Accurate and reliable autofocus
alt text goes here

Täpne ja usaldusväärne automaat­teravustamine

Canoni kahepiksliline CMOS automaatteravustamissüsteem lubab kasutajatel usaldusväärselt ja hõlpsalt kaadrist välja liikuvaid subjekte teravas fookuses hoida, võimaldades ka käsitsi teravustamist.

Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamise tehnoloogia

Canoni ainulaadne automaatteravustamise tehnoloogia on loodud suure jõudlusega fookuse jälgimiseks. CMOS-sensor koosneb kahest individuaalsest fotodioodist, mida tõlgendatakse faasituvastuse automaatteravustamisel eraldi ja pildindusfunktsioonide puhul koos. Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine on võimalik enam kui 80% kaadrite kõrguse ja laiuse puhul ning see on äärmiselt täpne, vähendamata pildikvaliteeti.

Dual Pixel CMOS AF technology
Face detection and tracking

Näo tuvastamine ja jälgimine

Näotuvastusega automaatteravustamine suudab jälgida kaadris olevat nägu ja säilitada fookuse.

Automaat­teravustamise häälestamine

Menüüfunktsioon automaateravustamise häälestamiseks, võimaldades kasutajal määrata automaatteravustamise kiirust ja tundlikkust. Tänu sellele saate kasutada loomulikumat fookuskaugust ning nautida suuremat paindlikkust ja kontrolli.

Autofocus tuning

Kahepikslilise teravustamise juhend

Pakub graafilisi juhiseid eesmise/tagumise teravustamise nihke kohta; kui subjekt on fookuses, muutub ristkülik roheliseks, võimaldades fookust käsitsi juhtida.

Dual pixel focus guide

Avastage muud eelised