KÄSITLEMINE JA ÜHENDUVUS

Loodud Canoni poolt just teile

Fotograaf reguleerib kaamerat Canon EOS R6 pildistamiseks

Kui te olete varem EOS-kaamerat kasutanud, tunduvad paljud EOS R6 disainielemendid teile käe all mõnusalt tuttavad. Aja mis siis, kui ei ole? Isegi kui te ei ole varem EOS-kaamerat kasutanud, siis usume, et vaistlikud kontrollnupud ja täiustatud elektrooniline pildiotsija tekitavad teis tunde, et saate koheselt tööle asuda.

Wanda Martin vaatab läbi Canon EOS R6 külge kinnitatud objektiivi

® Teatro Massimo.

Suure eraldusvõimega elektrooniline pildiotsija

EOS R6 3,69 miljoni punktiga elektrooniline pildiotsija tekitab vaate, mis on nii selge, et teile tundub justkui kasutaksite digipeegelkaamerat. 120 kaadrit/s värskendussageduse ja sajaprotsendilise katvusega saate täielikult oma fotograafiamaailma sukelduda. Samal saate aga pidevalt jälgida, milline teie lõpptulemus välja näeb. Ekraani saab „näoga“ vastu kaamera keha lükata, kui soovite seda täiendavalt kaitsta.

Lisaks elektroonilisele pildiotsijale on kaameral ka 3-tolline 1,62 miljoni punktiga muudetava nurgaga puuteekraan, mida saab kaamerast eemale liigutada ja 270˚ ulatuses keerata, kergendades loominguliste nurkade alt jäädvustamist. Fotograafid saavad puuteekraani abil pildistada, pilte sirvida ja kaamera menüüsüsteemi valikuid vaadata. Menüüekraani kahekordne puudutamine muudab teksti kaks korda suuremaks.

Kärbitud lähivõte kaamerast Canon EOS R6
Käes hoitav Canon EOS R6 objektiiviga

Intuitiivsed ja ergonoomilised kontrollnupud

Nupud, juhtkettad ja muud kontrollimehhanismid tunduvad EOS R6 hoidmisel ülimalt vaistlikud, tänu millele on selle seadistusi lihtne muuta ja selleks ei pea te kaamerat silmade eest äragi tõstma.

Tagumine juhtketas, mida on pöidlaga lihtne kontrollida, on hea lisand kaamera peamisele juhtkettale, mille leiate kergesti oma nimetissõrmega. Tagumist ketast saab kasutada ka piltide taasesitamiseks ja RF-objektiividelt leiab ka programmeeritava juhtrõnga. Pikaaegse pildistamise jaoks on lisatud ka mugava kujuga käepide.

Spetsiaalse režiimikettaga saab lülitada sisse erinevaid võtterežiime ning eraldiasuvat eesmist ja tagumist juhtketast saab programmeerida nii, et neid saaks kasutada ava ja säriaja kohandamiseks. Liigutage teravustamisalasid, kasutades spetsiaalset automaatteravustamise juhtkangi või kaamera puuteekraani kasutajaliidest.

Kaamera taga- ja esikülje läbilõige

EOS R6 magneesiumsulamist korpus sisendab enesekindlust ning see on ka tolmu- ja veekindel, tänu millele saate seda kasutada ka halvemates ilmastikutingimustes.

EOS R6 katikumehhanism on nüüd pehmema heliga, mis ei ole teie subjektide jaoks nii kergesti märgatav. Seda on optimeeritud vastama kiirele jäädvustamisele ja selle vajutuskordade arvu on hinnatud 300 000-le. Katikut saab seadistada ka nii, et see jääks objektiivide vahetamisel või kaamera väljalülitamisel avatuks või kinni, hoides seda kas tegevuse jaoks aktiivsena või kaitstes selle sensorit.

„Muudetava nurgaga ekraan muutis ka teistest nurkadest pildistamise kergeks.“

Kaks kaardipesa tagavad paindliku jäädvustamise

Saadaval on kaks SD-kaardipesa, mis ühilduvad uusima UHS-II tehnoloogiaga, pakkudes kiiret andme- ja edastuskiirust. Konfigureerige kaamerat, et see salvestaks erinevatele kaartidele JPEG- või RAW-faile või varundaks pildistamise ajal teie faile. EOS R6-t saab konfigureerida ka nii, et see salvestaks fotod ühele kaardile ja videomaterjali teisele kaardile, et oleksite kohe algusest peale organiseeritud.

EOS R6 kaks kaardipesa

Kaamera laadimine

EOS R6-s on kasutusel uus suurema mahutavusega liitiumioonaku, mis võimaldab ühe laadimisega teha rohkem võtteid kui LP-E6N. LP-E6NH ühildub ka teiste EOS-kaameratega ning EOS R6-s saab kasutada ka vanemaid LP-E6N ja LP-E6 akusid.*

Läbi Canoni originaalse PD-E1 toiteadapteri või PD-ga ühilduvate laadijate ja akupankadega saab rakendada ka USB-laadimist. Lisaks on saadaval täiendav akusalv BG-R10, millega saab korraga kasutada kaht akut. See võimaldab pikemat jäädvustamisaega, täiendavaid kontrollnuppe ja mugavamat vertikaalset pildistamist.


*Vanemate LP-E6N akude kasutamisel võib jäädvustamiskiirus ja võtete arv väiksem olla.

EOS R6 kaks kaardipesa
Kaameraga Canon EOS R6 tehtud võtte vaatamine nutitelefonis, kaamera ise paistab taustal

® Teatro Massimo.

Rohkem ühendatud kui kunagi varem

EOS R6 on varustatud sisseehitatud Wi-Fi ja alati sisselülitatud energiasäästliku Bluetoothi ühendusega, mis aitab teil ühilduvate nutiseadmetega pidevalt seotud olla. Kui soovite vaadata oma kaamera SD-kaartidele salvestatud faile ja jagada neid veebis oma sõpradega, avage ühilduvas nutitelefonis või tahvelarvutis* Canoni rakendus Camera Connect ning teie kaamera ühendub automaatselt Wi-Fi-ga. Nii saate oma pildifaile kiiresti edastada ja neile soovi korral ka GPS-teavet lisada. Lisaks saate oma nutiseadme abil jäädvustada ka eemalt või seadistada EOS R6-t nii, et see edastaks pildid pärast jäädvustamist automaatselt teie nutiseadmesse.

Wi-Fi ühenduvus võimaldab kaamerat kontrollida eemalt ka läbi tarkvara EOS Utility. See lubab teil reaalajavaates jäädvustada, eemalt pilte sirvida ja kaamerat kontrollida ning raskesti ligipääsetavatest kohtadest pildistada. Ülimaks kaamerasiseseks kontrollimiseks on allalaadimiseks olemas ka tarkvara arenduskomplekt, mille abil saate luua oma EOS-kaamera jaoks eraldi tarkvara. Lisateabe saamiseks külastage veebisaiti https://developers.canon-europe.com/s/

Balletitantsija pildistamine kinnises ruumis / koduses keskkonnas, sülearvuti on juhtmevabalt kaameraga ühendatud ja ekraanil on sama võte

Juhtmevaba pildistamine koos EOS R6-ga

Saatke pildid kaamerast otse pilve

Canoni uus pilvefototeenus image.canon lubab kasutajatel salvestada veebi oma pilte, sh RAW-faile, kuni 30 päevaks. Seejärel saab faile liigutada kasutaja määratud 10 MB salvestusruumi, nagu Google Drive, Adobe Creative Cloud* või mõni kohalik võrguväline platvorm.

EOS R6 võimaldab laadida pilte teenuse image.canon pilve automaatselt, tänu millele ootavad need failid teid sünkroniseeritud juba siis, kui koju tagasi jõuate. Pilv säilitab ka kaamerasisese hinnangunupuga (RATE) määratud hinnanguid, mistõttu leiate oma lemmikfotod kiiresti üles.

Canon EOS R6 teetassi kõrval

Sisseehitatud FTP

Professionaalsetele fotograafidele, kes peavad oma fotosid kiiresti ja turvaliselt klientidele saatma, pakub EOS R6 sisseehitatud FTP-d ja FTPS-i, mis töötab kaamera sisseehitatud 2,4 GHz Wi-Fi võrgu abil. FTP seadistusi saab konfigureerida kaamerasiseselt ja lisaks saate salvestada kuni 9 eelmäärangut.

Kui hindasite fotosid kaamera hinnangunupuga, edastatakse sellekohased metaandmed koos pildifailidega – hindamatu väärtusega teave nii piltide monteerijatele kui ka agentuuri töötajatele.

Seotud artiklid

Lugege artikleid, et saada teada, kuidas suudab Canon EOS R6 särada nii paljudes valdkondades.

 • VIDEO- JA FOTOKAAMERA HÜBRIID

  Üks kaamera, mis sobib nii pildistamiseks kui ka filmimiseks

  Lisaks suurepärase kvaliteediga fotodele suudab EOS R6 toota ka vapustavat videot.

 • PILDIKVALITEET JA STABILISEERIMINE

  Suurepärane pildikvaliteet ka vähem ideaalsetes tingimustes

  EOS R6 seest võite leida tehnoloogia, mis on olemas ka meie kaamerate lipulaevas: EOS-1D X Mark III.

 • AUTOMAATTERAVUSTAMINE

  Teravustage seda, mis kõige tähtsam on

  Koos täiustatud kahepikslilise CMOS-automaatteravustamissüsteemiga II suudab EOS R6 tuvastada ja jälgida liikuvaid subjekte sellisel viisil, mida üksi peeglita kaamera varem suutnud ei ole.

 • KIIRUS

  EOS R6 – vaikne sarivõte

  Kasutage EOS R6 sarivõtterežiimi ja vapustavat 20 kaadrit/s töötavat hääletut katikut.