legria wifi video cameras

LEGRIA Wi-Fi ühendusega videokaamerad

Looge ühendus Canon LEGRIA juhtmevabade videokaamerate abil. Nautige liikvel olles jagamist, reaalajas voogedastamist ja kaugjuhtimist.

wireless hd video cameras

Juhtmevabad HD-videokaamerad tegevuses

Vaata videot

Videote reaalajas voogedastamine

Jälgige oma kodus toimuvat kaugelt, kasutades reaalajas voogedastust Android-¹ ja iOS-seadmetesse¹. Alustage lindistamist ja kohandage suumi isegi siis, kui olete eemal². Alustamiseks laadige lihtsalt alla rakendus CameraAccess Plus.

Laadige alla rakendus CameraAccess Plus (Android)

Laadige alla rakendus CameraAccess Plus (iTunes)

live video streaming

Wi-Fi kaudu juhtimine

Kaugjuhtige oma LEGRIA Wi-Fi ühendusega videokaamera seadeid reaalajas nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu. Ideaalne filmimiseks seal, kus kaamera ei ole hõlpsalt ligipääsetav.

legria wifi remote

Kaugbrauser

Kasutage rakendust Canon Camera Connect2 nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu ja vaadake oma videokaameras olevaid videoklippe juhtmevabalt. Salvestage oma lemmikklipid otse seadmesse2 ja jagage neid hõlpsasti veebis.

Laadige alla rakendus Canon Camera Connect

camera connect app

Olge maailmaga ühenduses

Edastage värskeimad videod oma Wi-Fi ühendusega videokaamerast² seadmesse Connect Station CS100 ja vaadake neid seejärel täis-HD kvaliteediga oma telerist või jagage internetis oma sõpradega.

Saage lisateavet Canoni seadme Connect Station CS100 kohta

connect station cs100

Vahetu internetis jagamine

Saate videoid otse ilma arvutit kasutamata internetti üles laadida, kui olete läbi teinud lihtsa seadistusprotseduuri. Lihtsalt ühendage oma videokaamera koduse Wi-Fi võrguga* ja seejärel jagage oma videoid YouTube'i, Facebooki, Twitteri ja e-posti kaudu.

* Otse internetist jagamise ja serveri kaudu saatmise funktsioonid nõuavad image.canon kontot. image.canon ei pruugi kõikides riikides või piirkondades toetatud olla. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte www.canon-europe.com/cig.

1 Toetatud operatsioonisüsteemid: Android 2.3 kuni 4.4, iOS5, iOS6, iOS7. Funktsionaalsus ei ole kõikidel seadmetel tagatud.
2 Välja arvatud LEGRIA GX10, LEGRIA HF G40, LEGRIA mini ja LEGRIA mini X. Koduväline jälgimine nõuab internetiühendust ja ruuterit, mis on UPnP-ühilduv ning millel on globaalse IP-aadressi hankimise tugi.

iPad, iPhone, iPod ja iPod Touch on ettevõttele Apple Inc. kuuluvad kaubamärgid, mis on registreeritud USAs ja teistes riikides.

Android™ on ettevõtte Google Inc. registreeritud kaubamärk.