The state-of-the-art G-series flagship with stunning handling, speed and DSLR quality
Blank-Rect Image

Canon PowerShot G1 X Mark III

Tipptasemel G-seeria lipulaev, mis pakub suurepärast kasutajakogemust, kiirust ja digipeegelkaamera kvaliteeti

Discover the Powershot G1 X III

Avastage Powershot G1 X Mark III

Magnumi fotograaf Alex Majoli uurib end ümbritsevat keskkonda Sitsiilias mudeliga G1 X Mark III.

Vaata videot

Ülim G-seeria kaamera, mis ühendab endas PowerShoti ja EOS-i parimad omadused

Legendaarse pärandiga G1 X Mark III sisaldab ainulaadset segu digipeegelkaamera kiirusest, kvaliteedist ja vastupidavusest ning PowerShoti kasutuslihtsusest. Sobib ideaalselt fotograafidele, kes otsivad kõik-ühes alternatiivi digipeegelkaamerale.

Vaadake kõiki tehnilisi andmeid

360 View of the G1 X Mark III
Significantly lighter and thinner than the G1 X Mark II

Mudel G1 X Mark III on märgatavalt kergem ja õhem kui mudel G1 X Mark II, pakkudes EOS-kaameratest inspireeritud ergonoomilist disaini ning sobides fotograafile, kes otsib digipeegelkaamerast kergemat varianti.

Erakordne pildikvaliteet

Mudelil G1 X Mark III on 24,2 MP APS-C-sensor, laia avaga 3× optiline suum, 24–72 mm fookuskaugus ja DIGIC 7 protsessor, mis tagab suurepärased pildid ja videod.

Engineered to deliver on every level, Dual Pixel CMOS AF enables assured and responsive focusing plus 4-stop stabilisation to safeguard handheld shooting.

Kiire ja kindel pildistamine

Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine on konstrueeritud tagama parima esituse igal tasemel, pakkudes kindlat ja reageerimisvõimelist teravustamist ning 4-astmelist stabilisaatorit, et saaksite enesekindlalt käest pildistada.

Ilus vaadata ja kindel kasutada

Keskel asuv suure eraldusvõimega elektrooniline pildiotsija, puudutamis- ja lohistamisfunktsiooniga automaatteravustamine ning EOS-kaameraga sarnane ergonoomika pakuvad digipeegelkaamerale omast enesekindlust, vaatamata mudeli väikestele mõõtmetele.

A centrally positioned high resolution Electronic Viewfinder, Touch and Drag AF plus EOS inspired ergonomics give DSLR levels of confidence despite the pocketable size.

Täis-HD 60P videod

Tänu kahepikslilisele CMOS-automaatteravustamisele ja 5-teljelisele videopildistabilisaatorile jäädvustate detailirohkeid täis-HD 60P videoid ning saate nautida sujuvat ja stabiilselt materjali isegi siis, kui see on filmitud joostes.

Full HD 60P movies

Täiustatud ühenduvus

Kasutage mudeli G1 X Mark III alati sisselülitatud Bluetooth®-i* ja looge hõlpsasti ühendus nutiseadmetega. Laiendage oma loomingulisi võimalusi, juhtides rakenduse Camera Connect kaudu kaamerat täielikult käsitsi.

Use the G1 X Mark III’s always-on Bluetooth to easily connect to smart devices.

Canoni eesmärk on 2050. aastaks äritegevusest tulenev CO2 netoheide nulli viia.

Saavutame selle, kui parandame CO2 heite indeksi näitu toote eluea kohta 3% võrra aastas. Sellest kinni pidades vähendaksime 2008. aastaga võrreldes 2030. aastaks heitkoguseid ligikaudu 50%. See on kooskõlas Pariisi kokkuleppes nõutud vähendamise tasemega.

Jätkame eesmärkide läbivaatamisi pikaajalises perspektiivis, et kontrollida oma panust vähese CO2-heitega ühiskonna loomisesse.

Avastage veel rohkem

Tehnilised andmed

3x

Optiline suum

Digic 7

DIGIC 7

Võimas protsessor

24.2 MP

24,2 MP

APS-C sensor

Dual Pixel CMOS AF

Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine

Kiire ja kindel teravustamine

7 fps

7 kaadrit/s

Automaatteravustamisega

Large

Suur

Keskel asuv pildiotsija

Full HD

Täis-HD

60p videod

Always-on

Alati sisselülitatud

Ühenduvus

Vaata kõiki tehnilisi andmeid

Specifications of the G1 X Mark III

Galerii

Vaadake, kuidas paistab maailm läbi Magnumi fotograafi Alex Majoli silmade, kui ta katsetab kaamerat G1 X Mark III Sitsiilias.

What's in the box

Karbi sisu

Digikaamera PowerShot G1 X Mark III

Objektiivikork

Objektiivikorgi pael

Kaelarihm NS-DC12

Rihmaadapterid (kaelarihma NS-DC12 jaoks)

Akukomplekt NB-13L

Akulaadija CB-2LHE

Vahelduvvoolu toitekaabel

Kasutusjuhendite komplekt

Ühilduvad lisatarvikud

Awards

Seotud tooted

Teie lood – teie moodi

Laadige üles kõik oma fotod ja videod ning hallake neid ühest kohast.

Vaadake lisaks

* Alati sisselülitatud ühendus nutiseadme ja kaamera vahel Bluetooth®-i kaudu vajab esialgset seadistamist rakendusega Canon Camera Connect. Bluetooth®-i ühenduse stabiilsus oleneb nutiseadme mudelist ja teistest keskkonnateguritest. Sõna Bluetooth® ja sellega seotud logod on ettevõtte Bluetooth® SIG, Inc. kaubamärgid, mida Canon Inc. kasutab litsentsi alusel. Muud kaubamärgid ja ärinimed kuuluvad nende omanikele. Ühilduval nutiseadmel peab olema Bluetooth®-i versioon 4 (või uuem) ja operatsioonisüsteem iOS 8.4 (või uuem) või Android 5.0 (või uuem), kuhu on installitud rakendus Canon Camera Connect (saadaval Apple App Store’ist või Google Play poest).