Superb images, day or night

EOS M6 Mark II

Parimad pildid nii päeval kui ka öösel

Olenemata tingimustest tagab mudeli EOS M6 Mark II 32,5-megapiksliline APS-C CMOS-sensor parima pildikvaliteedi. Kõige peenemad detailid – nii heledates valguslaikudes kui ka tumedates varjudes – lisaks ilusad värvid ja toonide sujuvad üleminekud. Kärpige, töödelge ja muutke suurust, ilma kvaliteeti kaotamata.

Maksimaalne ISO-valgustundlikkus 25 600 võimaldab pildistada ka nõrkades valgusoludes, samal ajal kui meie kombineeritud pildistabilisaatori tehnoloogia tagab kuni 5-astmelise kaitse kaamera värisemisest tingitud hägu eest.

Kvaliteet tänu võimsale DIGIC 8 mootorile

Mudeli EOS M6 Mark II südames on DIGIC 8 mootor, mis kontrollib seda, kuidas kaamera kasutab ja töötleb pildiandmeid JPEG-, RAW- või CRAW-failideks, täiustades ja parendades pildikvaliteeti.

  • Kaamerasisene digitaalne objektiivi optimeerija tagab parima pildikvaliteedi ning selged ja detailirohked pildid otse kaamerast.

  • Isegi kõrge ISO-valgustundlikkuse korral (max 25 600, laiendatav kuni 51 200) on mudeli EOS M6 Mark II tehtud pildid väikese digimüraga ja annavad edasi jäädvustatud atmosfääri.

  • RAW-faile saab töödelda JPEG-failideks, kasutades kaamerasisest RAW-töötlust. Lisaks saate peenhäälestada oma pilte loomingulise abi režiimi abil. DIGIC 8 protsessor võimaldab pilte reguleerida ja samast pildist mitu versiooni luua, millest igaühel on erinev välimus ja tunnetus.

Teile võib meeldida ka
sample basketball
Laadige alla täiskõrglahutusega pildid