Capture compelling video

EOS M6 Mark II

Jäädvustage põnevaid videoid

Filmige loomingulisi videoid ja pildistage fotosid sama kaameraga, jäädvustades suurepärast 4K salvestust, aegvõtteid ja aegluubis videoid. Vahet ei ole, kas olete seotud iseseisva filmitootmisega, loote sisu vlogide või blogide jaoks või naudite perefilmide jäädvustamist, EOS M6 Mark II tagab tänu kahepikslilisele CMOS-automaatteravustamise tehnoloogiale kvaliteetse salvestuse ning muudab puuteekraani abil teravustamise lihtsaks, kinemaatiliseks ja automaatseks.

Alustage loomist

Kui soovite hakata filmima videoid, kasutades väikest ja praktilist kaamerat, aitab VideoSnapshoti funktsioon teil astuda esimese sammu, pannes kokku teie päeva jooksul filmitud klipid ning kombineerides neid kaamerasiseselt, et saaksite hõlpsasti oma reisidest ja sündmustest rääkida.

Sama teravad pildid nagu proffidel

Meie uuendatud kahepiksliline CMOS-automaatteravustamissüsteem katab pea kogu kaadri ja võimaldab jälgida kaadris liikuvaid subjekte, sh nägusid, hoides neid teravas fookuses. Kohandage teravustamiskiirust sujuvate üleminekute jaoks ja kandke fookus ühelt subjektilt teisele, puudutades kaamera puuteekraani (või nutiseadet, millesse on laaditud rakendus Canon Camera Connect).

Paarige EOS M6 Mark II objektiiviga, mis sisaldab STM- või Nano USM-tehnoloogiat, et tagada sujuv ja vaikne professionaalne teravustamine.

Leidke oma stiil

Jäädvustage 4K salvestust kiirusel 25/30 kaadrit/s, kasutades kaamera sensori täislaiust kinemaatiliste tulemuste jaoks, mis näevad teie koduteleris suurepärased välja. Või lülituge täis-HD režiimile, et saada juurdepääs kiirematele kaadrisagedustele, sh 50/60p, või valige suur kaadrisagedus kiirusel 100/120 kaadrit/s – ideaalne aegluubis video jaoks.

Lisaks on kaamera HDMI-väljundi kaudu võimalik jäädvustada välisele andmekandjale.

sample beach volleyball

Taustamuusika, mida teie video väärib

Salvestage heli, mis kõlab sama hästi kui teie video välja näeb. Määrake salvestustase automaatselt või käsitsi ja kasutage heli salvestamiseks välise mikrofoni ühendust.

Vaadake liikumist teises maailmas

Lisaks 120 kaadrit/s aegluubile on võimalik jäädvustada 4K aegvõtteid, mis paljastavad liikumist palju aeglasemal ajaskaalal. Seadistage oma kaamerat, määrake võtete vahele jääv intervall ja salvestatavate kaadrite arv ning seejärel tulge tagasi, et vaadata suurepärast 4K videot, mille EOS M6 Mark II on loonud.

Teile võib meeldida ka