EOS M peeglita kaamerad

Olge alati valmis koos kompaktse ja kerge vahetatavate objektiividega kaameraga, mis pakub digipeegelkaamera kvaliteeti

Kvaliteedilt suur,
mõõtmetelt väike

Meie ümber rulluvad pidevalt lahti põnevad lood.
Teil on vaja kaamerat, mis peegeldaks ümbritsevat elu ja võimaldaks jäädvustada häid lugusid.
Canon Camera

EOS M50 Mark II

Looge oma publikule suurepärase kvaliteediga sisu ja muutke seda veidi isikupärasemaks – vahet ei ole, kas selleks on fotod, videod või otseülekanne.

Canon Camera

Mis on peeglita kaamera?

Erinevalt digipeegelkaamerast, mis kasutab valguse pildiotsijasse suunamiseks peeglit, ei ole peeglita kaameratel (neid nimetatakse ka väikesteks süsteemkaamerateks) peeglit ega optilist pildiotsijat, mistõttu on need üldiselt väiksemad kui digipeegelkaamerad.

Kui teie jaoks on kergus ja kompaktsus kõige olulisemad, siis Canoni EOS M peeglita kaamerad pakuvad nii paindlikkust, mugavust kui ka kvaliteetset pildi- ja videokvaliteeti. Nendes on kasutusel elektrooniline pildiotsija, mis aitab säästa ruumi ja kaalu pealt, pakkudes samas loomingulisi eeliseid.

Alates väiksemate objektiividega APS-C mudelitest kuni võimsate ja loominguliste täiskaadriliste kaamerateni – tänu täiskaadrilise sensori lühikesele tagumisele teravustamisele võimaldab kogu EOS peeglita kaamerate valik saavutada parima tulemuse.

Vapustav kvaliteet

Meie peeglita kaamerad ühendavad Canoni kompakt- ja digipeegelkaamerate parimad omadused, et pakkuda suurepärast foto- ja videokvaliteeti, mis on täis detaile, värve ja atmosfääri – isegi nõrga valgusega tingimustes.

EF-M objektiivid

Kaasaskantavad ja kerged objektiivid, mis on disainitud spetsiaalselt EOS M kaamerate jaoks. Valikusse kuuluvad nii ülilainurkobjektiivid ja telefoto-suumobjektiivid kui ka väikesed lameobjektiivid, mis aitavad teil oma loomingulist poolt avastada.

Canon Camera

Kas saan teisi objektiive kasutada?

Saate meie peeglita kaameratel mugavalt objektiive vahetada ja uusi vaatenurki kogeda. Lisaks eksklusiivsetele toodetele meie mitmekülgsest ja kompaktsest EF-M objektiivide seeriast saate Canoni EF-EOS M objektiivide kinnitusadapteri abil kasutada üle 80 digipeegelkaameratele mõeldud EF-S- ja EF-objektiivi, sealhulgas eriotstarbelised objektiivid nagu makro- ja kalasilmaobjektiivid.

Milline EOS-süsteem mulle kõige paremini sobiks?

Leidke kaamera, mis vastab teie fotode ja filmide stiilile. Alates nõrga valgusega olukordadest kuni kiiresti liikuvate superkangelasteni – Canon suudab alati pakkuda parimat lahendust.

Canon Camera

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.