Parim reisikaamera teile

Kuhu iganes te reisite, alates lühikesest linnapuhkusest kuni safarideni, on Canonil teie jaoks olemas parim reisikaamera. Meie reisikaamerad on kompaktsed ja kerged ning neil on rohkelt funktsioone, mis annavad teile võimaluse oma puhkuse- ja reisimälestusi suurepärase kvaliteediga jäädvustada ja jagada. Need hõlmavad laia suumiga objektiivi, et saaksite suurepärastele vaatamisväärsustele lähemale minna; GPS-i, et pidada järge selle üle, kus foto tehti; ning WiFi-t, et saaksite kodustega oma seiklusi jagada.

Safaril

Safarile minnes vajate laia suumiga reisikaamerat, et jäädvustada turvaliselt ja hämmastavate detailidega kaugelolevaid loomi. Meie ülisuumiga sildkaameratel on võimas optiline suum ning nutikas pildistabilisaator, et hoida pildid teravad ja videod stabiilsed. Need on täiuslikud kõigeks: alates ülilainurgaga suurepäraste maastike jäädvustamisest kuni metsikust loodusest ekstreemsete telefotovõtete tegemiseni.

Linnapuhkused

Saate meie tipptasemel kompaktkaameratega jäädvustada linna tõelise olemuse – arhitektuuri, tänavaelu, baarid ja kohvikud. Need eksperttasemel kvaliteediga kaamerad teevad suurepäraseid pilte mis tahes valguses tänu omadustele nagu HS-süsteem, laia avaga objektiiv ja täielik loominguline kontroll. Lisaks saate tänu WiFi-le hõlpsasti oma pilte eemal olles jagada.

Perepuhkused

Olenemata sihtkohast vajate perepuhkuseks kasutajasõbralikku reisikaamerat, mida on kõigil lihtne kasutada ning mis on piisavalt mitmekülgne, et jäädvustada kõik elamused – alates laste tegevusvõtetest ja rühmapiltidest kuni suurepäraste maastike ja fantastiliste päikeseloojanguteni. Meie lihtsasti kaasaskantavate supersuumiga kompaktkaameratega pääsete kõikidele vaatamisväärsustele lähemale. Neil on ka sellised funktsioonid nagu nutikas pildistabilisaator ning intelligentne automaatrežiim Smart Auto, et kogu perekond saaks kõik olulised mälestused jäädvustada pingutuseta ja suurepäraste detailidega.

Maailma avastamas

Pikal ümbermaailmareisil uusi kohti ja kultuure avastades vajate kerget ja kompaktset reisikaamerat, mis on piisavalt paindlik, et jäädvustada iga unustamatu hetk suurepärase kvaliteediga. Meie supersuumiga kompaktkaamerad on võimsa optikaga, väikese ja kerge korpusega, neis on GPS-jälgimine ja WiFi lihtsaks jagamiseks kodusviibivate sõprade ja perega.

Sotsiaalsed reisid ja erisündmused

Jäädvustage pingutuseta suurepäraseid pilte, kui viibite eemal inimestega suheldes või tähistate sündmusi sõprade ja perega, kasutades selleks stiilset IXUSe kompaktkaamerat. Lihtne reisil kaasas kanda ja kasutada ning suurepärased tulemused igas olukorras. Kasutage ühte meie WiFi-ga kaameratest ning jagage hõlpsasti neid tähtsaid sündmusi oma nutitelefoni kaudu.

Aktiivsed ja seiklusrohked puhkused

Meie vastupidav kaamera on vee-, külmumis- ja põrutuskindel ning sellel on GPS, et jälgida iga pildi võttekohta – seega on see täiuslik selliste välitegevuste jäädvustamiseks nagu snorgeldamine, allveesport, suusatamine või mägironimine. See on kaitstud ka liiva ja pritsmete eest, olles täiuslik rannas või basseini ääres kasutamiseks. Teise võimalusena võite oma Canoni kaamera veekindlaks muuta, kasutades ühilduvat veekindlat ümbrist.

Tehnoloogiad reisimiseks

Optika ja pildistabilisaator

Canoni optika ja intelligentne pildistabilisaator

Võite teravates ja selgetes tulemustes kindel olla tänu Canoni kvaliteetsele optikale ja intelligentsele pildistabilisaatorile, mis kompenseerib automaatselt kaamera värisemist, ükskõik, kas pildistate täissuumiga või nõrgas valguses käes hoides.

HS-süsteem

HS-süsteem

HS-süsteem saavutab suurepärased tulemused igas olukorras, sh nõrgas valguses. Seega on sellega lihtne käes hoides jäädvustada päikeseloojangut rannas, õhtusööke küünlavalgel või õhtuseid tänavaid.

GPS

GPS

GPSi või mobiilseadme kaudu kasutatava GPSiga Canoni kompaktkaamerad lisavad igale foto- või videofailile asukohateabe, et teaksite nende jäädvustamiskohta.

WiFi

WiFi

WiFi-ga kaameraid saab juhtmevabalt nutitelefoni ja tahvelarvutiga ühendada, et oma puhkusepilte kiiresti ja lihtsalt jagada, kasutades hotelli WiFi võrku.

HD-videod

HD-videod

Jäädvustage suurepäraselt sujuvaid HD- või täis-HD-videoid või valige 60p-videoga kaamera, et saavutada parim kvaliteet.

Nutikas automaatrežiim Smart Auto

Nutikas automaatrežiim Smart Auto

Parim automaatne pildistamisrežiim Smart Auto kasutab mitut nutikat tehnoloogiat, et muretult pildistada ja suurepäraseid tulemusi saavutada.

Tarvikud reisimiseks

Varuaku

Lisaaku annab teile võimaluse edasi pildistada.

Veekindlad ümbrised

Veekindla ümbrisega saate pildistada kuni 40 m sügavusel veel all, ligipääs kõikidele juhtnuppudele on lihtne ning see kaitseb teie kaamerat ka liiva, lume ja laste eest.

Reisivutlarid

Reisivutlaril on mitme taskuga disain, kuhu mahuvad teie kaamera, tarvikud ja reisidokumendid. Lisaks on sellel ka mitmekülgne reguleeritav rihm. Samuti on iga kaamera jaoks saadaval pehmed vutlarid.