Creative Park
alt text goes here

RAKENDUS Creative Park

Tehke stiilseid käsitöödekoratsioone, personaalseid õnnitluskaarte, paberitöid ja muud – ja seda kõike tasuta.

Laadige alla iOS-seadmele
Laadige alla Androidi seadmele

Meisterda. Valmista. Näita.

Alates koduse peo dekoratsioonidest ja lõpetades igapäevaste sisekujunduselementidega, lihtsatest käsitööideedest origami-stiilis 3D-mudeliteni – tooge lõbusad paberiööd enda ning oma pere ja sõprade igapäevaellu.

Avastage

Ükskõik, kas otsite inspiratsiooni peokaunistuste tegemiseks või soovite lihtsalt oma laiska pärastlõunat volditavate paberimudelitega sisustada – rakendus Creative Park pakub kõike, mida otsite.

Explore
Try something new

Proovige midagi uut

Enam ei pea kunagi igavust tundma tänu lihtsale sirvimisfunktsioonile, äsja lisatud loomingulistele paberikunsti disainidele ja värsketele käsitööideedele. Hoidke igal hooajal ja tähtsate sündmuste ajal silma peal värskendustel!

Muutke see enda omaks

Lisage redigeerimisfunktsiooniga oma loomingule isikupära. Kohandage paberkäsitöö malle ning muutke need eriliseks, lisades fotosid ja teksti. Salvestage oma lemmikud ja looge neid kodust eemal olles uuesti.

Make it your own
Create with ease

Lihtne looming

Saate minna otse redigeerimiselt printimise peale rakendusest lahkumata. Kõik, mida vajate, on ühildub Canoni tindipritsprinter ja rakendus Creative Park. Lihtsalt viige lõpule lihtne registreerimistoiming* ja saate hakata millal iganes ja kus iganes enda projekte looma.

Loo Canon ID

Rakenduse Creative Park ühilduvus

Lisateavet toetatud Canoni tindipritsprinterite ühilduvuse kohta saate veebilehelt https://ij.start.canon/cpapp-model

See rakendus on saadaval nii iOS-i kui ka Androidi seadmete jaoks, ühildudes operatsioonisüsteemidega iOS 12.0 või uuem / OS 5.0 või uuem.

Keeled
Saadaval inglise, tšehhi, taani, hollandi, soome, prantsuse, saksa, itaalia, norra, poola, portugali, vene, hispaania, rootsi ja türgi keeles.

*Creative Park on tasuta sisu teenus, mis on saadaval eksklusiivselt Canoni printerite omanikele. Looge endale Canon ID konto või logige sellele sisse, registreerige oma Canoni printer ja laadige alla rakendus Creative Park, et redigeerimis- ja printimisfunktsioone kasutada.

Loo Canon ID

Canon ID on teie personaalne konto, mida kasutatakse Canoni teenustele ja rakendustele ligi pääsemiseks ning kõikide Canoni toodete registreerimiseks. Pääsege ligi programmile Print Rewards ja Canoni poele ning nautige eksklusiivselt Canon ID omanikele mõeldud sisu.

Loo Canon ID

Seotud artiklid

Kasulikud printimise nõuanded, lõbusad kunsti- ja käsitööprojektid ning nutikad viisid, kuidas oma lemmikfotodest viimast võtta.

Vaadake kõiki artikleid

Teile võib huvi pakkuda ka