legria family video cameras

LEGRIA kompaktsed koduvideokaamerad

Filmige ning jagage suurepärase kvaliteediga ning kaunilt stabiilseid täis-HD kvaliteediga videoid LEGRIA HF R seeria kompaktvideokaameratega.

Nutikas optiline pildistabilisaator

Nutikas optiline pildistabilisaator aitab tagada terava ja detailse videopildi, lubades teil keskenduda filmimisele. See tuvastab automaatselt filmitava stseeni ja valib 4 režiimi seast täpselt õiged pildistabilisaatori seaded, et kaamera liikumist kompenseerida ja hägusust vältida.

Suurepärase kvaliteediga salvestamine

Nautige parimat täis-HD kvaliteediga salvestamist kiirusel 50 kaadrit sekundis, mis tagab, et isegi kiirelt liikuvad subjektid on teravad ja selged.

highest quality recording
baby mode video cameras

Maagilised hetked lapsega

Jäädvustage oma lapse esimesi samme, esimesi sõnu ja paljusid teisi tähtsaid hetki, kasutades täiustatud lapserežiimi. Saate luua lõbusad albumid kuni kolmest lapsest ja jäädvustatud materjal salvestatakse automaatselt teie valitud albumisse.

Vaata videot

Suumi kadreerimisabi

Kasutades suurt suumi ,võite kergelt oma subjekti vaateväljast kaotada – suumi kadreerimisabi aitab teil seda kaadris hoida ja muudab tegevuse jälgimise lihtsaks. Kadunud subjektid leitakse vaid ühe nupuvajutusega uuesti üles ja algne suumiasend taastatakse.

zoom framing assist

Jäädvustage erakordse heliga

Tänu helipildi valiku funktsioonile ja tundlikule sisseehitatud kaugmikrofonile vastab videote helikvaliteet nende suurepärasele pildile. Teie hooleks jääb 5 erineva helipildi, näiteks muusika või kõne, hulgast vaid sobiv variant välja valida ja helisalvestuse seadeid optimeeritakse automaatselt.

audio scene select