hero

EOS R

Jätkake EOS-maailma nautimist koos spetsiaalsete lisatarvikutega

Canon EOS R ja Canon EOS RP on meie uusimad EOS-perekonna liikmed, mis ühilduvad täielikult kolme aastakümne jooksul loodud süsteemiga. Need EOS R süsteemi kaamerad on uuenduslikud nii seest kui ka väljast. Samas on neid võimalik lihtsasti kasutada ka teiste EF- ja EF-S-objektiivide, Speedlite’i välklampide ning lisatarvikutega.

Väljapaistev optiline jõudlus

RF-objektiivid on loodud spetsiaalselt EOS R süsteemi täiendamiseks ja uuel tasemel lahutusvõime pakkumiseks. Nende edu võti seisneb ümberkujundatud objektiivikinnituses, mis asetab objektiivi sensorile võimalikult lähedale. See nutikas disain on avanud uusi võimalusi EOS RF L-seeria objektiivide loomiseks, mis pakuvad suurepärast optilist jõudlust, et tagada jäädvustatud pildil maksimaalselt detaile.

Kasutage oma EF- ja EF-S objektiive

Lisaks RF-objektiividele võite adapterite abil EOS R süsteemi kaameratega kasutada ka kõiki Canoni EF- või EF-S-objektiive, kaotamata jõudluses või kvaliteedis1. Need adapterid tagavad kaamera ja objektiivi vahelise suhtluse ning suurema kontrolli, võimaldades samal ajal kasutada nii olemasolevaid kui ka uusi Canoni objektiive.

1Vaadake tehnilisi andmeid

Teile võib meeldida ka
Canon related article perfect blend

EOS R

Täiuslik segu mugavast käsitsemisest ja suurepärasest disainist

Related tell your stories

EOS R

Rääkige oma lugu 4K video abil ja täitke ekraan detailidega

Use your EF or EF-S

Avastage erinevaid valgustusvõimalusi

Veel üks EOS-perekonda kuulumise eelis on see, et EOS R süsteemi kaamerad ühilduvad olemasolevate Canoni lisatarvikutega, sh Speedlite’i raadiopäästikuga välklampide ja spetsialistidele mõeldud toodetega, näiteks Macro Ring Lite’i seeriaga. Nii on teil veelgi rohkem valgustusvõimalusi nii nõrgas valguses pildistamiseks kui ka mõneks loominguliseks jäädvustamiseks, nautides samal ajal EOS R süsteemi tehnilisi omadusi.

Explore high range lighting
Explore high range lighting

Teile võib huvi pakkuda ka