PILDINDUSLAHENDUSED

TARKVARA ARENDUSKOMPLEKT (SDK)

Liituge Canon Developer Programme’iga, et täiustada ja kohandada oma pildindustöövooge, kasutades oma äri edendamisel meie tipptehnoloogiat.
KUIDAS REGISTREERUDA LISATEAVE
SDK

Canon SDK eelised

Canon on teinud suuri investeeringuid, pakkudes klientidele kõige kulutõhusamat ja paindlikumat teed kvaliteetse fotograafia juurde. EOS Digitaalse tarkvara arenduskomplekti (EDSDK) abil saate kaameraid kaugjuhtida Windowsist, Macist, Raspberry Pi operatsioonisüsteemist või Ubuntust ning kasutada sama koodi kõigis ühilduvates Canoni kaamerates. Selleks et kasutada mitme platvormi tuge teatud mudelite kiireks arendamiseks, hõlmab uus Camera Control API (CCAPI) eri platvorme juhtmevabaks kasutamiseks igas keskkonnas, seehulgas Windows, Mac, Android, iOS või Linux.

 • SDK

  EELISED

  Kaugjuhtimisega jäädvustamine

  Kaamera tuvastamine, ühendamine ja käivitamine.

 • SDK

  EELISED

  Reaalajavaade

  Kontrollige subjekti säri ja kompositsiooni osas.

 • SDK

  EELISED

  Pildiedastus

  Laadige alla ja kustutage pilte ning vormindage kaarte.

 • SDK

  EELISED

  Kaamera valikud

  Kontrollige ja muutke kaamera määranguid, sh säriaeg, ava ja ISO.

Avastage, kuidas Canon SDK saab teie ettevõttele kasulik olla

Vaadake meie videot, et õppida rohkem võtmetehnoloogiatest ja funktsioonidest, nende kasulikkusest ja sellest, kuidas need aitavad teil oma töövoogu parandada.
VAADAKE KOHE
SDK

Kuidas see toimib?

EDSDK-d ja CCAPI-d võib kõige paremini kirjeldada kui rakenduste programmeerimisliideseid (API-sid), mis avavad kaamera juhtimise programmeerijatele, kes pakuvad lahendusi ettevõtetele, kelle jaoks nad töötavad või mida nad ise omavad. Võimalus integreerida kaamera juhtimine oma tarkvararakendustesse tähendab, et kaamera juhtimist saab automaatselt hallata, et luua pilte ja kiiresti andmeid edastada. See protsesside sujuvamaks muutmine vähendab kulusid ja säästab aega.

Liituge meie arendajaportaaliga

Canoni arendajaprogramm võimaldab kolmanda osapoole ettevõtetel ja igat tüüpi arendajatel SDK alla laadida ning Canoni toodete ja tehnoloogiaga ühenduse luua ning saada väärtuslikku tuge ja nõu.

Tehke meiega koostööd

Registreeritud arendajad saavad juurdepääsu üksikasjalikule dokumentatsioonile ja API teabele, neid alla laadida ning kasutada spetsiaalset tarkvarakogu ja suhelda teiste kasutajatega. Need tehnilised ressursid on mõeldud tarkvarainseneridele, et luua meie toodetele funktsionaalseid ja kohandatud rakendusi.

SDK

Miks valida Canonit?

Canon on olnud pildindussektori eesotsas juba rohkem kui viimased 80 aastat. Pakume juhtivaid digitaalseid pildinduslahendusi, mis vastavad nii eraklientide, ettevõtete kui ka valdkonnastandarditele. Pildindus on meie ettevõtte põhitegevus ja me oleme pühendunud sellele, et aidata inimestel kvaliteetsete fotode ja videote abil uut reaalsust ette kujutada.
SDK

Funktsionaalsus

Suurepärase sisu jäädvustamine on vaid esimene osa sujuvast töövoost, selle jagamine on sama tähtis. Meie Canoni SDK Solutions kaamerad tagavad suurepärase ühenduvuse ja seeläbi kerge jagamise, et teie sisu jõuaks tänu eelmainitud rakendustele ja tarkvarale kiiresti soovitud platvormidele.

 • Valik kaameraid ja objektiive igale eelarvele ja vajadusele vastavalt
 • Wi-Fi ja USB kogu meie EOS-seeria ulatuses
 • Mälukaardid lihtsaks vormindamiseks ja eemaldamiseks

Ühilduvus ja järjepidevus

Canoni kaamerad tagavad järjepideva töö, intuitiivse juhtimise ja erakordsed tulemused. Jagage oma tööd kogu maailmaga, kasutades täiustatud salvestus- ja voogedastusvõimalusi.

 • Fotode ja videote hübriidlahendus
 • Jäjepidev värvirežiim ja teravus sisendist väljundini
 • Lihtne käsitsemine koos suure kohandamisvõimalusega, mis sobib kõigile kasutajatele

SDK
SDK

Turvalisus ja usaldusväärsus

Me mõistame, et töökatkestused maksavad raha. Canoni kaamerad tagavad tõestatud töökindluse ja töötavad ka keerulistes tingimustes. Kasutage oma kaamerat koos vahelduvvoolu adapteri või akuga ning nautige Canoni legendaarset aastatepikkust vastupidavust.

 • EOS ja EOS R süsteem pakub suurepärast töökindlust
 • Canoni originaalakud on mõeldud pakkuma kauakestvat jõudlust
 • Eraldi tehniline tugimeeskond ja kohandatud müügijärgne toetus

SDK KKK

Kas teil on küsimus, millele te ei leia vastust? Meie KKK jaotis on valmis teid aitama.

Vajate rohkem teavet?

Klõpsake lingil ja meie professionaalsete pildindustoodete ettevõtetevahelise meeskonna liige võtab teiega ühendust.

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...