EOS DSLR for Enthusiasts

EOS digipeegelkaamerad asjaarmastajatele

Viige fotograafia järgmisele tasemele ja vabastage oma loominguline pool meie asjaarmastajatele suunatud digipeegelkaamerate valikuga.

Leidke endale sobivaim digipeegelkaamera

Pakume kõrgetasemeliste digipeegelkaamerate valikut – alates võimsatest ja mitmekülgsetest kaameratest kuni spetsiaalsete portree- ja spordikaamerateni.

EOS 80D

EOS 80D

Mitmekülgne tipptasemel digipeegelkaamera, mis on suurepärane kõiges, alates spordist kuni portreefotode ja hämaras pildistamiseni.

Tutvuge sellega kohe

Tipptasemel jõudlus – teile loodud

Õppige uusi oskusi ja täiustage oma pildistamisviise, et saavutada fotograafias uus tase ja hakata jäädvustama teistsuguseid subjekte.

Täielik juhtimine

Spetsiaalsed nupud funktsioonidele nagu automaatteravustamine, säri-, ISO- ja võtterežiimid, annavad teile kiire ligipääsu seadetele.

Võtke jäädvustamise hetkel juhtimine enda kätte, kasutades läbipaistvat LCD-ekraani, mis kuvab pildistamisteavet.

Complete control

Pildiotsija ja LCD-ekraan

Looge ja jäädvustage intuitiivselt. Kasutage valgusjõulist optilist pildiotsijat, mis kuvab pildistamisteavet, et näha maailma sellisena, nagu see tegelikult on. Lisaks saate kasutada reaalajas vaadet suure eraldusvõimega LCD-ekraanilt, mis on puutetundliku juhtimise ja muudetava nurgaga.

Viewfinders and LCD screens

EOS-videod

Ambitsioonikad videograafid saavad jäädvustada täis-HD videoid hämmastava selguse ja sügavusega. Nautige suurepärast automaatteravustamissüsteemi koos kahepikslilise CMOS-automaatteravustamisega** ning juhtige loovalt kaadrisagedust, teravussügavust, säriaega ja helitasemeid.

EOS Movies

Kõik, mida vajate toeks ja inspiratsiooniks

Vahetage EOS-süsteemiga oma objektiivi ja vaatenurka ning saage inspiratsiooni EOSi õpetustest.

*Kõikidel ülalnimetatud mudelitel ei ole täiskaadrimõõdus sensorid 

**Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine ei ole kõikide mudelite puhul saadaval
Kõikidel kaameratel ei ole kõiki funktsioone