Wide range of lens options
alt text goes here

Suur objektiivide valik

Kasutage Canoni täiskaadrilisi EF-kinnitusega objektiive, et võimaldada kahepikslilist CMOS automaatteravustamist. Tänu PL-kinnitusele ja B4 võimalustele (vajalik EF/PL B4-adapter) saate kasutada erinevaid objektiive ja nautida Canoni suurepärast pildikvaliteeti.

Cinema Lock lukustusega Canoni EF-kinnitus

Jäädvustage täiskaadriliste EF-kinnitusega objektiividega, mis tagavad usaldusväärsuse, kasutuslihtsuse ja suurepärased tulemused suure valiku fookuskauguste jaoks.

Cinema Lock lukustusega EF-kinnitus pakub kindlat tuge, mistõttu on see ideaalne pika fookuskaugusega objektiivide jaoks, tagades samal ajal EF-kinnitusega süsteemi eeliste säilimise.

Canon EF mount with Cinema Lock

Perifeerse valgustuse korrektsioon

Kasutage täiel määral kaamerale edastatavat objektiivi teavet, et parandada automaatselt nurkade valgust ja kompenseerida objektiivi omadusi. Eriti kasulik on see lainurkobjektiivide puhul, tagades seeläbi loomulikuma tulemuse.

Peripheral illumination correction

Kromaatilise aberratsiooni parandus

Tänu erinevate lainepikkuste murdumisindeksitele vähendab see värviliste äärte (kromaatilise aberratsiooni) tekkimist ekraani perifeerses alas.

Toetatavate objektiivide kohta leiate teavet KKK-lehelt.

Vaadake lisaks

Chromatic aberration correction

PL-kinnitus

EOS C700 FF on saadaval ka PL-kinnitusega, et pakkuda tuge Cooke'i / i Technology’ga ühilduvatele objektiividele. Objektiivide vahetamine on võimalik suunal EF-lt PL-le / /PL-lt EF-le.

PL mount

Edastuse konfigureerimine

Kasutage Super 16 mm sensorirežiimi ning B4-kinnitusadapteriga MO-4E/MO-4P televisiooniobjektiivi ja 12-kontaktilist konnektorit, et võimaldada iirise kaugjuhtimist ning teravustamise, suumimise ja iirise/ava asendi andmete salvestust. Lisaks on 12-kontaktilise objektiivikonnektori kaudu toetatud hoidiku energiatoide.

Broadcast configuration

Avastage muud eelised