PILDINDUSLAHENDUSED

Tarkvara arenduskomplekt (SDK)

Liituge Canoni arendusprogrammiga, et täiustada ja kohandada oma pildindustöövooge, kasutades oma äri edendamisel meie tipptehnoloogiat.

Tarkvara arenduskomplekt (SDK)

Canon SDK eelised

Canon on teinud suuri investeeringuid, pakkudes klientidele kõige kulutõhusamat ja paindlikumat teed kvaliteetse fotograafia juurde. EOS digitaalse tarkvaraarenduskomplekti (EDSDK) eelised võimaldavad kasutajatel kaugjuhtida Canoni kaameraid Windowsi või Maci arvutist ja kasutada sama koodi kõigis ühilduvates Canoni kaamerates. Selleks et kasutada mitme platvormi tuge teatud mudelite kiireks arendamiseks, hõlmab uus Camera Control API (CCAPI) eri platvorme, võimaldades juhtmevaba kasutamist igas keskkonnas, nagu Windows, Mac, Android, iOS või Linux.

 • alt text

  EELISED

  Kaugjuhtimisega pildistamine

  Kaamera tuvastamine, ühendamine ja käivitamine.

 • alt text

  EELISED

  Reaalajavaade

  Kontrollige subjekti säri ja kompositsiooni osas

 • alt text

  EELISED

  Pildiedastus

  Laadige alla ja kustutage pilte ning vormindage kaarte

 • alt text

  EELISED

  Kaamera valikud

  Kontrollige ja muutke kaamera seadeid, sh säriaeg, ava ja ISO

Kuidas see toimib?

EDSDK-d ja CCAPI-d võib kõige paremini kirjeldada kui rakenduste programmeerimisliideseid (API-sid), mis avavad kaamera juhtimise programmeerijatele, kes pakuvad lahendusi ettevõtetele, kelle jaoks nad töötavad või mida nad ise omavad. Võimalus integreerida kaamera juhtimine oma tarkvararakendustesse tähendab, et kaamera juhtimist saab automaatselt hallata, et luua pilte ja kiiresti andmeid edastada. See protsesside sujuvamaks muutmine vähendab kulusid ja säästab aega.

Liituge meie arendajaportaaliga

Canoni arendajaprogramm võimaldab kolmanda osapoole ettevõtetel ja igat tüüpi arendajatel SDK alla laadida ning Canoni toodete ja tehnoloogiaga ühenduse luua ning saada väärtuslikku tuge ja nõu.

Tehke meiega koostööd

Registreeritud arendajad saavad juurdepääsu üksikasjalikule dokumentatsioonile ja API teabele, neid alla laadida ning kasutada spetsiaalset tarkvarakogu ja suhelda teiste kasutajatega. Need tehnilised ressursid on mõeldud tarkvarainseneridele, et luua meie toodetele funktsionaalseid ja kohandatud rakendusi.

alt text

TEAVE CANONI KOHTA

Miks valida Canonit?

Canon on olnud pildindussektori eesotsas juba rohkem kui viimased 80 aastat. Pakume juhtivaid digitaalseid pildinduslahendusi, mis vastavad nii eraklientide, ettevõtete kui ka valdkonnastandarditele. Pildindus on meie ettevõtte põhitegevus ja me oleme pühendunud sellele, et aidata inimestel kvaliteetsete fotode ja videote abil uut reaalsust ette kujutada.

In a studio, a man adjusts a studio light pointing at a handbag while a colleague seated at a desk views the image of the handbag in software on a monitor.

SOOVITE ABI?

Kas soovite toote kohta rohkem teada saada?

Related articles