In less than the blink of an eye

EOS M6 Mark II

Kiirem kui silmapilgutus

EOS M6 Mark II on kiire ja tundlik, reageerides koheselt, kui soovite haarata mõnest loomingulisest võimalusest, ning teravustades ja jäädvustades silmapilkselt. See on suurepärane kaamera tänavafotograafia ja igapäevaelu pildistamiseks, kus oluliste hetkede püüdmisel tuleb olla võimalikult kiire.

Kiire sarivõte ja kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine

EOS M6 Mark II suudab jäädvustada pideval automaatteravustamisel 32,5-megapiksliseid pilte kiirusel 14 kaadrit sekundis. Jälgige kaadris liikuvaid subjekte ning jäädvustage teravselgeid ja detailirohkeid sarivõtteid. Suur puhver ja UHS-II kaardi tugi võimaldavad salvestada 54 kaadrit JPEG-vormingus, 23 kaadrit RAW-vormingus ja 36 kaadrit CRAW-vormingus.

Näo tuvastamine ja silma jälgimine hoiavad teie portreed selgena ning kaamera puuteekraan võimaldab teil valida 5481 automaatteravustamiskoha vahel, et saaksite täpselt määrata, milline osa kaadrist terav olema peab. Võite kasutada teravustamiseks kaamera taga asuvat automaatteravustamisnuppu AF-ON. Lisaks aitavad puudutamis- ja lohistamisfunktsiooniga automaatteravustamine (valikulise EVF-DC2 kasutamisel) ja teravustamisabi saavutada kriitilist selgust, kui teravustate käsitsi.

Teile võib meeldida ka
sample basketball

RAW-formaadis sarivõte kiirusel 30 kaadrit/s

Jäädvustage 18-megapiksliseid* RAW-faile kiirusel 30 kaadrit/s, kasutades pidevat teravustamist. Eelvõtte tehnoloogia jäädvustab enne päästikunupu täielikku alla vajutamist 0,5 s jooksul tegevust. Nii on tagatud erilised hetked ja RAW-failide paindlikkus.

sample basketball

* 75% pildi alast