga oma objektiivi ja vaatenurka ning saage inspiratsiooni EOSi õpetustest.

Tutvuge EOS R süsteemiga

Lisaks kolme aastakümne jooksul toimunud EOS-süsteemi järjepidevale uuendustööle tugineb EOS R-süsteem teedrajavale objektiivi kinnitusele, mis pakub veelgi rohkem loomingulisi võimalusi ja intuitiivsust, et jäädvustada iga hetke.

Canon 4K kaamerad

Avastage Canoni võimsad ja mitmekülgsed 4K seadmed.

Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.
  1. *Kõikidel ülalnimetatud mudelitel ei ole täiskaadrimõõdus sensorid
  2. ****Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine ei ole kõikide mudelite puhul saadaval. Mitte kõik funktsioonid ei ole kõikides kaamerates saadaval