Canon wi-fi compact cameras

Wi-Fi ühendusega kompaktkaamerad

Wi-Fi ühendusega kompaktkaameratega olete liikvel olles alati ühenduses Laadige üles, printige ja varundage pilte nutiseadmetesse vaid ühe puudutusega.

Connect camera with smarphone

Ühendamine nutitelefonide ja tahvelarvutitega

Ühendage oma Wi-Fi ühendusega kaamera nutitelefonide ja tahvelarvutitega rakenduse Canon Camera Connect abil. Laadige pilte üles kohapeal või salvestage need mobiilseadmetesse, kasutades Wi-Fi nuppu, mis annab kiire ligipääsu kaamera Wi-Fi funktsioonidele.

Vaata videot

Saage lisateavet rakenduse Canon Camera Connect kohta

Püsige ühenduses tänu Bluetooth®-ile

Nautige lihtsat Wi-Fi ühenduse loomist tänu energiasäästlikule Bluetooth®-tehnoloogiale, mis säilitab pideva ühenduse teie Bluetoothi funktsiooniga Wi-Fi ühendusega kaamera ja ühilduvate nutiseadmete vahel**.

Camera connection with Bluetooth

Kaugjuhtige kaamerat ja vaadake pilte eemalt

Reguleerige katiku, optilise suumi ja välgu seadeid ning vaadake reaalajas vaadet oma nutitelefonist. Jäädvustage suurepäraseid fotosid loodusest või endast, kasutades juhtmevaba pildistamise funktsiooni rakenduses Canon Camera Connect.

Wireless remoote shooting

Olge maailmaga ühenduses

Edastage oma värskeimad seiklused seadmesse Connect Station CS100, puudutades vaid oma lähiväljasidega kaamerat. Nautige täis-HD kvaliteediga fotosid ja videoid oma telerist ja jagage neid oma sõpradega veebis.

Saage lisateavet seadme Connect Station CS100 kohta

Connect station CS100

Looge ühendus ja printige

Teil on võimalik printida pilte otse Connect Stationist või edastada pilte juhtmevabalt oma kaamerast ühilduvatesse printeritesse.

Print images

Piltidele mobiilseadme GPS-i abil geosiltide lisamine

Kasutage GPS-toega nutiseadmeid ja lisage oma kaameraga jäädvustatud piltidele geosildid, et erilised pildistamiskohad meelde jätta. Rakendus Camera Connect salvestab teie asukoha ja sünkroonib selle teie kaameraga, et lisada igale pildifailile asukohaandmed.

Geotag images

*Otse internetist jagamise, piltide sünkroonimise ja serveri kaudu saatmise funktsioonid nõuavad image.canon kontot. image.canon ei pruugi mõnes riigis või regioonis toetatud olla. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte www.canon-europe.com/cig.

Wi-Fi ühenduvus ja funktsioonid erinevad olenevalt mudelist ja piirkonnast. iPad, iPhone, iPod ja iPod Touch on ettevõttele Apple Inc. kuuluvad kaubamärgid, mis on registreeritud USAs ja teistes riikides. YouTube, Android ja Google Drive on ettevõtte Google Inc. registreeritud kaubamärgid.

Facebook ja F-logo on ettevõtte Facebook Inc. registreeritud kaubamärgid. Twitter on ettevõtte Twitter Inc. registreeritud kaubamärk
FLICKRi märgis on ettevõtte Yahoo! Inc. registreeritud kaubamärk .

Sõna Bluetooth® ja sellega seotud logod on ettevõtte Bluetooth SIG, Inc. kaubamärgid, mida Canon Inc. kasutab litsentsi alusel. Muud kaubamärgid ja ärinimed kuuluvad nende omanikele.

**Vajalik on nutiseade, kus on Bluetoothi versioon 4.0 (või uuem). Samuti peab nutitelefonis olema kasutusel operatsioonisüsteem iOS 8.4 (või uuem) või Android 5.0 (või uuem)