Pildikvaliteet

Suurepärane pildikvaliteet ka vähem ideaalsetes tingimustes

EOS R6 seest võite leida tehnoloogiad, mis on olemas ka meie kaamerate lipulaevas: EOS-1D X Mark III. 20,1-megapiksliline CMOS-sensor ja DIGIC X protsessor töötavad üheskoos, et pakkuda parimat pildikvaliteeti, ning sensori suured pikslid võimaldavad nautida tasakaalustatud eraldusvõimet, nõrgas valguses jõudlust ja dünaamilist vahemikku. Vahet ei ole, kas jäädvustate portree-, maastiku-, loodus- või reisifotosid, EOS R6 abil on pildid tunduvalt paremad.

Digitaalne müratase on madal kogu kaamera normaalses ISO-vahemikus kuni ISO-valgustundlikkuse maksimaalse väärtuseni 102 400 (laiendatav kuni 204 800), aidates teil luua vapustavaid pilte ka siis, kui valgustingimused on nõrgad. Lai dünaamiline vahemik aitab teil säilitada detaile ka kõige eredamates ja tumedamates kohtades, kui jäädvustate suure kontrastsusega tingimustes.

Nahatoonide tabamine kaameraga EOS R6 nõrgas valguses

Nahatoonid jäädvustatakse isegi hämaras ülima detailsuse ja täpsete värvitoonidega.

© Wanda Martin / Canoni saadik

tüdruk võtab hämaralt valgustatud toas balletipoosi

Tänu sensori suurele dünaamilisele diapasoonile jäädvustab Canon EOS R6 nii eredatel aladel kui ka varjudes uskumatuid detaile.

© Javler Cortes / Canoni saadik

Võimas pildistabilisaator pakub uusi pildistamisviise

Canon EOS R6L on viieteljeline keresse ehitatud pildistabilisaator (lühend: IBIS), mis kaitseb kaamera rappumise eest ükskõik millise objektiiviga pildistamisel. Sensor võimaldab külgõõtsumise, X-Y-telje ja pikisuunalise kõikumise korrektsiooni, nii aitab see 5-teljeline korrigeerimine nii filmitegijaid kui ka fotograafe nii EF- kui ka RF-objektiivide puhul. Kui aga paigaldatud on ühilduv pildistabilisaatoriga RF1-objektiiv, töötavad kaamera ja objektiivi stabilisaatorid koos, kompenseerides pikisuunalist liikumist ühiselt ja luues nutika pildistabilisaatori süsteemi, mis annab täiesti uuel tasemel tulemusi.

RF-kinnitus on laia diameetriga, mis võimaldab EOS R6 sees oleval sensoril liikuda kaugemale objektiivi tekitatud pildiringi. Seetõttu saavad mõned optilise pildistabilisaatoriga objektiivid ära kasutada kuni 8-astmelist süsteemi.

Kui kasutatakse pildistabilisaatoriga1 RF-objektiive, suhtleb keres olev pildistabilisaator sellega reaalajas kiire liitmikuside kaudu, tehes koostööd ja korrigeerides kaamera rappumist, mis on tingitud nt hingamisest, kõndimisest või lihtsalt kaamera hoidmisest. Madal- ja kõrgsagedusliku liikumise selline korrigeerimine annab uue tasemega stabiilsuse ja võib pakkuda uskumatut, kuni 8-astmelist eelist2.

Balletiliikumiste jäädvustamine Canon R6 võimsa pildistabilisaatoriga

See neljasekundiline säritus tehti käelt, mis näitab ilmekalt keresse ehitatud pildistabilisaatori võimeid koostöös RF 15–35 mm f2,8L IS USM-objektiivi ja selle objektiivi stabilisaatoriga.

© Wanda Martin / Canoni saadik

Järgmise põlvkonna pildifailid

Lisaks JPEG- ja CR3 RAW-failidele saab Canoni EOS R6-ga jäädvustada ka järgmise põlvkonna HEIF-faile (High Efficiency Image Format) (kõrge tõhususega failiformaat). HEIF-failid pakuvad paremat kvaliteeti kui JPEG-failid, samal ajal kui faili suurus on peaaegu sama ja artefakte on vähem. See tulevikuformaat pakub 10-bitist värviedastust ja suuremat dünaamilist ulatust, võimaldades teil jäädvustada HDR PQ pilte.

HEIF-failide ühilduvus kasvab pidevalt. Neid saab kasutada tuntud pildindusrakendustes täpselt samamoodi nagu JPEG-faile. Lisaks saab HEIF-failid kaamerasiseselt standardseteks JPEG-failideks muuta ja seejärel SD-kaardile salvestada.

kaameraga EOS R6 tehtud aerofoto

Pildindustehnoloogia, mis annab teile eelise

EOS R6 DIGIC X pildiprotsessor mängib olulist rolli kaamera muljetavaldava kiiruse ja pildikvaliteedi juures, võimaldades fotograafidel rakendada nutikaid pilditöötlusvalikuid kas kaamerasiseselt või -väliselt.

Teravustage seda, mis kõige tähtsam on

Koos täiustatud kahepikslilise CMOS-automaatteravustamissüsteemiga II suudab EOS R6 tuvastada ja jälgida liikuvaid subjekte sellisel viisil, mida üksi peeglita kaamera varem suutnud ei ole.

„Kaamera suutlikkus hämaras oli tõeliselt muljetavaldav – värvide renderdamine oli uskumatu. Värvid on mulle tähtsad.“

Selguse kohandamine

Kaamera pildistiilide menüüsse ja kaamerasisese RAW-töötluse valikutesse on lisatud ka selguse kohandamise võimalus. Sellega saab muuta fotode ja videote kontrastsust, suurendada (või vähendada) tekstuure ja äärte teravust. Selgust saab kohandada ±4 sammudega ja see on eriti tõhus maastikudetailide või ka distinktiivsete näojoonte, nagu kortsud, puhul.

Digitaalne objektiivi optimeerija

Kaamerasisene digitaalne objektiivi optimeerija (DLO) aitab objektiividel pakkuda parimat, mis neil pakkuda on, vähendades optiliste efektide mõju, nagu värvilised ääred, valguse hajumine ja ka pehmenemise efekt, mis tekib EOS R6 optilise madalpääsfiltriga. Tulemused on ülihead ja seda saab rakendada kas kaamerasiseselt (pildistamise ajal või pärast) või järeltöötluses tarkvaras Digital Photo Professional. Saadaval on kaks DLO taset: standardne ja kõrge.

Kaameraga EOS R6 tabatud mõtlikus tujus paar

Laiendatud dünaamiline vahemik

Täiustatud automaatne valgustuse optimeerija (ALO) ja helendite toonieelistuse tehnoloogia võimaldavad fotograafidel jäädvustada JPEG- ja HEIF-faile laiema dünaamilise ulatusega. See on suurepärane detailide säilitamiseks eredates valguslaikudes ja tumedates varjudes ning seda on võimalik teha otse kaamerast. Portreede jäädvustamisel saab kaamerasiseselt ka nägusid eredamaks muuta.

Seotud artiklid

Lugege artikleid, et saada teada, kuidas suudab Canon EOS R6 särada nii paljudes valdkondades.

 • AUTOMAATTERAVUSTAMINE

  Teravustage seda, mis kõige tähtsam on

  Koos täiustatud kahepikslilise CMOS-automaatteravustamissüsteemiga II suudab EOS R6 tuvastada ja jälgida liikuvaid subjekte sellisel viisil, mida üksi peeglita kaamera varem suutnud ei ole.

 • VIDEO- JA FOTOKAAMERA HÜBRIID

  Üks kaamera, mis sobib nii pildistamiseks kui ka filmimiseks

  Lisaks suurepärase kvaliteediga fotodele suudab EOS R6 toota ka vapustavat videot.

 • KIIRUS

  EOS R6 – vaikne sarivõte

  Kasutage EOS R6 sarivõtterežiimi ja vapustavat 20 kaadrit/s töötavat hääletut katikut.

 • KÄSITLEMINE JA ÜHENDUVUS

  Loodud Canoni poolt just teile

  EOS R6 disain tundub tuttavlik juba esimesest hetkest.

  1. Välja arvatud RF 800MM F11 IS STM / RF 600MM F11 IS STM
  2. 8-astmeline eelis põhineb CIPA standardil, kus katsetamiseks kasutati objektiivi RF 24–105 mm F4 L IS USM ja fookuskauguseks oli määratud 105 mm