EOS-digipeegelkaamerad algajatele

Tehke oma esimesed sammud EOS-fotograafia maailmas ning nautige suurepärast pildikvaliteeti ja lõputuid loomingulisi võimalusi.
Canon Camera

Teie teekond algab siit

Meie algajatele mõeldud digipeegelkaamerate valik aitab teil teha esimesed sammud EOS-fotograafia maailmas. Aitame teil leida enda vajadustele vastava kaamera, et saaksite nautida suurepärast pildikvaliteeti ja lugematul hulgal loomingulisi võimalusi.

Seotud tooted

EOS 250D

Maailma kergeim liigutatava ekraaniga digipeegelkaamera*, mis on varustatud Canoni DIGIC 8 protsessori, 4K video ja funktsiooniga Creative Assist.

Canon Camera

Teised valikus olevad tooted

Võimalus olla loominguline

Digipeegelkaamerad võivad kiired võtted palju loomingulisemaks muuta. Kasutage madala teravustamise efekti, et objekti esile tõsta, ning loominguliste filtrite kombinatsioone, et oma pilte isikupärastada.

Nutikas automaatne stseenirežiim

Võtke pildistamist mõnuga Canoni nutika automaatse stseenirežiimi Scene Intelligent Auto abil, mis valib teie subjekti jaoks täpselt õiged kaameraseaded ja tagab suurepärase väljanägemisega pildid, lubades teil muretult loominguline olla.

Canon Camera
Canon Camera

Tegevuseks valmis

Tänu kiirele ja tundlikule pildistamisele, intuitiivsele juhtimisele puutepaneeli kaudu ja lihtsat kadreerimist võimaldavale optilisele pildiotsijale olete alati valmis end väljendama. Jälgige ja jäädvustage liikuvaid objekte nutika automaatteravustamissüsteemi ning sarivõtterežiimi abil.

EOS-videod ja videokollaaž

Jäädvustage hõlpsasti filmikunstilisi videoid. Hoidke oma subjekt teravana ja looge kaunis taustahägu tänu kahepikslilisele CMOS-automaatteravustamisele ja Hybrid CMOS automaatteravustamise tehnoloogiatele. Kasutage videokollaaži, et jäädvustada 2-, 4- või 8-sekundilisi klippe ja kombineerige need kvaliteetseks videomaterjaliks.

Canon Camera

Tugi ja inspiratsioon

Vahetage EOS-süsteemiga oma objektiivi ja vaatenurka ning saage EOSi õpetustest kogu vajalik teave.

  1. Kõikidel kaameratel ei ole kõiki funktsioone.

Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.
  1. *250D (must/hõbedane) on maailma kergeim APS-C sensori ja liigutatava LCD-ekraaniga digitaalne peegelkaamera. Kooskõlas CIPA juhistega hõlmab kaal ka akut ja mälukaarti. 2019. aasta 9. aprilli seisuga (tuginedes Canoni uuringule).