EOS-digipeegelkaamerad algajatele

Tehke oma esimesed sammud EOS-fotograafia maailmas ning nautige suurepärast pildikvaliteeti ja lõputuid loomingulisi võimalusi.
Canon Camera

Laske meil aidata teil leida endale täiuslik Canoni kaamera

Meie kaameraleidja näitab teile kõiki tootevalikus olevaid kaameraid ja aitab leida teile sobivaima mudeli.

Teie teekond algab siit

Meie algajatele mõeldud digipeegelkaamerate valik aitab teil teha esimesed sammud EOS-fotograafia maailmas. Aitame teil leida enda vajadustele vastava kaamera, et saaksite nautida suurepärast pildikvaliteeti ja lugematul hulgal loomingulisi võimalusi.
 • Digipeegelkaamerad

  EOS 2000D

  Nautige suurepäraseid 24,1-megapiksliseid fotosid ja täis-HD fotosid. Laiendage oma loomingulisi võimalusi selle lõbusa ja lihtsa digipeegelkaamera abil.
 • Digipeegelkaamerad

  EOS 4000D

  Selle lihtsa ja intuitiivse 18-megapikslise EOS-kaameraga saate nautida digipeegelkaamera kvaliteediga fotosid ja täis-HD videoid.
 • Digipeegelkaamerad

  EOS 250D

  Maailma kergeim liigutatava ekraaniga digipeegelkaamera1, mis on varustatud Canoni DIGIC 8 protsessori, 4K video ja funktsiooniga Creative Assist.

Seotud tooted

EOS 250D

Maailma kergeim liigutatava ekraaniga digipeegelkaamera*, mis on varustatud Canoni DIGIC 8 protsessori, 4K video ja funktsiooniga Creative Assist.

Canon Camera

Teised valikus olevad tooted

Võimalus olla loominguline

Digipeegelkaamerad võivad kiired võtted palju loomingulisemaks muuta. Kasutage madala teravustamise efekti, et objekti esile tõsta, ning loominguliste filtrite kombinatsioone, et oma pilte isikupärastada.

 • Loomingulised filtrid

  Andke oma piltidele omapärane väljanägemine loominguliste filtriefektidega nagu mängukaameraefekt, miniatuuriefekt jpm.

 • Loominguline vabadus

  Jäädvustage muljetavaldavaid pilte, juhtides kaamerat täpselt nii palju kui ise soovite – saate valida algtaseme ja loominguliste režiimide vahel.

 • Canoni videoblogimise kaamerad

  Kes teid jälgib? Suurendage oma jälgijaskonda, luues imelist sisu koos Canoni videoblogimise kaameratega.

Nutikas automaatne stseenirežiim

Võtke pildistamist mõnuga Canoni nutika automaatse stseenirežiimi Scene Intelligent Auto abil, mis valib teie subjekti jaoks täpselt õiged kaameraseaded ja tagab suurepärase väljanägemisega pildid, lubades teil muretult loominguline olla.

Canon Camera
Canon Camera

Tegevuseks valmis

Tänu kiirele ja tundlikule pildistamisele, intuitiivsele juhtimisele puutepaneeli kaudu ja lihtsat kadreerimist võimaldavale optilisele pildiotsijale olete alati valmis end väljendama. Jälgige ja jäädvustage liikuvaid objekte nutika automaatteravustamissüsteemi ning sarivõtterežiimi abil.

EOS-videod ja videokollaaž

Jäädvustage hõlpsasti filmikunstilisi videoid. Hoidke oma subjekt teravana ja looge kaunis taustahägu tänu kahepikslilisele CMOS-automaatteravustamisele ja Hybrid CMOS automaatteravustamise tehnoloogiatele. Kasutage videokollaaži, et jäädvustada 2-, 4- või 8-sekundilisi klippe ja kombineerige need kvaliteetseks videomaterjaliks.

Canon Camera

Tugi ja inspiratsioon

Vahetage EOS-süsteemiga oma objektiivi ja vaatenurka ning saage EOSi õpetustest kogu vajalik teave.

 1. Kõikidel kaameratel ei ole kõiki funktsioone.

Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.
 1. *250D (must/hõbedane) on maailma kergeim APS-C sensori ja liigutatava LCD-ekraaniga digitaalne peegelkaamera. Kooskõlas CIPA juhistega hõlmab kaal ka akut ja mälukaarti. 2019. aasta 9. aprilli seisuga (tuginedes Canoni uuringule).