Designed for creativity

EOS M6 Mark II

Loominguliste hetkede jaoks

EOS M6 Mark II on loodud teie alaliseks loominguliseks kaaslaseks, olles piisavalt kompaktne, et saaksite selle kõikjale kaasa võtta, ja mitmekülgne, et kõikjal jäädvustada. Kaamera magneesiumsulamist raam on vastupidav ja kerge, samal ajal kui selle kompaktne disain on ideaalne kergete EF-M-objektiivide jaoks.

Kuidas soovite maailma vaadata?

Mudeli EOS M6 Mark II 180° kallutatav puuteekraan võimaldab teil jäädvustada mugavalt loominguliste nurkade alt, samal ajal kui valikuline eemaldatav elektrooniline pildinäidik tagab teile intiimsema vaatenurga, mis võimaldab teil oma subjektiga paremini suhestuda. Lisaks on seda kohandatavat ekraani väga mugav kasutada eredas päikesevalguses.

Valikuline elektrooniline pildinäidik HF-DC2 pakub 2 360 000-punktilist eraldusvõimet ja 100% katvust. Nähke värve, heledust ja teravust, mida olete reaalselt jäädvustamas, ning nautige tundlikumat pildinäidikut, mis on paigutatud mugavamaks kasutamiseks kaamera korpusest eemale.

Suur objektiivide valik

EOS M peeglita kaamerate valikusse kuuluv EOS M6 Mark II ei ühildu ainult EF-M-objektiividega, vaid ka EF- ja EF-S-objektiividega, kui kasutate EF-EOS M adapterit, andes fotograafidele võimaluse valida väga suure hulga objektiivide seast.

eos m lens family

Ühendage oma digitaalse eluga

EOS M6 Mark II on varustatud alati sisselülitatud Bluetoothiga ja sisseehitatud Wi-Fi-ga, mis aitab teil töötada käsikäes oma nutiseadmega.

  • Edastage pilte kiiresti ja hõlpsalt või laske neil jäädvustamise ajal automaatselt sünkroniseerida. Pärast rakendusse Canon Camera Connect edastamist saate pilte jagada nii oma sõprade kui ka jälgijatega.

  • Lisaks võite oma mudelit EOS M6 Mark II eemalt juhtida, kasutades oma nutiseadet (rakenduse Camera Connect kaudu) või PC-d/Maci (EOS Utility kaudu). Nii saate vaadata oma seadmest kaamera pilti, kohandada kaamera sätteid ja jäädvustada kuni 10 m kauguselt. Ideaalne uute ja loominguliste vaatenurkade avastamiseks.

  • Mudeliga EOS M6 Mark II pildistades saate oma nutiseadmest võtta GPS-koordinaadid, lisades piltidele oma asukoha.

Märgake iga detaili

Mudeli EOS M6 Mark II kasutamisel märkate koheselt, kui suurt tähelepanu on pööratud selle disainile. Näiteks lubab kaamerasisene USB-laadimine teil kauem pildistada ning selle isepuhastuv sensor ennetab tolmu ja mustuse kogunemist, mis muidu teie pildid rikuksid.

Kohandatavaid nuppe saab programmeerida täpselt nii, et teie lemmikud funktsioonid oleksid vaid nupuvajutuse kaugusel.

usbc connectivity

Teile võib meeldida ka