Video- ja fotokaamera hübriid

Sisulooja suurim unistus. Üks kaamera, mis sobib nii pildistamiseks kui ka filmimiseks

Javier Cortes pildistab balletitantsijat teatris kaameraga Canon EOS R6

Javier Cortes teeb tegevuspilte Sitsiilias Teatro Massimos harjutavast balletitantsijast. ® Teatro Massimo.

Lisaks suurepärase kvaliteediga fotodele suudab EOS R6 toota ka vapustavat videot. Jäädvustage kuni 4K/60p eraldusvõimega pilti või kuni 120 kaadrit/s täis-HD salvestust – kõike seda võimaldab kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine ja pidev jälgimisega automaatteravustamine. Kasutage kaamera täiustatud tehnoloogiat, et rakendada suurt dünaamilist ulatust ja ilusaid värvi.

Käed hoiavad kaamerat Canon EOS R6 looduses.

Pildistada võib käelt ja kasutada täiel määral ära EOS R6 võimast kombinatsioonobjektiivi ja keresse ehitatud pildistabilisaatorit.

Balletitantsija pildistamine sammastega ümbritsetud avatud loodusalal

4K 60p võttega saab jäädvustada balleti graatsiat ja voolavust ülitäpsete detailide ja loomulike värvidega.

Canon EOS R6, hoituna madala nurga all, pildistades põrandal istuvat tantsijat

Dramaatilise mõju saavutamiseks madala nurga all pildistades aitab muudetava nurgaga ekraan võtet kadreerida. ® Teatro Massimo.

Looge soovitud tulemus

EOS R6 suudab jäädvustada erineva eraldusvõime ja kaadrisagedusega videopilti, mis vastab just sellisele tulemusele, mida luua soovite.

4K UHD eraldusvõime võimaldab filmitootjatel jäädvustada suurepärase selguse ja detailsusega ning valida erinevate kaadrisageduste vahel:
• 23.98p kinofilmiliku välimuse ja tunnetuse jaoks;
• 25p ja 30p tavapärase tulemuse jaoks;
• 50p ja 60p voolava tulemuse jaoks, mida on hea kasutada erinevate dünaamiliste subjektide jäädvustamiseks või aegluubis poolkiirusel salvestamiseks.

Täiendavaid võimalusi pakub täis-HD salvestus:
• 100p ja 120p on mõeldud eriti kiiresti liikuvate subjektide sujuvaks jäädvustamiseks ja aegluubis veerandkiirusel salvestamiseks.*

Lisaks tavalisele foto intervallitaimerile toetab EOS R6 ka 4K ja täis-HD intervallvideo jäädvustamist. See võimaldab videograafidel jäädvustada muutusi, mis toimuvad palju aeglasemalt ning kõrvutada neid reaalajas või aegluubis salvestatud tulemusega.

* Täis-HD 100/120p salvestuse puhul heli ei salvestata

Javier pildistab kaameraga Canon EOS R6 teatris kahte balletitantsijat

Javier pildistab balletitantsijaid, demonstreerides nii EOS R6 silmapaistvaid videovõimalusi kui ka selle 8-astmelist pildistabilisaatorit. ® Teatro Massimo.

Professionaalne pildikvaliteet

EOS R6 annab võimaluse jäädvustada Canon Log 1-ga, tänu millele on tulemuseks detailirohked heledad ja varjulised alad – seda isegi suure kontrastsusega tingimustes. Canon Log 1-ga jäädvustatud salvestise puhul saab järeltöötluses ka värvide tasakaalu muuta. Nii saate anda oma salvestisele soovitud väljanägemise või kasutada värviprofiili, mis vastaks teiste kaameratega jäädvustatud materjalile.

Lisaks traditsioonilisele H.264 koodekile toetab EOS R6 nüüd ka H.265 koodekit. See võimaldab 10-bitist 4 : 2 : 2 salvestust ja erakordset pildikvaliteeti. Lisaks saab jäädvustatavat materjali läbi HDMI-mikroühenduse salvestada kas sisemisele SD-mälukaardile või välisele salvestuskandjale.

Dünaamiline vahemik

Suure kontrastsusega tingimustes suudab EOS R6 HDR-videorežiim jäädvustada vaheldumisi kaadreid, mis on alasäritatud ja seejärel õigesti säritatud, ning kombineerida need üheks kaadriks, milles on alles eredates valguslaikudes olevad detailid. Ja see ei ole kõik.

EOS R6 toetab ka HDR PQ videote ja fotode jäädvustamist. Suure dünaamilise vahemiku režiim kasutab tunnetuslikku kvantimisseadet, tänu millele saab ilusat tulemust nautida ka ühilduvatel HDR-ekraanidel.

Kaamera salvestab HDR PQ materjali formaadis, mis vastab BT.2100 (PQ) HDR andmetele, ja H.265 tihendusega. See võimaldab salvestist muuta ka ühilduvates tarkvarades.

Balletitantsija võtab poosi sammastega ümbritsetud lagedal väljal

„Canon EOS R6 suurendab mu enesekindlust filmitegijana.“

Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine II

Meie uuendatud kahepiksliline CMOS-automaatteravustamissüsteem II võimaldab kõikides salvestusrežiimides sujuvat ja ühtlast pidevat teravustamist. See on varustatud näo ja silmade tuvastamise funktsiooniga, mis töötab 100% kaadri ulatuses*, olles seega ideaalne kiiresti liikuvate subjektide jäädvustamiseks. Süsteem tunneb ära ka kassid, koerad ja linnud ning suudab neid kaadris kergesti jälitada, hoides neid pidevalt fookuses.

Kui soovite vaataja tähelepanu järgmisse kohta suunata, võite kasutada ka erinevaid teravustamisefekte, näiteks liigutada teravustamisala ühes kohast teise. Tegemist on professionaalse efektiga, mille EOS R6 väga kergeks muudab. Lihtsalt puudutage kaamera puuteekraani (või ühendatud nutiseadme ekraani) ja kaamera hakkabki ise sujuvalt ümber teravustama – kiirusel, mille ise menüüst määranud olete.

* Ainult koos ühilduvate objektiividega. Osade stseeni või subjekti tingimuste puhul ei pruugi automaatteravustamise raami ekraani serva liigutamine võimalik olla.

EOS R6-s on kasutusel sebratriibud, mida kuvatakse nendel objektidel või aladel, mille ereduse või särituse tase on jõudmas liiga kõrgele. Seda, millisel intensiivsusel sebratriibud aktiveeruvad, saate määrata EOS R6 peamenüüst.

Balletitantsija võtab poosi sammastega ümbritsetud lagedal väljal

Teravustage seda, mis kõige tähtsam on

Tänu täiustatud kahepikslilisele CMOS-automaatteravustamissüsteemile II suudab EOS R6 tuvastada ja jälgida liikuvaid subjekte sellisel viisil, mida üksi peeglita kaamera varem suutnud ei ole.
Käes hoitud Canon EOS R6

® Teatro Massimo.

Tööriistad, mis aitavad teravustada
Kui soovite käsitsi teravustada, saate kasutada erinevaid EOS R6 tööriistu, mis aitavad teil saavutada soovitud ja teravat tulemust.

Teravustamisabi
Stseeni teravustatud alade ääred tuuakse esile, kasutades värvi, mille ise määranud olete.
Suurendusabi
Kui suurendate pilti esmalt viiekordselt ja siis kümnekordselt, saate pilti paremini vaadata ja teravustamist hinnata.
Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamise abi
EOS R6 kahepiksliline automaatteravustamistehnoloogia, mis oli esmalt kasutusel kaamera Cinema EOS C300 Mark II juures, mõõdab oma algoritmide abil, kui kaugel subjekt asub, ja näitab, kas subjekt on fookuses või mitte.

Salvestusajad

EOS R6 pakub võimsat video- ja fotosalvestust ning kõike seda kompaktsest korpusest. Eraldusvõime, kaadrisageduse ja automaatteravustamise võimekuse tõttu eraldub suurima kaadrisageduste ja eraldusvõimete juures vältimatult kuumust. Alljärgnevalt toome välja saadaolevate eraldusvõimete ja kaadrisageduste ligikaudsed salvestusajad 23 °C (73 °F) keskkonnas külmkäivituse korral.

4K 60P
- 94% sensori laius: 30 minutit
- APS-C kärpimine (5.1K ülediskreeditud): 35 minutit*1

4K 30P
- 94% sensori laius: ei ole temperatuurist mõjutatud
- APS-C kärpimine (5.1K ülediskreeditud): 40 minutit*1
*1 Salvestusaeg on piiratud 29 minuti ja 59 sekundini. Näitab aega, millal salvestust jätkata saab

Kui kaamera temperatuur jõuab määratud piirini, on soovituslik kaamera välja lülitada, et võimaldada sel maha jahtuda.
Alljärgnevalt on välja toodud taastumisajad 23 °C (73 °F) keskkonnas, kuid tasub meeles pidada, et seda mõjutavad ka teised faktorid, nagu keskkonna temperatuur, kaamera jätkuv kasutamine ja valitud eraldusvõime. Aeg, mil saab rakendada täielikku salvestusaega, sõltub ümbritsevast keskkonnast.

4K 60P
- 10 minutit jahtumist annab ligikaudu 5 minutit salvestusaega

„FILMIMINE VÕIB TEID VIIA TÕELISELE REISILE.“

Javier Cortesi varustus

Põhiline varustus, mille abil luuakse professionaalsel tasemel filme.

Javier Cortes hoiab kaamerat Canon EOS R6

Kaamerad

EOS R6

Vahet ei ole, mida või kuidas te jäädvustate – EOS R6 võimaldab teil olla loominguline viisidel, mida te kunagi võimalikuks ei pidanud.

Vaadake lisaks

Objektiivid

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Tegemist on ühe Canoni kolmest peamisest professionaalsest RF-suumobjektiividest, mis on varustatud kiire ava, pildistabilisaatori ja Nano USM mootoriga, mis tagab vaikse teravustamise.

Vaadake lisaks

Objektiivid

Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM

Canoni kiireim ülilainurk-suumobjektiiv, mis on varustatud Nano USM mootori, 5-astmelise pildistabilisaatori ning kolme asfäärilise ja kahe UD-elemendiga, mis tagavad suurepärase teravuse. Wanda ütles, et see aitab tal luua „ilusaid ja vapustavalt teravaid pilte“.

Vaadake lisaks

Canon RF 50mm F1.2L USM

Objektiiv, mis loob uusi standardeid fotograafiamaailmas, pakkudes teravust, loomingulist lisakontrolli ja vapustavat jõudlust ka nõrgas valguses.

Vaadake lisaks

Seotud artiklid

Lugege artikleid, et saada teada, kuidas suudab Canon EOS R6 särada nii paljudes valdkondades.

 • KÄSITLEMINE JA ÜHENDUVUS

  Loodud Canoni poolt just teile

  EOS R6 disain tundub tuttavlik juba esimesest hetkest.

 • KIIRUS

  EOS R6 – vaikne sarivõte

  Kasutage EOS R6 sarivõtterežiimi ja vapustavat 20 kaadrit/s töötavat hääletut katikut.

 • AUTOMAATTERAVUSTAMINE

  Teravustage seda, mis kõige tähtsam on

  Koos täiustatud kahepikslilise CMOS-automaatteravustamissüsteemiga II suudab EOS R6 tuvastada ja jälgida liikuvaid subjekte sellisel viisil, mida üksi peeglita kaamera varem suutnud ei ole.

 • PILDIKVALITEET JA STABILISEERIMINE

  Suurepärane pildikvaliteet ka vähem ideaalsetes tingimustes

  EOS R6 seest võite leida tehnoloogia, mis on olemas ka meie kaamerate lipulaevas: EOS-1D X Mark III.